top of page

שני אילוז הקרב על טבריה והטבריינים

מאת: חיים חליוה

נורא קשה בתקופת בחירות לכתוב את מה שאני עומד לכתוב. אבל אני חייב. שני אילוז, טבריינית במקור, עזבה לעיר הגדולה, ובחרה מתוך אהבת העיר ותושביה לחזור ולהעניק מכישוריה ומיכולותיה.


לצאת מטבריה ולהגיע לאן שהגיעה זה כבר קרב קשה מנשוא אותו צלחה ובהצלחה.


בקרב על התרגיל המסריח בעניין בועז יוסף, גיליתי לוחמת אמיתית עם סכין בין השיניים נלחמת בעוז בעוצמה בחוכמה ובנחישות כנגד התרגיל המסריח וכנגד כוחות גדולים של בכירי ליכוד, ש"ס ומפלגות נוספות. מה לא היה נגד, והכל בכדי להביא לסדר היום הציבורי את התרגיל המסריח שינוי החוק שיביא לנציגו של אריה דרעי מש"ס אישור להתמודד לראשות העיר.

שני, באה מבית של תומכי ליכוד, היא נאלצה להילחם עם בני המשפחה, עם ח"כ מהליכוד אך זה לא הרתיע אותה. המטרה הייתה ונשארה טבריה ותושביה ושני כפי שאמרתי עם סכין בין השיניים נאבקה בכל כוחותיה בכוחות העל האלו, בראש הממשלה והפודלים שלו חלק מח"כ של הליכוד, כנגד ממשלת ישראל, דרך התקשורת, החוק, תוך שהיא חיברה חיבורים, יזמה מהלכים, הגיעה לכל כלי תקשורת אפשרי גייסה אנשים וח"כ עם ראש על הכתפיים ועם שכל ישר והיגיון בריא לטובת העניין. חלק מאותם חברי הכנסת אף הם נרתמו למאבק ואף אוימו ע"י יו"ר הקואליציה, אופיר כץ, כן זה אותו אופיר כץ שגם אני ברוב חטאי ביחד עם עוד הטבריינים הענקנו לו הגנה ובחרנו בו בפריימריס בארצית אבל... כן, הוא מכר אותנו לחרדים!


אז כן חברים, שני אילוז, עשתה עבודה מדהימה במאבק על השחיתות הציבורית של ביבי נתניהו ואריה דרעי לשינוי החוק בכדי שבועז יוסף יקבל הכשר להרוס את העיר ולהחריד אותה תוך כדי מתן שרות לבעלי עניין ואינטרסים בעיר שהוא חפץ ביקרם ושכבר עשה למענם בין במסווה לבין בגלוי.


גם יוסי בן דוד, בדרכו הוא פעל בין לא מעט גורמים בכנסת ומחוצה לה. כך גם אביב יצחק ומאיר אלמקייס. אבל מאוד קשה מול ביבי נתניהו ואריה דרעי לנצח כאשר כל הפודלים שלהם עושים את דבר מנהיגם מבלי לעצור ולחשוב לרגע. היחידה שנלחמה מהכנסת הייתה ח"כ טלי גוטליב שיצא נגד ובגדול!

אבל כלום לא עזר גם לא נאומו של ח"כ גדעון סער שמתח ביקורת חריפה ונוקבת על המציע עמית הלוי "מה האובססיה שלכם לחוקים עקומים ומושחתים" זאת כאשר הסביר לו כי בעתיד לאחר הבחירות לרשויות שר הפנים ימנה וועדות קרואות לערים חלשות ישפוך כסף על אותן יו"ר וועדות ממונות והיו"ר יתמודדו בבחירות לראשות העיר ממעמד של כוח וסיוע של משרד הפנים יזכו כי יש להם יתרון ויהפכו לערים חרדיות בישראל. האמת מתגלה אט אט ועל השחיתות ניתן לומר "מושחתים כבר עכשיו נמאסתם".

אכן הצעת החוק עברה בקריאה טרומית, עם 46 בעד ו-42 נגד. הוא יעבור לדיון בוועדת הפנים של הכנסת ומשם לקריאה ראשונה שניה ושלישית. בדרך לבטח יהיו עתירות לעליון והטבריינים לא יטבעו בכנרת כי אם בביצה הפוליטית של שחייני ביבים מקומיים. כך סוללים החרדים את הדרך לרון קובי להגדיל את התמיכה בו בסקרים, קובי הכי קרוב ל-40% ועכשיו אריה דרעי מראה לציבור שקובי צודק, הכל קומבינות וזה ישחק לרעתו של דרעי.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים