top of page

שמוליק חרמש על מחול השדים של הסקרים


כולנו עדים ל"מחול" הסקרים שכל כוונתם להשפיע על הבוחר. האמת היחידה תתגלה בתוצאות הבחירות שיתקיימו בעוד עשרים וכמה ימים, דהיינו ב- 23/03/2021.


בחירות לכנסת ישראל בפעם הרביעית


אנחנו, ואנוכי כמוכם, מודעים למצב המהתל בנו. האם המדינה תאלץ שוב לצאת למערכת בחירות חמישית, זאת לאחר שהתוצאות מאלה הקרבות ובאות לא יביאו להקמת ממשלה חדשה? כנראה שזו מציאות מוחשית לאור הניסיונות למצוא פתרון למרוץ האכזרי שסופו ללא פתרון. שוב אציין שזו רק דעתי. רובו של העם היושב בציון, נוטה בהצבעתו למחנה הימין, אך לצערי כאיש ימין שחשובה לו ארץ ישראל כמורשת אבותינו, אני ער לפילוג מחנה הימין, דבר המביא רק לכאוס ולאיבוד הדרך לשליטת הימין. ביבי, ורק לא ביבי, אלו אמירות ודרך שיביאו לאיבוד דרכו של הימין בדרך לשלטון. ביבי פותח זרועות לכניסתן של תנועות הימין מתחת לכנפיו - בתמורה לכך תנועת ״התקווה״ בראשות סער, תנועתו של בנט ״ימינה״, ״הציונות הדתית״ בראשם סמוטריץ ובן גביר, לכל אחת מהן יש את התנאים שלה. אך לכולם מכנה משותף והוא להגיע לכיסא ראש הממשלה, לפחות לסער ובנט.


לעניות דעתי יש להם סיכוי קלוש ביותר לזכות בכיסא ראש הממשלה. הסקרים מוכיחים זאת השכם והערב, ואילו לליכוד בראשות ביבי, אין את הביטחון המלא לאסוף תחת כנפיו-61 מנדטים. מצב מוזר זה מחייב ליצור ולכוון למחשבה עמוקה ואחרת, לצאת מהקופסה. הצעתי - בכדי ליצור איחוד הימין בכללותו, יש להציב תנאים לכל שלושת מנהיגי הימין. כמובן שיש לראות נכוחה את המצב המוזר, שאכן הבחירות הקרובות לא יביאו את הישועה לאף אחד מהצדדים. הייתי מציע לבנט ולסער להתאחד ולהציב בקשה ותנאים מסוימים בפני ביבי נתניהו. התנאים יהיו כדלקמן: התחברות לגוף ימין אחד ובכך להגיע ליום הבחירות מלוכדים כתומכים בביבי נתניהו כראש ממשלה למשך - 4 שנים של שלטון ימין מלא ומלוכד. בתמורה להצעה זו סער ובנט, יציבו לביבי נתניהו תנאי ברור ומבוסס - בקדנציה שלאחר ארבע שנות שלטון הימין בראשותו של ביבי נתניהו, הוא ביבי, לא יציב עצמו בפריימריז של תנועת הליכוד. התוצאה היא פתרון למציאות האין פתרון. תקום ממשלת ימין בת 20 שרים, אשר תורכב מאותן תנועות הימין, לפי קריטריון מספר חברי הכנסת הבאה. ממשלת ימין מלאה תביא בפני העם את מצעי שלוש - ארבע התנועות, על מנת ליישם את חיזוק מעמדה של ממשלת ימין, ומכאן הדרך ליצירת תשתית בעלת שינוי וצביון למימוש כוונתם המשותפת של כל ארבע התנועות. ובא לציון גואל. לא אכנס לעובי הקורה איך ולמה. אך אציע למענה של מדינת היהודים בארצם ארץ ישראל. לחשוב עמוק תוך התעלמות מהאגו המיותר ולהגיע להסכמות ברוח הציונות הימנית. אולי קטונתי לנסות לשינוי מחייב במטרותיהם של התנועות הימניות. אך מצאתי לנכון להעלות את הצעתי בפניכם תושבי מדינת ישראל, ולהפנות פנייה אישית לכל מובילי התנועות הימניות.


הכותב והמציע הינו שמוליק חרמש - טבריה.

פלאפון 0505378158 מתפקד ליכוד, חבר מרכז הליכוד,

חבר מזכירות הליכוד, יו"ר מועצת סניף הליכוד טבריה.

חבר מועצת העיר טבריה לשעבר במשך 25 שנים.
#סקרים#מערכתבחירות#ביבינתניהו#מחנהימין#מפלגתהליכוד#נפתליבנט#גדעוןסער

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page