top of page

הבית של בועז

לקראת הדיון בוועדת הכנסת, שינה בועז יוסף את כתובתו מכפר חיטים לרחוב הלח"י 22 בטבריה. הנה כי כן, מערכת השקרים והקומבינות ממשיכה.

במהלך כל השנה הצהיר אני לא מתמודד ולא אתמודד! אבל... לאורך כל השנה היה פרסום מאסיבי על חשבון העירייה של בניתי עשיתי הבאתי... ועל החתום "ראש העיר בפועל" עוד יצירה דמיונית פרי המוח השקרי והתקשורת המגמתית, ועל חשבונכם ציבור יקר!

צא ולמד ניחא שיקר ומשקר אותנו אבל.. מי שרוצה להתמודד לראשות עיר החוק מחייב אותו שמרכז חייו יהיו באותה עיר!! ראו איזה פלא, אשתו שולי (שולה) והבת שוהם רשומים עדיין בכפר חיטים שבגליל התחתון! מה שאומר שאפילו הם לא יוכלו להצביע בעדו, ובכלל כיצד ינהלו אורח חיים של משפחה? כשמשקרים גם שוכחים את הפרטים הקטנים כי הדירה כפי הנראה הושכרה והשאלה ממי הושכרה? גם כאן זה לא מריח שקר, אבל כן, הדירה ממוקמת בבניין המשקיף לכפר חיטים, וכפי הנראה בועז ישקיף על משפחתו מרחוק בשבתות.

זה מזכיר לי את הדרוזים שמתקשרים עם בני המשפחה שלהם ברמת הגולן בצעקות מצד לצד של הגדר. לעג לרש ולאינטליגנציה של תושבי העיר מכל גווני הקשת הפוליטית. הציבור אולי מטומטם אבל לא טיפש.

עולה השאלה המתחייבת, היכן יהיה מרכז חייו של בועז יוסף כמתחייב בדרישות החוק? אבל את מי מעניין החוק, זה לא ממש לא מעניין את בועז יוסף, כי כבר יש מי שידאג לכופף את החוק, אריה דרעי באמצעות שליחיו אלו ואחרים וגם אנשי הליכוד. אחרי הכל אלו חוקים של משרד הפנים, ומשרד הפנים זה אריה דרעי.

כך ייווצר מצב שבו אשתו שולה והבת שוהם נשארו רשומים בוילה בכפר חיטים ובועז יוסף הבעל, האבא והסבא בטבריה!

עולות השאלות, היכן בועז יוסף יתפלל בשישי שבת? בטבריה או בכפר חיטים? היכן תישן רעייתו שולה? בבית המושכר הריק והלא מתאים לחיי משפחה כאשר יש לנו וילה עם גינה ודשא ושקט? גם שולה תגיד בקול, יש גבול לכל תעלול אני נשארת רק בבית שלי? מה אז בועז החכם והכל יכול והכל יודע אשר היהירות וההתנשאות הם הצל שלו יעשה? ובכלל אני תוהה ביני לביני היעלה על הדעת מצב שכזה, או שמא זה עוד תרגיל מסריח מבית מדרשו של אביר השלטון והחוק אריה דרעי? בסיוע אנשי ליכוד שחייני ביבים?


שערו בנפשכם מה ואיך מרגישים המתמודדים שרצים בין בית לבית מזה שנה ויותר ומבזבזים הון עתק, מה מרגיש יוסי בן דוד, רון קובי, שני אילוז, אביב יצחק, ועכשיו גם אופיר נחמני על התרגיל המסריח והדיל של מכירת טבריה לחרדים שביצע מנהיג הליכוד ביבי נתניהו ביחד עם אריה דרעי? ביבי נתניהו וח"כ מהליכוד קברו את טבריה בארון קבורה עם מסמר ללא ראש! אם רק חלילה בועז יוסף ייבחר לראשות העיר. צריכים לזכור שמאחורי כל תרגיל מסריח יש גם נהנים, אינטרסנטים וכבר פנו אליי חלק מהם שאנמיך להבות, אעשה סולחה, שאמכור את מצפוני ונשמתי לדילים מסריחים. הפונים הם בעלי אינטרסים ענקיים!!!


