top of page

ניסים ואטורי מתמודד במשבצת מחוז גליל עמקים מצביעים 303


ניסים ואטורי, המתמודד במשבצת מחוז גליל עמקים הוא תושב רמת הגולן, וליתר דיוק כיום תושב קצרין, שכיהן בכנסת ישראל רק במשך 4 חודשים בלבד. ואטורי, החליט להתמודד על משבצת מחוז גליל עמקים בבחירות בפריימריס של הליכוד. אם ייבחר אומר ואטורי אני רוצה להשלים את המשימה ולקדם חוקים למען הפריפריה ובמיוחד הצפונית והחשוב בותר עבורי הוא המאבק למען זכויות חיילי צה"ל, ויש לו גם הצעות לא מעטות.

הכנסת ה-25 אמורה להיבחר בעוד כ-90 יום, אולי פחות, ניסים ואטורי החליט להתמודד בפרמייריס של הליכוד. על משבצת מחוז גליל עמקים. על משבצת זו מתמודדים מספר מתמודדים אך ניסים החליט להתמודד כי הוא בטוח שהוא המועמד היחידי שחי ומגשים את חזון הימין, ציונות, יהדות, ומדינת ישראל. ואטורי, מנהל את מרכז חייו ואת משפחתו בקצרין שברמת הגולן, קונה ברמה, בטבריה ובגליל, הוא טוען שמי שמחובר לצפון זה הוא ולכן הוא טוב יותר מהמועמדים האחרים, שכבודם מונח במקומו כל אחד ואחד, אך למצער חלקם עקרו לא מכבר למרכז, לעיר הגדולה אך עדיין רשומים בצפון ובכך הם מנסים את מזלם בהתמודדות. שכאלו לטעמי לא יכולים להיות נציגי המחוז בגליל עמקים ולהיאבק על הקיום של החקלאים עם הטרור החקלאי ועוד. הדוגמא הטובה ביותר לאיש שמחובר ונאבק הוא ח"כ אופיר כץ מעפולה שעשה רבות למען הפריפריה והצפון בפרט והוא ההוכחה כשיש חיבור לאזור יש מוטיבציה וכוח מניע להיאבק לעשייה למען חקלאי הצפון, למיגור הטרור החקלאי ולמען חיילי צה"ל. אופיר כץ עשה זאת גם מספסלי האופוזיציה הוא דאג וכך אעשה גם אני.

אך לא כל המועמדים במשבצת גליל עמקים הם כאלו. יש גם אנשים מהצפון המתמודדים במשבצת גליל עמקים ואני מכבד כל מתמודד ולכן אני טוען שהטוב ביותר ינצח למען כלל תושבי הצפון ולכלל המגזרים. אני בטוח שאני טוב, אני ראוי, אני מוכשר, אני מחובר למטרות ואני אומר זאת עם כל הצניעות אבל זו האמת שלי.

אני מעריך שסיכויי הם הטובים ביותר למרות פרק הזמן הקצר בו כיהנתי כ"ח כנסת. כבר בנאומיי הראשונים הצפון היה בבת עיניי ועליו דיברתי ונלחמתי. היה מי שאמר "החרמון הוא העיניים של המדינה" הוא צדק! הצפון הוא העיניים של המדינה. אני אמרתי את דבריי בפני הכנסת בלא מורא או חשש אלא מתוך שליחות ציבורית ומוסרית כאיש ימין ציוני וגאה.

ניסים ואטורי (52) שומר מסורת וחובש כיפה סרוגה נשוי ואב לשבעה ילדים גדל בראשון לציון שירת בחיל האוויר כמפקד צוות חילוץ ולאחר מכן שימש כמנהל פרויקטים של משרד הביטחון. בכנסת שימש כחבר בוועדת חוץ וביטחון וכחבר בוועדת הפנים של הכנסת. ואטורי מכהן כחבר המועצה האזורית רמת הגולן, הוא בעל תואר ראשון במשפטים, ובימים אלו משלים תואר שני במשפטים.

דרכו הפוליטית החלה כנער כשהיה בנוער הליכוד בראשון לציון. אחת מבנותיו נבחרה לאחרונה אף היא ליו"ר נוער הליכוד ובכך נסגר מעגל ליכודי נוסף בבית משפחת ואטורי.

את שבעת ילדיי חינכתי לציונות, למסורת, לשירות משמעותי בצה"ל למען המדינה שלושת ילדי הגדולים שירתו ביחידות מובחרות בצה"ל "החינוך לציונות שהענקתי לילדיי הוא הגאווה שלי ואלו לא דברים של מה בכך" אמר ואטורי.

אני מאמין שציבור בוחרי הליכוד יעניק לי את הזכות להמשיך במשימה שהתחלתי בכנסת האחרונה ולהגיע ליידי חקיקה משמעותית לטובת הפריפריה והצפון, אנהל מאבק בלתי מתפשר ביחד עם חברי בכנסת, בטרור החקלאי המשתולל בגליל בעמק וברמה ואעמוד בראש המאבק למיגור תופעת הטרור החקלאי.

אני טוען שחיילי צה"ל אינם מקבלים את המגיע להם בתחומים רבים. כל חייל הוא כמו הבן הנוסף שלי ואאבק על מנת להעניק להם זכויות נוספות ומשמעותיות ולצורך כך רשימת ההצעות שלי לחוקים ארוכה. אחת מההצעות שלי היא הענקת דונם אדמה או שתיים לכל חייל משוחרר בנגב או בגליל ובכך נייהד את הנגב והגליל וניישב אותו.

אני קורא לכם מצביעי הליכוד ביום רביעי ה-10.8.2022 הצביעו ניסים ואטורי 303 במשבצת מחוז גליל עמקים. שיהיה בהצלחה לכולנו ובמיוחד לליכוד בבחירות לכנסת. יחד נביא את הניצחון לו אנו מייחלים.