top of page

הכירו את רשת "לדמרקט"

רשת לדמרקט הוקמה בשנת 2009 ומונה חמישה סניפים, הסניפים ממוקמים בערים: פתח תקווה, רעננה, ראשון-לציון, כפר קאסם ועכשיו גם בטבריה.
הרשת הוקמה על-ידי אייל בן שמואל אשר הכניס לתחום התאורה בישראל גישה חדשנית ומודרנית הדוגלת בשירות מהיר ויעיל. אתר החברה "לדמרקט" הינו האתר המוביל בישראל בתחום מכירת גופי התאורה.

החנויות ואתר החברה מספקים את הדגמים החדשניים והמתקדמים ביותר ומציעים פתרונות תאורה לכלל חללי הבית, לגינה, למרפסת ולכל מקום אותו לקוחות הרשת רוצים להאיר.


יועצי התאורה של "לדמרקט" בעלי ניסיון רב שנים בתחום התאורה ויכולים להתאים עבור כל לקוח את גופי התאורה אותם הוא רוצה "כמו כפפה ליד".

"תחום התאורה הוא תחום קשה ותחרותי" מספר לנו בן שמואל, "אך רציתי להביא לצרכן הישראלי אפשרויות רבות ומגוונות מתוך אמונה כי כל לקוח ימצא ברשת שלי את מה שהוא צריך, מחפש ורוצה".

ענף נורות הלד בישראל החל לצמוח כבר בתחילת שנות ה-2,000 עם העליה בתודעת הציבור בנושא חשיבות שמירה על איכות הסביבה.


רשת "לדמרקט" חרטה על דגלה לא רק לשמור על קווים עיצוביים מיוחדים בגופי התאורה שהיא מביאה לצרכניה, אלא גם להציע פתרונות השומרים על הסביבה למען עתידנו ועתיד ילדינו.

אנו ברשת "לדמרקט" מודעים לחשיבות שרשרת האספקה, זמינות המלאי ברשת היא מהגבוהות בישראל, כלומר לקוח מגיע לסניף ומקבל באותו הרגע את ההזמנה, ואפילו אם קנה תאורה לבית שלם".


"הצרכן הישראלי אוהב לראות, לקנות ולקחת" מספר בן שמואל, "גם אני כצרכן לא אוהב להמתין למוצר שאני רוצה". מגפת הקורונה גרמה לאנשים רבים לשבת בבית, לאחר שלושה סגרים הצרכן הישראלי מכיר כל פינה ופינה בביתו, "כל הבעיות העיצוביות עלו למודעות האנשים" כך מספר לנו מוטי סימוני אשר מנהל את סניף טבריה של הרשת, הסניף של מוטי ממוקם ברחוב בן-יהודה 22.


"כל מה שרצינו להתעלם ממנו כשחזרנו הביתה מהמשרד פתאום קפץ לעין". לאחר הסגר הראשון תחום עיצוב הבית והתאורה ראו "בום" שאפילו בתקופות השיפוצים לא נתקלו בו. "כולם רוצים בית יפה וסביבה עיצובית יפה ונוחה, מקום בו הם יוכלו לקרוא בנינוחות בערב או לשבת במרפסת או בגינה".


חשיבות איכות התאורה בסביבת המשרד הביתי גם תפסה תאוצה בעקבות הסגרים. "אנשים רבים החלו לעבוד מהבית, חברות רבות גם כעת לאחר תום הסגר השלישי מעוניינות להמשיך להעסיק עובדים מהבית" מסביר לנו מוטי, "התאורה במשרד הביתי יכולה להשפיע על הערנות, הביצועים והתפוקה הכללית של העובדים", רשת "לדמרקט" מוודא כי התאורה תתאים לכל צורך וצורך ותענה על דרישת הלקוח. מוטי מגיע מתחום התאורה ומזה שנים רבות עובד בענף.


"מעניין שכל אזור ואזור הוא בעל מאפיינים עיצוביים שונים, למשל מה שאוהב הקהל בראשון לציון אינו בהכרח מה שיאהב הקהל הפתח - תקוואי או הטברייני". "אנו ברשת מציעים לכולם, פשוט לכולם מוצרים שהם יתחברו אליהם".

אחד מהדברים המייחדים את לדמרקט הוא הגישה של "הלקוח הוא המלך", "אנחנו לא מאמינים בלדחוף ללקוח גופי תאורה שהוא לא יאהב או לא יתאימו עבורו ועבור משפחתו כדיי להגדיל מכירות" מספר לנו בן שמואל, כל יועצי התאורה שלנו יודעים כי כשהלקוח מרוצה, הוא יחזור ויביא את המשפחה והחברים. אנחנו רוצים שבכל פעם שהלקוח שלנו נכנס לחדרים הוא ייהנה מהתאורה". כיום הצרכנים הישראלים מעוניינים להתעסק כמה שפחות בהחלפת נורות וכדומה, התאורה הנמכרת ביותר היא תאורה חסכונית ובעלת אורח חיים ארוך.


"עוד מלפני תקופת הקורונה, החל"תים והסגרים הצרכנים בישראל היו בעלי מודעות גבוהה לחסכון ולחשיבות אורך חיי המדף של גופי התאורה" מסביר לנו מוטי, "אך כעת, בתקופה מאתגרת ורגישה זו המודעות היא בשמיים, אף אחד לא רוצה לשלם יותר ממה שהוא חייב, וכעת ניתן למצוא ברשת שלנו גופי תאורה יפים, חסכוניים ובעלי חיים ארוכים". מה שנקרא שיהיה עד 120! תוכלו לפגוש את הקולקציה החדשה ואת את מוטי סימוני מנהל הסניף של טבריה בחנות הרשת ברחוב בן יהודה 22.


האם תרצה להדגיש משהו לפני סיום? שאלנו את מוטי

"כל גופי התאורה הם בעלי אחריות מלאה, כל גוף תאורה נבדק ועומד בתנאים מחמירים", "אני רוצה גם שהלקוחות שלנו ידעו שבין אם הם רוצים להאיר את כל הבית או רק חלל אחד נעשה הכל כדיי לתת להם את פתרון התאורה המתאים ביותר".

"וכעת לפני עונת השיפוצים של פסח כדאי למהר ולבחור את התאורה, אל תשאירו אותה לסוף כי גם היא חלק חשוב מהעיצוב".


לד מרקט: רחוב יהודה הלוי 22 ע"י קייטרינג מעדן טבריה.


#לדמרקט#פתרונותתאורה#גופיתאורה

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page