top of page

זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק בַּדֶּרֶךְ בְּצֵאתְכֶם מִמִּצְרָיִם

אני פונה אליכם בפניה אישית, אנשי הימין הנבחרים. אדוני ראש הממשלה, ביבי נתניהו, שרי הליכוד העתידים, ח"כ מטעם הליכוד, שרי מפלגת ש"ס וחבריה, שרי אגודת ישראל, יהדות התורה, עוצמה יהודית, הציונות הדתית וחברי הכנסת שלהם ובכלל כלל חברי הקואליציה.

הבטחתם השקם והערב בבחירות האחרונות משילות ועוד פעם משילות והדגשתם משילות. לכן, אנא פשוט תקיימו את שהבטחתם וזו משילות ונאמנות!!

כשנבחרו אנשי השמאל לפני שנה ויותר, הם בעטו בכל מה שקשור לימין, ליהדות, לציונות, לארץ ישראל והם עשו במדינה ככל העולה לרוחם, כולל ישיבה עם מנהיגי הפלג האסלמי.

אנשי השמאל, במיוחד באזורנו, מרבית בני הקיבוצים בעמק הירדן, המועצה האזורית בעמק הירדן, הם הם היו אלו שעמדו כמעט מידיי יום ביומו עם השלטים: מושחת הביתה, לא תחזור, הדגלים השחורים, ועדת חקירה על הצוללות, שלטים על גדרות הקיבוצים, הפגנות בלתי פוסקות בכל פינה וצומת בעמק, בכיכר צמח שבעמק הירדן שהייתה רק חלק קטן מההצגה הכוללת של אנשי השמאל נגד אנשי הימין וביב נתניהו. כל המשאבים של הקיבוצים גויסו למען המטרה לסלק את ביבי נתניהו והימין מהשלטון.

אין ספק שאנשי השמאל בישראל יודעים למשול! אתם יודעים למה? כי הם פשוט לא עושים חשבון לכלום! לא לחוק ולא למחוקק. כי הם יודעים שבית משפט העליון לצידם, מערכות המשפט והפרקליטות לצידם, זה ברור כמעט לכל בר דעת, ידוע ומובן לכולם, חוץ מלאנשי הליכוד ואנשי מפלגות הימין.

בקשתי הצנועה מכם אנשי הימין באשר אתם. הבטחתם השקם והערב בבחירות האחרונות משילות ועוד פעם משילות והדגשתם משילות. לכן, אנא פשוט תקיימו את שהבטחתם וזו משילות ונאמנות!!

אתה אדוני, מר ביבי נתניהו, ראש הממשלה, מר אריה דרעי שר הפנים, ראש תנועת ש"ס, מר איתמר בן גביר ראש תנועת עוצמה יהודית, מר בצלאל סמוטריץ יו"ר הציונות הדתית ואנשי יהדות התורה ואגודת ישראל מר יצחק גולדקנופף, מר משה גפני. אתם וכל חברי הכנסת מטעמכם, בספר תהילים נכתב "עשה למען שמך, עשה למען ימינך, עשה למען קדושתך..." עשו למען המשילות שהבטחתם, עשו למען היהדות, עשו למען הציונות, עשו למען ההתיישבות, עשו למען הביטחון, עשו משילות ותמשלו בכל המערכות ש השלטון והכניסו את אנשי הימין בכל דלת של כל משרד ממשלתי בכל דירקטוריון ציבורי ובכלל באוניברסיטאות, בצבא ובכל מקום קדמו את אנשי הימין כפי שעשו יש עתיד ואחרים וקידמו גם את בני משפחתם. וזה עבר!

הנה כי כן בשבוע שעבר התרעתי על השנאה שיש בעמק הירדן לביבי נתניהו ראש הממשלה הנבחר עת עדיין תלוי שלט, (ראו בתמונה) "לך הביתה" עם ה-ל' של הליכוד קרי הכוונה לביבי נתניהו! בעמק הירדן מגרשים את ראש הממשלה כמו גם את שריו.

ראש המועצה האזורית בעמק הירדן, עידן גרינבאום, כמו גם המועצה האזורית על כל שלוחותיה ויועציה לא מוצאים לנכון להפעיל את סמכותם ואת אגף שפע של המועצה או את הפקחים שיסירו את השלט ממש בואך לעמק הירדן אל מול קבר רחל המשוררת על שטח חקלאי. סמכות יש להם לדעתי. אם כך סימן שזה מה רוצים במועצה האזורית בעמק הירדן, שביבי נתניהו ילך!!

זה אולי זה בגלל שהם באמת לא מכבדים את רצון הבוחר? או הם לא אוהבים את התוצאה שביבי נתניהו יהיה עכשיו 4 שנים ראש הממשלה? או אולי הם שונאים את ביבי נתניהו המנהיג שנבחר להנהיג את כולנו בארץ ישראל ואתכם הציבור החרדי, ש"ס, יהדות התורה, אגודת ישראל, בן גביר, סמוטריץ אתם החרדלים, אתם הסכנה שבפתח לחורבן ישראל.

בקשתי היחידה מכם היא רק שאתם מנהיגי הימין תזכרו את הפסוק שבפרשת ויקרא "זָכוֹר אֵת אֲשֶׁר עָשָׂה לְךָ עֲמָלֵק בַּדֶּרֶךְ בְּצֵאתְכֶם מִמִּצְרָיִם".

המועצה האזורית בעמק הירדן עוד יגיעו לבקש בקשות ממשרדי הממשלה ומהשרים בקשות כאלו ואחרות, בקשתי כאמור היא רק שתזכרו את פרשת ויקרא.


ואם לא די בכך שתזכרו, הרי בספר תהילים צד' נכתב כך: אֵל־נְקָמוֹת ה' אֵל נְקָמוֹת הוֹפִיַע׃ הִנָּשֵׂא שֹׁפֵט הָאָרֶץ הָשֵׁב גְּמוּל עַל־גֵּאִים׃ עַד־מָתַי רְשָׁעִים ה' עַד־מָתַי רְשָׁעִים יַעֲלֹזוּ׃ יַבִּיעוּ יְדַבְּרוּ עָתָק יִתְאַמְּרוּ כָּל־פֹּעֲלֵי אָוֶן׃


אז שבת שלום, וכדאי שתזכרו בשמאל שלמחאה יש מחיר, לשנאה יש מחיר יקר יותר, היום אתם משלמים ותשלמו

ב-4 שנים הקרובות את המחיר לשנאה העיוורת שלכם. בתקווה ובתפילה שרק אנשי הימין ימשלו כמו אנשי השמאל, ולא יעשו את מה שעשו השמאל מרכז לילדי ישראל ולכולנו גם יחד, הרוב בעם.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page