top of page

ELLA C

המסע של אלה וינשטיין לחירות ועצמאות בקריירהנשים רבות עסוקות בחייהן בגלגל של הישרדות, לקום בבוקר, לעבוד, להגיע לילדים, לדאוג להם לארוחה חמה או לקחת אותם מהצהרון, לטפל בבית, לשמור על הזוגיות ובין לבין קשה לרבות מהן להתחייב לקריירה עבור עצמן, עד שמגיע משהו, משהו שמטלטל את עולמם או שהילדים גדלים והן בוחרות סוף סוף לעשות למען עצמן. לסיפור הרגיל והמוכר לנשים רבות מתווספים לפעמים קשיים על רקע "מאין הסיבאנו" ולאן "פנינו". לאלה ויינשטיין החיים זימנו טלטלות לא פשוטות, אבל לפני פחות משנה היא סוף סוף מצאה את הזמן להגשים חלום ולפתוח עסק משלה.


אלה היא אמא לשני ילדים בני 21 ו-15, היא הגיעה לארץ באמצע שנות ה-90 ממולדובה, כשהייתה בת 25 בלבד ונשואה טרייה, המצב במולדובה לאחר פירוקה של ברית המועצות היה רע והחיים נעשו שם קשים. בצעד אמיץ החליטו היא ובעלה לעזוב את כל משפחתם שם ולעלות לארץ. בהעדר דמות מוכרת בארץ, הקליטה לא הייתה פשוטה.


אלה מספרת: "ידעתי שאין לי מקצוע ביד ולכן אצטרך לעבוד קשה, במקביל ללימוד השפה העברית, אבל היות ותמיד הייתי יסודית וחרוצה, מעולם לא פחדתי מעבודה קשה"

אלה שהתרגלה בחייה לעבוד קשה גם במולדובה עבדה בכל עבודה שיכלה למצוא כדי לסייע כלכלית לתא המשפחתי, במלצרות, בבתי מלון ועוד. לימים התגלגלה לעבוד בתחום האופטיקה, אותו למדה על בוריו ביסודיות, התחום ששילב הבנות רפואיות וסיוע לזולת ריתק אותה והוציא ממנה את מה שאהבה לעשות במיוחד – להעניק מעצמה בסיוע לאנשים ובעבודה עם ציבור. תוך עבודה קשה במשמרות גידלה את ילדיה. 20 שנה עבדה כשכירה בתחום עד שהקורונה באה וטלטלה את עולמה, אחרי שהוצאה לחל"ת מצאה את עצמה ללא עבודה כמו רבים אחרים ועם שאלות נוקבות "מה עושים מכאן"? "איך מתפרנסים"? והאם לא הגיע הזמן לשינוי? ילדיה בגרו, דבר שאפשר לה לעשות צעד אמיץ לעבר חלומה הפרטי. לאחר שלמדה את תחום הפדיקור הפרא רפואי ביקרה ערב אחד בכנס של חב' ונוס אפיליב. הכנס עורר אותה לחשוב, בכירי החברה מגיעים מתעשיית המיכשור הרפואי ועם רקורד מרשים ביותר של מהפכות בתחום, רבים ממכשיריהם נמכרים לרופאים בתחום הרפואי קוסמטי, החברה לא מתפשרת על מי שמורשה להפעיל את מכשיריה, מעבר להכשרה ייחודית, היא מעניקה ליווי צמוד כדי להבטיח איכות מירבית ללקוח הקצה.השילוב בין האסתטי לרפואי ולרצון לסייע לאנשים במיטב הטכנולוגיה לא היה חדש לאלה, היא הכירה אותו היטב מעולם האופטיקה וזה נתן לה את הביטחון לעשות את הצעד הבא, להתקבל לתכנית ההכשרה ולעבור הכשרה ייחודית בתחום הטיפול בלייזר במכשיר, שהוא פיתוח חדשני של החברה.


לטובת הנשים שלא מכירות או יודעות, תחום תעשיית הסרת שיער נחלק לטיפול באמצעות טכנולוגיית IPL ולהסרת שיער בלייזר.

על אף שטיפולי הסרת שיער ב- IPLנחשבים לשמרניים ופחות אגרסיביים (מורגש פחות כאב), קרן האור של המכשיר אינה חזקה ומדויקת מספיק על מנת להשבית באופן מוחלט את זקיקי השערה, מבלי להתפזר ולפגוע ברקמות הסובבות אותם. טיפולי הסרת שיער בלייזר יעילים יותר, מכיוון שקרן הלייזר חזקה ומדויקת בהרבה מקרן האור של ה -IPL.


אלה, כמי שהכירה את היתרונות של הדיוק והטכנולוגיה הרפואית, הרגישה שזהו הרגע לקבל החלטה, החלום שלה לפתוח עסק עצמאי ולהיות שם עבור לקוחותיה בסיוע יסודי וממוקד בידע מקצועי, היה קרוב מאי פעם וכך תוך שהיא מסכנת את חסכונותיה, פתחה את ELLA C .


תוך חודשים ספורים, כשלקוחות החלו לגלות את המסירות והיסודיות של אלה ואת הדאגה הכנה שלה לאיכות החומרים והמיכשור בו היא בוחרת להשתמש לטובתם, העסק החל להמריא. בעבור אלה לא מדובר רק בהגשמת חלום, אלא במסע פרטי ואישי אל עבר חירות בקריירה האישית. אמנם החיים זימנו לה טלטלות אבל היא ניצלה את הטלטלה האחרונה כדי להמריא. כששאלנו את אלה מה היא מאחלת לכם לחג, התשובה המיידית הייתה "שיחדשו את עצמם, בכל תחום, שיעניק להם בריאות וכוח ויוביל אותם לחירות אישית", אז אם לא הגשמתם עדיין את מסע החירות האישי שלכם, דעו שאף פעם לא מאוחר ודווקא רגע נמוך בחיים יכול להוביל אתכם להצלחה. חג פסח שמח לכל קוראינו ולכל בית ישראל.

#טיפולשיער#הורדתשיער#הסרתשיערבלייזר

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page