top of page

האמת על אליהו זיגדון יוצאת לאור - אין כלום כי לא היה כלום!

בהודעה שנשלחה לסגן ראש עיריית טבריה לשעבר, אליהו זיגדון, ע"י פרקליטות מחוז תל-אביב נכתב כי:

"תיק המשטרה בו נחקרת כחשוד, נבחן בפרקליטות

והוחלט על גניזתו נגדך, וזאת מבלי להגיש כתב אישום".

זיגדון אליהו
זיגדון אליהו, סגן ראש עיריית טבריה לשעבר

ארבע שנים ויותר התנהלה באופן אכזרי ופוגע חרושת שמועות, הפצת שקרים, הפצת לשון הרע ומה לא? כך גם הגשת תלונה למשטרת ישראל על מעשיות, סיפורים, בדיות ודמיון פרוע של ממציא/י העלילות כנגד אליהו זיגדון. התלונה הובילה להאזנות במשך כ-4 לטלפון של זיגדון, ומשם לחקירה שבסופה כאמור הוחלט על ידי פרקליטות מחוז תל אביב על גניזת התיק מבלי להגיש כתב אישום כנגד אליהו זיגדון.

פרקליטות מחוז תל אביב מצאה לנכון לגנוז את התיק היות - ואין כלום, כי לא היה כלום!

ארבע שנים ויותר של מעקבים, חקירות, הכפשות, ועוד שנים רבות לפני כן של התעמרות והכפשות הגיעו לסיומם, עם ההחלטה לגנוז את תיק החקירה נגד סגן ראש עיריית טבריה, אליהו זיגדון. למעשה, בכך שמה הפרקליטות סוף לאחת העלילות הזדוניות המהולות בשנאה כנגד אדם שכל חטאו שסייע ועזר לתושבי טבריה בפתרון בעיות באופן חוקי מול הרשות המקומית, בעיקר בפיתוח העיר בתחומים עליהם היה מופקד. תאהבו אותו יותר, תאהבו אותו פחות מסיבות אלו ואחרות כולל תפישת עולמו ואורח חייו, אין שום הצדקה בעולם לשפוך דמו של אדם בלי ראיות מוצקות ועל בסיס שמועתי. מההודעה ניתן ללמוד כי לא נמצא רבב בתפקודו. זאת, לאחר שעבר את מסרקות חוקרי היחידה של משטרת ישראל מלהב 433.

יצר הרע ואכזריות לשמה הם שהובילו את הניסיון לפגוע באיש, שכל חטאו הוא חזותו החיצונית, חרדי!

את אליהו זיגדון, אני מכיר מזה שלושה עשורים ויותר. מהיום שהיה קורא מוני מים בעיריית טבריה, דרך מחלקות שונות בעירייה בהם עבד ופעל בכול המחלקות במקצועיות ובשרותיות לאזרח בכדי לפרנס את אשתו ואת 14 ילדיו.

החריצות, החוכמה, הידע והדאגה לציבור הם שהובילו אותו לטפס מעלה ולהגיע לתפקידו כסגן ראש העיר וכיו"ר הוועדה לתכנון ולבניה בהם שימש כ-15 שנה.

זיגדון אליהו, מוכר לי אישית כאיש מקצוע מהמעלה הראשונה אשר תרם מהמקצועיות שלו, מחוכמתו הרבה, מתבונתו, והכל מתוך רצון לסייע לכלל אזרחי העיר והכל בשקט ובצנעה מבלי רעשי תקשורת של עשיתי בניתי. בניגוד לשמועות מעולם לא נתקלתי בכל שבדקתי אלא בהמון יושרה אישית ופנימית כמו גם עם אינטגריטי והכל בגובה העיניים זיגדון תמיד ידע מהיכן בא ולהיכן הוא הולך וכל רצונו היה לעשות עבודתו נאמנה וכך עשה. עכשיו גם בלהב 433 של משטרת ישראל מודים בזה.

אליהו, ידע ללכת בין שבילי החוק והמחוקק ולסייע לכלל עמך ישראל וגם לרבים שאינם דתיים או חרדים, לא הייתה פעם אחת שהובא מקרה לפתחו שלא נתן עליו תשובה עניינית ומקצועית, בין אם הייתה מקובלת יותר או פחות על צד מעורב בשל הסתכלות שונה או תפישת עולם שונה. לעולם מניסיונו משך שנים בפניות של ציבור אליו, לא נתקלתי במקרה בו לא עשה זאת בצניעות ובשקט האופייני לו.


אליהו זיגדון עבר הוא ומשפחתו, רעייתו, ילדיו ונכדיו שיחיו, מסכת ייסורים, עינויים עם כל ההכפשות, וההאשמות חסרות השחר, ומה לא? היום אפשר לומר - אליהו זיגדון ובני משפחתו זכו לחשיפת האמת ע"י פרקליטות מחוז תל-אביב שהודיעה לו כי תיק החקירה כנגדו נסגר.

מעט מזור לכאב הרב אותו סבלה המשפחה.


בנימה אישית אומר למתלונן/ת: להרחיק לכת עד כדי המצאת סיפורי רשעות ורעות לב והכל בכדי לפגוע באבא ל-14 ילדים, באשתו, בילדיו, בחתנים, בכלות, בנכדים, בנכדות, בחברים, בתומכים/ות ובציבור אותו האיש מייצג, זה כבר עובר את הגבול ואת הקוד האנושי של "ואהבת לרעך כמוך" וזו כל התורה על רגל אחת וכל מה שנותר הוא שהפוסל במומו פוסל. שבת שלום