top of page

ראש העיר המודח החל בקמפיין בחירות 2023

השבוע, ערך ראש העיר המודח, רון קובי, את כנס יריית הפתיחה של קמפיין הבחירות שלו

לראשות עיריית טבריה


אני לא צופה או רואה את שידוריו של האיש כי זה לא ברמה האנושית המתבקשת

כמובן, שכמות האנשים שהייתה היא בהתאם למצבו, לאכזבה ולהערכת הציבור אותו כיום שלא כמו אז. לא הייתי נוכח במקום אך כפי שדווח לא הייתה נוכחות קהל כפי שהיה בעבר, הייתה נוכחות דלילה בהרבה וזה גם טבעי בכל זאת ראש עיר מודח, יש עוד זמן רב, ההבנה והתובנות של הציבור על אישיותו ואופן התנהלותו עומדת לו כרועץ וכלל לא לזכותו.

אין כל ספק, זכותו הדמוקרטית של, רון קובי, כמו של כל תושב בעיר להתמודד בבחירות לראשות העיר. הזכות לבחור ולהיבחר היא זכות דמוקרטית חקוקה.

אישית יש לי בעיה עם אותם אנשים שכלל לא הבינו, או הפנימו, שהדחתו באה כתוצאה ישירה מאופן התנהלותו והתבטאויותיו וליתר דיוק בשל חוסר יכולת או ידע איך להתנהל במוסד ציבורי כרשות עיר. האיש לדעתי האישית ולדעת עוד רבים בעיר כמו גם דווקא מתומכיו הוא לא מתאים ולא יודע איך מנהלים עיר או גוף ציבורי.

לטעמי האישית האיש לא ראוי בשל שפתו הבוטה, שפה היורדת לרמות אישיות, לא ענייניות, הוא מכנה אנשים במילים של שפת רחוב, הוא אינו מכיר או יודע את שפת הדיפלומטיה הפוליטית המתבקשת בכדי לדעת לקדם ולנהל ענייני עיר אל מול פוליטיקאים, שרים, ח"כ ובמיוחד אל מול מנכ"לי משרדים ממשלתיים. וחבל שכך. כי דבר אחד בטוח יש לרון קובי, רצון וכוח למאבקים. אבל ניהול עיר ופוליטיקה זה לא מאבקים זה דווקא חיבורים אנושיים, זה חברויות, זה מערכות קשרים וכישורים.

ואתם לבטח שואלים אותי למה אני כותב שורות אלו דווקא עכשיו? פגש אותי השבוע חבר טוב ברחוב והזמין אותי לקפה. החבר שאל אותי למה לא באת לכנס של רון קובי? השבתי לו, איש לא הזמין אותי ואני לא צופה או רואה את שידוריו של האיש כי זה לא ברמה האנושית המתבקשת. תעזוב אני רוצה לעשות בניכם סולחה. השבתי לחבר בעדינות ובכבוד, סולחה ביסודה היא כשיש ריב או כעסים. אני עיתונאי העושה עבודתו ומשתדל לעשותה נאמנה והוא איש פוליטי שאם יטעה אני שם בכדי לדווח ולכתוב. אני לא רואה סכסוך אני רואה שני אנשים שכל אחד עושה עבודתו, הא ותו לא.

הלכתי לביתי וכל שעלה במוחי ובמחשבתי איך והכיצד יש עדיין בטבריה אנשים שחושבים לתמוך באיש שהוכיח כי הוא מנהל אגף אירועים הטוב ביותר שידעה העיר טבריה והכישלון הגדול ביותר כראש עיריית טבריה. והראייה הוא הודח אחרי שנה. אני עדיין תוהה ביני לביני עד כמה הציבור יכול להיות טיפש הטומן ראשו בחול. ומסתבר שיש עוד ציבור כזה ומכאן הגיע הטור שלי והתהייה שלי מהיכן אותו ציבור שואב את הרצון לתמוך בראש העיר המודח. יש לזה תשובה נורא יפה דווקא בימים אלו. סמוטריץ כתב באחת הכרזות שלו בבחירות מה שאתה רואה זה מה שתקבל. כמה שזה נכון ויפה לכם תושבי טבריה. רון קובי ראש עיר מודח עם מספר לא מבוטל של תביעות לשון הרע איש המדבר בשפה לא ראויה ולעיתים אף מבזה, זה האיש שאתם רואים וזה האיש שתקבלו. עכשיו תחשבו אם זה מה שאתם רוצים. כי סמוטריץ צודק!!


למען הגילוי הנאות, כותב הטור תבע את רון קובי בתביעת לשון הרע על סך מיליון שקלים בשל חלק קטן מאוד מהפנינים והמרגליות והאמירות שיצאו מפיו בשידורים


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page