top of page

אופיר נחמני מצטרף למרוץ לראשות העיר בטבריה

הצטרפותם של מועמדים למרוץ לראשות העיר בבחירות שיתקיימו בחודש 10.2023 מעיד רק על דבר אחד ברור וחד משמעי, אין מנהיגות רצינית ונקיית כפיים ולציבור נמאס מהשחיתות שאחזה ואוחזת בעיריית טבריה על ידי מוביליה כיום ודאז.

אם למישהו היה ספק בעניין השחיתות אז על כך נאמר היכן שיש ספק אין ספק. השבוע עבר החוק הפרסונלי על ידי הליכוד זה ורק זה מעיד על חוסר האינטגריטי של בועז יוסף שהיה צריך לומר, סליחה לא תודה אני לא צריך להיזכר בהיסטוריה כאדם שכזה! אבל היוהרה השררה והחשש לאבד את הכוח מעוותים כל מחשבה הגונה ישרה ושכלתנית. ולכן בועז החליט להתמודד אפילו אם רק למען החברים.

ואם רצינו לראות את השחיתות בהתגלמותה ראו עד כמה בכירי סניף הליכוד בטבריה או שהם מושחתים וידם במעל של שינוי החוק (מה שנכון) או שהם חסרי השפעה כלל בליכוד אבל מסתובבים כמו טווסים. יחליט הציבור

אופיר נחמני, איש תקשורת מזה שנים מדווח ועושה חדשות החליט כי הגיעו מים עד נפש. האמת אני מבין אותו, לראות את כל העוולות, לשמוע את הכל לדעת איך כל המערכת המושחתת בעירייה עובדת גם כיום זה מדיר שינה מעיניך, זאת, כאשר כאן ביתנו וכאן פרנסתנו. אז הנה עוד צעיר עם המון אכפתיות אופיר נחמני יוצא לדרך חדשה למען כולנו.

אופיר נחמני מתמודד לראשות העיר טבריה
אופיר נחמני מתמודד לראשות העיר טבריה
אופיר נחמני מוכר בעיקר בשל הפעילות והמעורבות החברתית שלו בעיר טבריה ב-10 השנים האחרונות. הוא היוזם והעורך הראשי והמוציא לאור של חדשות "הרשת הצפונית", טלויזיה קהילתית פרטית עם אלפי צפיות בכל שידור. אופיר, בן 47 נשוי, ואב ל-4 ילדים, נולד בעיר, ולא עזב אותה לרגע.

האכפתיות והדאגה לעתיד של העיר ולתושבים, והשיפור המתמיד לטובת פיתוח וצמיחת העיר - הביאו אותו לעשייה ציבורית, ומדי יום הוא מעלה כבר משך 10 שנים ידיעות ומהדורות חדשות שנתנו במה לתושבים מול הרשויות ומול העירייה. "לאורך השנים האחרונות, מתקשרים אליי תושבים בעיר שיש להם בעיות, שדואגים לניראות של הסביבה שלהם או שהם נתקלים באטימות של העירייה או מוסדות המדינה - ומבקשים ממני לעשות כתבה ולהציף את הבעיה כדי לטפל בה. אני יכול לזקוף לזכותי הצלחות רבות: לדוגמא, את המבנה של "יד שרה" שהיה ממוקם בשיכון ב' דאגתי שיעבירו למקום מונגש וגדול יותר מזה שהיה להם לאורך שנים ארוכות. כל כמה חודשים הצפתי את הבעיה, עד שבסופו של דבר היא נפתרה. כך גם במתחם הרמב״ם בו המדרכות והכבישים לא היה סלולים משך שנה שלמה, בעלי עסקים פנו אליי בעניין, הגעתי, הכנתי כתבה ששודרה אצלי במהדורת החדשות - וראש העיר דאז דאג לסלול את המתחם כעבור מספר ימים. ישנם עוד מקרים רבים שסייעתי לתושבים, הרשימה ארוכה מדי מכדי שאפרט כאן", סיפר השבוע אופיר נחמני.

בגלל שאכפת לו הוא מנסה כל יום לשנות ולהשפיע על תחומי החיים בעיר למען עתיד טוב יותר... בימים הללו מסיים לימודי תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה בהצטיינות, עם שנתיים מצטיין דיקן.

"המצב היום בטבריה גרוע הרבה יותר ממה שהאנשים/התושבים בטבריה חושבים או יודעים. מדובר בכישלון מתמשך של נבחרי הציבור בעיקר, שאמורים היו לייצג את התושבים בנאמנות. לצערי, גם בגלל חוסר הבנה בפוליטיקה המוניציפאלית ובכלל, אך בעיקר בגלל חוסר אכפתיות מטובת התושבים - העיר הידרדרה למקום הכי נמוך שיש. אבל חוץ מנבחרי הציבור, המצב בטבריה הוא פרי הכוונתם של בכירים יותר במשרדי הממשלה ובכנסת. הכבישים, המדרכות והכיכרות שהועדה הממונה ובועז יוסף עושים בשנה האחרונה לא ישנו פה כלום. ממש כלום, ההסתכלות והאסטרטגיה צריכים להיות שונים, ואת זה אחשוף במהלך קמפיין הבחירות שלי" הוסיף אופיר.


-מה מיוחד בי ושונה מהאחרים: "מעולם לא עזבתי את העיר, ואני כואב כשאני שומע את הילדים שלי שכבר בגיל העשרה מודיעים לי שהם לא יישארו בטבריה, בגלל שהיא מאבדת גובה משנה לשנה, והיא גורמת להם לאבד תקווה כשהן מבינים שהם להם עתיד בעיר. כדי להשאיר אותם ולקדם צמיחה בטבריה, אנו חייבים לאפשר להם את כל ההזדמנויות שיש לצעירים בערים אחרות.

אני נכנס למרוץ הזה כדי לשנות סדרי עדיפויות:

משקיעים פה מיליונים במתים ולא בחיים (קברות צדיקים, כבישי כוהנים ועוד), אין אקדמיה, הסניף של האוניברסיטה הפתוחה נסגר לפני שנה וחצי נסגר, וזה אפילו לא גרם לבועז יוסף למצמץ. העיר נשארה עיר סוציאלית כפי שהייתה בשנות ה-80, והיא איננה מתאימה לכלכלה הניאו ליברלית שהמדינה מאמצת מאז אמצע שנות ה-80".


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page