top of page

רביב דרוקר תודה על ליכוד הליכוד

עודכן: 3 ביוני 2022

השנאה לביבי ולימין מבעבעת כמו לבה במעמקי האדמה. יוסי כהן, ראש המוסד, העילוי הביטחוני במדינת ישראל שהביא כבוד רב למדינה במאבק אל מול אויבנו סומן מוקדם מידיי ע"י ביבי כיורשו בליכוד, וככזה הוא מושא להתקפה תקשורתית בכדי שלא יגדל וינהיג את המדינה כראש הליכוד.


יוסי כהן ראש המוסד לשעבר

אז מה אמור לשיטת השמאל בישראל, לעשות רביב דרוקר? להרוס ליוסי כהן את הקריירה הפוליטית העתידית שלו עוד בטרם החלה בכדי שלא יבחר להחליף את נתניהו כיו"ר הליכוד. ויפה שעה אחת קודם.

אלוהים עדי צפיתי בשידור אחד, צפיתי בשני וכל שראיתי זה בעל בכיין על מר גורלו שאשתו עזבה אותו ובגדה בו כבר בשנת 2016 לטובת גבר אחר. והפעם זה גבר יפה תואר, שרמנטי, מעניין, בעל מעמד, מחזר כמו ולנטינו אחרי אישה יפה ומושכת, הגבר מעניק לאישה את מבוקשה את שהיה חסר לה מהגבר בבית שבשל כך החליטה לעזוב את בעלה הרבה שנים לפני הפגישה עם יוסי כהן ראש המוסד לשעבר ששבה את ליבה. אחרי הכל זה תפקידו של גבר מחזר.


היטיב לפרש את ה"תחקיר" לכאורה עו"ד מיכאל קליינר, שאמר כי התחקיר אינו אלא גבב של עיתונות צהובה חסרת בסיס עובדתי למשהו שהוא בגדר חשיפה "עיתונאית". ראינו ושמענו ווצאפים ריקים מתוכן אבל מלאים בחיזור גורלי אחרי אישה יפה. אחרי הכל דיילת באל-על. לא קראנו שם על תקיפה עתידית באירן או על מצבורי נשק שנפציץ הלילה או כל מסר ביטחוני אחר סה"כ ווצאפים של גבר המחזר אחרי אישה יפה. ולנטינו במיטבו. בננו הגברים כולנו היינו עושים זאת בגיל כזה או אחר במצב כזה או אחר, מי לא היה רואה הזדמנות ולא מנצל אותה? מה זה מעיד על יוסי כהן? רק שהוא אנושי ובעל רגישות, אנושיות, חם ואוהב, מחזר בעל יכולות מדהימות הא ותו לא! ומותר לו.


רביב דרוקר, ירדת יותר נמוך מכל כתבה שלך כאשר המטרה כך נראה מקדשת את האמצעים. אין בכתבה שמץ של ראיה שיוסי כהן מכר סודות מדינה לכל המרבה במחיר תמורת איזו אהבה או התייחסות מאישה זו או אחרת.


יש בכתבה בעל נבגד, שרעייתו היפה עזבה אותו והתגרשה ממנו, הוא נותר גבר פגוע שכל מילה שיוציא והוציא מפיו היא מילה שמגיעה ממקומות לא אמיתיים ואולי נקמניים.

אם הנהלת הערוץ בחרה להעניק לך לפרסם את ה"תחקיר" אם ניתן לקרוא לו כך אז יש לערוץ בעיה. כל תחקיר שכזה רק מחזק את הימין ואת התמיכה של אנשי הליכוד במנהיגם הבלתי מעורער ביבי נתניהו.

אז תמשיך בדרכך כי היא מסייעת לנו בליכוד לטפס מעלה במספר המנדטים.


אגב, למדתי במהלך חיי שהשנאה הופכת את האדם למכוער. ואילו האהבה הופכת את האדם ליפה ומאושר.

מצ"ב קישור לכתבתו של עו"ד מיכאל קליינר, מי שהיה חבר כנסת במאמר שפורסם במעריב על "תחקירו" של רביב דרוקר על יוסי כהן, ראש המוסד לשעבר. חובה לקרוא פשוט ומעניין.


וכך כתב קליינר: השמאל הבין שעליו לפתור את הבעיה כשהיא עוד קטנה, השמאל הפיק את הלקח משלטון נתניהו: "התחקיר" הצהוב והדמגוגי על ראש המוסד לשעבר יוסי כהן היה סיכול ממוקד למי שעשוי להיות מנהיג הימין.


עוד כתב: מרגע ששמו הוזכר כאופציה להובלת הליכוד לאחר עידן נתניהו, הפך ראש המוסד לשעבר מושא לתחקירים, שנועדו להתישו עוד בטרם הציב רגל אחת בבוץ הפוליטי. כדי לחסל מנהיג כריזמטי, נאה, בעל עבר מפואר ומוצלח במוסד, אדם שבהנהגתו בוצעו משימות שמלהיבות את הדמיון ושהשתיקה יפה להן – היה די להעמיד מולו כיתת יורה אחד: בעל נבגד וכועס, הבוער בתאוות נקם, המייחס לכהן את התרסקות משפחתו ואת אובדן מקור פרנסתו.


הסיפור הטלוויזיוני נטווה באופן המותיר את הרושם שכהן הינו שילוב של דוד המלך בפרשת אוריה החיתי ובת־שבע, מעורבב עם אחאב בפרשת נבות הישראלי. הוא הוצג כנבל. גם גזל מהבעל את האישה באופן נפשע, וגם גדע את הקריירה שלו באמצעות גיסתו, שלכאורה פיטרה אותו. למעט טענות הבעל הנבגד, לא הוצגו בפנינו ראיות.אם לא די בכתבה זו כתב קליינר כך: "...מנחם בגין זכה לגורל דומה. דוד בן־גוריון קרא לו "מוקיון", סירב לנקוב בשמו במליאה וכינה אותו "האיש שיושב ליד ח"כ בדר". אפילו השלום עם מצרים לא הועיל לו, אלא לתקופה קצרה, מפני להט השנאה החולנית של מטביעי אלטלנה וממשיכי דרכם. במהלך מלחמת שלום הגליל נאלץ בגין להתמודד עם תקשורת עוינת במיוחד ושורה של הפגנות שמאל שהציגו אותו כרוצח. עד שלא יכול היה עוד ונאלץ לפרוש..."


שלא יטעה או יטעה איש את רעהו, שנאה זו קיימת ומבעבעת בליבם של אנשי השמאל עד היום וכל יום.

#רביבדרוקר#יוסיכהן#ראשהמוסד#ביבינתניהו#ראשהמוסד#עילוי#ביטחון#תקשורתי#פוליטי

#מנהיגכריזמטי#ליכוד#מנחםבגין#דודבןגוריון


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page