top of page

יוסי נבעה - כל הסיפור

מאת: חיים חליוה

בתקשורת, כאשר יש חדשות נגטיביות בידיעה חשובה, כמו החלטת בג"ץ בעניין פסילת הפקיד הממשלתי, בועז יוסף, ברור וידוע שלחדשות שכאלו נלוות לצידם כותרות נוקבות וביקורת ציבורית חריפה ופוגעת, בצדק רב! כי זכות הציבור לדעת את האמת בטרם יחליטו במי לבחור. בתככים, בשקרים ובקומבינות או באנשי אמת.

מה עושים אנשי יחסי הציבור החפצים ביקרו של הפקיד הממשלתי, משנים את השיח ואת הכותרות וממצאים חדשות שלא נולדו ולא נבראו וגם אינן קיימות נכון למועד פרסומם. כך קורה בעניין ה"חדשות" על התמודדותו של יוסי נבעה לראשות העיר.

נראה שהמקור להפצת השמועה בעניין יוסי נבעה והידיעה על ההתמודדות לכאורה שלו היא מאותם אנשים, רוחשי הרוע, המזימות, התככים הפוליטיים בעיר טבריה והאינטרסנטים למיניהם מאז שלטון הליכוד בעיר טבריה ועד היום ואליהם הצטרפו גם מתמודדים שהבינו שחרב עליהם עולמם מאז החלטת בג"ץ והם יעשו הכל בכדי לפגוע לחרחר ריב ומדון ולזרוע שקרים שיבלבלו את הציבור.

בשים לב מי גוף התקשורת שפרסם את הידיעה, מה הקשר שלו לעירייה, מה הקשר לפקיד הממשלתי, לדובר שלו, למחפשי סידור העבודה בעירייה מלחכי פדחתו של הפקיד הממשלתי, בועז יוסף. ואז תבינו מהיכן הכל מגיע.

כן, זה אותם אנשים לא ראויים כלל להיות בפוליטיקה הטבריינית אם חפצים תושבי העיר באנשי ציבור ישרים הגונים אמינים הסולדים משחייני הביבים המוכרים לכולנו.

כששמעתי את הידיעה מיד הבנתי את התרגיל התקשורתי. זה היה לי ברור כשמש. מיד שוחחתי עם מר יוסי נבעה, שהשיב לי במיידית, "לוחצים עליי ומציעים לי המון הצעות והאמת אני בכלל לא מעוניין בזה ואני לא מתכוון להתמודד.

לסיכום אמר, וחזר ואמר אני לבקשת חברים בסה"כ בוחן את האופציות, אבל נכון לעכשיו כלל אין בכוונתי להתמודד.

מפלגת הליכוד ובכיריה בכנסת כמו גם שחייני הביבים בסניף המקומי, הם אלו שתקעו סכין בגב הבוחר הטברייני הנאמן לליכוד, הם אלו שהובילו את מיטב בניה של העיר טבריה ליכודניקים מזה שנים אל החוק המושחת ואל הבג"ץ. צא ולמד מהר מאוד שוכחים אנשי הליכוד המתמודדים לראשות העיר מי תקע להם סכין לפני רגע ומי ניסה לרסק אותם והם כחסרי עמוד שידרה הולכים אל חצר הנחשים שזה עתה סיימו לשחוט את אותם מועמדים. בושה וחרפה, רדידות וחוסר מנהיגות.

אמש התכנסה באופן יזום הוועדה המוניציפלית הארצית של הליכוד בכדי לדון מי יהיה מועמד הליכוד בטבריה. אל הוועדה הוזמנו מספר חברים. בין החברים נמנים הורסי העיר טבריה חברי המועצה מאז כהונת הליכוד בעיר טבריה. שמותיהם מוכרים לכם, אני אפילו מתבייש לציין את שמם במפורש מפאת חוסר הכבוד שאני רוחש להם, ועל מעשיהם האינטרסנטיים והאישיים הבאים על חשבון הציבור כולו.

לצערי, יש מבין המתמודדים כאלו הסבורים שזה כבוד להיות מועמד הליכוד בעיר טבריה. אני סבור שזו בושה אם אלו הם חברי הכנסת מטעם הליכוד ואם אלו האנשים המנהלים את הסניף המקומי.

הם עשו עושים ויעשו הכל בכדי לפגוע במועמדים לראשות העיר טבריה ובלבד שאף לא אחד מהם יעלה מעלה, ויצליח. כדי שהגמדים יראו ענקים!

אל הוועדה הוזמנו מבין המתמודדים לראשות העיר, יוסי בן דוד, יוסי נבעה, מאיר אלמקייס, שני אילוז. שאלתי את המועמדים מי מבניהם מתכוון להגיע למשחק הפוליטי?

בן דוד, נבעה, ומאיר אלמקייס הוזמנו וגם הגיעו לוועדה המוניציפלית של הליכוד. שני אילוז המועמדת לראשת העיר אמרה: "הוזמנתי ואין בכוונתי להשתתף במשחקים הפוליטיים של הליכוד, אני באה בידיים נקיות וכך גם אעבוד כראשת עיר".

אופיר נחמני, המועמד לראשות העיר, איש ליכוד, כלל לא הוזמן והודיע כי גם אם היה מוזמן אין בכוונתו ללכת למשחק הזה. אביב יצחק, מועמד לראשות העיר מסר כי לא הוזמן ע"י הליכוד למרות היותו איש ימין.

לאחר פרסום הידיעה נודע לי כי בסופו של יום שני אילוז למרות הצהרותיה הגיעה גם הגיעה אל הוועדה המוניציפלית של הליכוד.

שחייני הביבים של הסניף המקומי לדורותיהם עדיין בוחשים. כל טברייני שבוחר או יבחר בליכוד בעיניי ומבלי לפגוע יחשב כטיפש! עד כמה יכולים הטבריינים להיות עיוורים ונאמנים? זו הסיבה שאנחנו כמו בצבא "במקום דרוך! שבת שלום.פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page