חברים כל הדיל עוד לא נחשף אבל תזכרו, יש מי שזכה בתפקיד נכסף וחשוב, יש מי שיזכה להיות סגן בשכר ויש עוד אחד שיזכה בתפקיד סגן בשכר ועוד חלוקת הבטחות לתפקידים ושכר ואנחנו תושבי טבריה נקבל נציגים רדודים, מקבלי שכר אבל חסרי מעוף או יכולות להציל את טבריה והכי חשוב, עיר חרדית.

לדעתי האישית, אם לא יקומו כל המתמודדים האחרים ויתאחדו כאגרוף אחד כנגד המזימה של ביבי נתניהו ואריה דרעי להרוס את טבריה ולמכור אותה לחרדים, אזי התרגיל המסריח יצליח.

אני קורא לכם מתמודדים, להרחיק מחלוקות ומריבות להתאגד כגוף אחד, להניח את העבר מאחור ולחשוב על העתיד בכדי למחוק את המזימה בקלפי ביחד. שהטוב מבינכם ינצח גם במחיר של התחברות עם רון קובי, או יוסי בן דוד או שני אילוז או כל מועמד אחר. אבל ביחד. נכון יש בעיה עם רון קובי. האיש חייב לנהוג בכבוד הדדי כלפי כולם, חייב להרחיק את שפת הדיבור המתלהמת שלו וילמד שרק ביחד עם שותפים ניתן לנצח, כי חייבים רק לנצח! רק ביחד תוכלו לקחת את כל הקופה אליכם, שהרי אתם מייצגים את הטוב והחדש אתם אלו שהעיר חשובה להם יותר מקומבינה כזו או אחרת וחלק מכם הוכיח זאת כבר בעבר וגם בימים אלו ממש במאבק שלכם בשחיתות הציבורית שדבקה באנשי ממשלת ישראל ובכנסת ישראל.


אני קורא לכם מכאן, תתחברו כנגד הבאות, שלבו ידיים, קבלו החלטות יחד והתמודדו באופן מכובד ומכבד. רק כך תנצחו אני בטוח שהציבור יהיה אתכם ובגדול. יש לזכור שגם החרדים הם לא טיפשים וחלקם יהיו לכם לשותפים, אבל רק בדרך נקייה ומכבדת.


אחרי הכל גם החרדים מבינים שדרעי וש"ס משחקים בהם וש"ס לא היא שמפרנסת אותם. הדת והתורה היא דרך חיים, אבל הפרנסה והרווחה הם בידיים של הציבור החרדי והבחירות שלו!


ולעניין בועז יוסף, בסופו של יום לטעמי בועז יוסף יהיה הנפגע העיקרי מכל התרגיל. הוא ילך עם הזנב בין הרגליים. הוא יפסיד בבחירות למרות החוק או התרגיל המסריח אם המתמודדים האחרים יתאחדו ולהיות חבר מועצה בטבריה זה לא מעניין אותו.


שולה ובועז לא נראים כבני זוג שהולכים חלילה להיפרד, או לפרק את התא המשפחתי שלהם, ולנהל משפחה משני בתים זה לא ריאלי אז בועז יחזור מהר מאוד להיות תושב כפר חיטים.


אולי רק אולי אריה דרעי ידאג לבועז להיות יו"ר הוועדה המחוזית או איזה יו"ר וועדה קרואה ובא לטבריה גואל וגם לבועז. אם היה אינטגריטי בועז היה צריך ללכת ולא לתת למחול השדים הזה להתחולל אבל הוא הוא שרוצה בזה. ולכן, המחיר שישלם בועז יוסף והמשפחה שלו בסיבוב הזה יהיה מחיר כבד מנשוא, לטעמי כלום לא שווה את זה. אבל זה כבר שיקול אישי של בועז, רעייתו שולה, הבת שוהם ושאר בני המשפחה.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page