מבזקים.gif

מבזקים

תינוקת בת 5 חודשים נפצעה קשה בטבריה - תינוקת בת 5 חודשים מטבריה שנפל עליה ריהוט כבד הובהלה לבית החולים פוריה.

29.6.22, 21:45

תינוקת בת 5 חודשים נפצעה קשה בטבריה - תינוקת בת 5 חודשים מטבריה שנפל עליה ריהוט כבד הובהלה לבית החולים פוריה.
לכתבה המלאה
יחידת הגבולות של משטרת מחוז הצפון בשיתוף צה"ל סיכלו הברחת סמים בגבול לבנון בשווי של כמליון ש"ח.יחידת יג״ל של משטרת מחוז הצפון, בהכוונת תצפיות צה״ל, עצרו 3 חשודים שניסו להבריח סמים משטח לבנון לשטח ישראל סמוך לשתולה במרחב החטיבה המרחבית "עוצבת ברעם". היחידה פעלה לסיכול ההברחה ותפסה כ- 35 ק"ג סמים מסוכנים מסוג חשיש ו 3 חשודים תושבי ג'דידה-מכר מאותה משפחה בני 42,20 ו 34 .
פעילות השוטרים וכוחות הביטחון בקו הגבול מונעת מכמויות גדולות של כלי נשק וסמים מסוכנים להגיע לתוך הישובים בשטח המדינה ולשמש בידי גורמים עבריינים ופח"עים למטרות טרור, אלימות וסחר. התמונה להמחשה.

20.6.22, 12:23

יחידת הגבולות של משטרת מחוז הצפון בשיתוף צה"ל סיכלו הברחת סמים בגבול לבנון בשווי של כמליון ש"ח.יחידת יג״ל של משטרת מחוז הצפון, בהכוונת תצפיות צה״ל, עצרו 3 חשודים שניסו להבריח סמים משטח לבנון לשטח ישראל סמוך לשתולה במרחב החטיבה המרחבית "עוצבת ברעם". היחידה פעלה לסיכול ההברחה ותפסה כ- 35 ק"ג סמים מסוכנים מסוג חשיש ו 3 חשודים תושבי ג'דידה-מכר מאותה משפחה בני 42,20 ו 34 . פעילות השוטרים וכוחות הביטחון בקו הגבול מונעת מכמויות גדולות של כלי נשק וסמים מסוכנים להגיע לתוך הישובים בשטח המדינה ולשמש בידי גורמים עבריינים ופח"עים למטרות טרור, אלימות וסחר. התמונה להמחשה.
צוות מחלצים של יחידת החילוץ "גליל-כרמל" סיים בשעות הלילה המאוחרות של יום שישי חילוץ של 3 נערים בשמורת הטבע נחל כזיב.

25.6.22, 6:19

צוות מחלצים של יחידת החילוץ "גליל-כרמל" סיים בשעות הלילה המאוחרות של יום שישי חילוץ של 3 נערים בשמורת הטבע נחל כזיב.
לכתבה המלאה
20.6.22 10:25
צפת - בירה עולמית המשמרת את שפת הלאדינו
מפגש רשמי של השגריר יצחק אלדן, נשיא מועדון השגרירים עם ראש עיריית צפת, מר שוקי (יהושע) אוחנה, פתח את השבוע בעיר צפת לקראת "פסטיבל הלאדינו הבינלאומי הרביעי" שיתקיים בתחילת יולי.

20.6.22, 7:25

20.6.22 10:25 צפת - בירה עולמית המשמרת את שפת הלאדינו מפגש רשמי של השגריר יצחק אלדן, נשיא מועדון השגרירים עם ראש עיריית צפת, מר שוקי (יהושע) אוחנה, פתח את השבוע בעיר צפת לקראת "פסטיבל הלאדינו הבינלאומי הרביעי" שיתקיים בתחילת יולי.
לכתבה המלאה
דרמת חילוצים וחיפושים אחר נעדר אמש בכנרת 
רוחצים בחוף כורסי נסחפו לעומק, על גבי מזרון ים  ולא הצליחו לחזור. השיטור הימי נקרא לחילוץ.
במקביל בחוף לבנון חבריו של בחור מבית לחם, הזעיקו את צוות חוף לבנון לסייע להם בחיפושים אחר חברם שנעדר כשעתיים, הצוות סייע בחיפושים והודעה נמסרה למשטרה.

24.6.22, 17:00

דרמת חילוצים וחיפושים אחר נעדר אמש בכנרת רוחצים בחוף כורסי נסחפו לעומק, על גבי מזרון ים ולא הצליחו לחזור. השיטור הימי נקרא לחילוץ. במקביל בחוף לבנון חבריו של בחור מבית לחם, הזעיקו את צוות חוף לבנון לסייע להם בחיפושים אחר חברם שנעדר כשעתיים, הצוות סייע בחיפושים והודעה נמסרה למשטרה.
לכתבה המלאה
טיול בנחל עמוד הסתיים באסון - מטיילת נפלה מגובה של כ-8  מ' בנחל עמוד. לאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותה של אשה בשנות השישים שנפלה מגובהה של 8 מטרים ויותר. לאחר שתחולץ מהשטח, אמבולנס יפנה אותה לבית החולים פוריה.

24.6.22, 12:30

טיול בנחל עמוד הסתיים באסון - מטיילת נפלה מגובה של כ-8 מ' בנחל עמוד. לאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותה של אשה בשנות השישים שנפלה מגובהה של 8 מטרים ויותר. לאחר שתחולץ מהשטח, אמבולנס יפנה אותה לבית החולים פוריה.
לכתבה המלאה