top of page

קצרצרים עם המכנסיים למטה

השבוע שחלף היה דרמטי במעט, אך לא שונה מכל שבוע אחר במדינת היהודים מאז קום המדינה. אומנם לא מלחמות, לא רעידות אדמה אבל... יו"ר לשכת עו"ד בישראל מבצע מעשים שלא מוסיפים אלא מורידים לקרקעית התהום את כבודו של מקצוע עריכת הדין ומעמד השופטים בישראל.

כך קורה ויקרה לכל אלו שאוכלים לחם עם חמאה וצבע עורם או מוצאם האתני לא כשל ה"אליטות".

ברוך הבא אל המשחטה של השמאל בישראל!

המקרים בלשכת עורכי הדין, מעידים כאלף מונים שהחולי במערכת המשפט מתחיל אולי בלשכת עו"ד. יו"ר לשכת עורכי הדין מוריד את מכנסיו למקום בו נמצא כבוד המקצוע עליו הוא ממונה, זה הפירוש למעשה האיוולת שעשה. למרות שישנם גם רבים וטובים ואין הדבר מעיד על הכלל.


איזה כיף וטוב עשה, עו"ד אבי חימי, לליכוד, לאנשי הימין, לספרדים כאשר בחר יו"ר לשכת עורכי הדין, לעזוב את כור מחצבתו ואת שורשיו הן ממרוקו ועד הליכוד. או אז לחצות את הים ולשבור חזק שמאלה אל חיקו של השמאל האכזר והשונא ספרדים כאשר סבר שהם יקבלו אותו בחיבוק שאינו חיבוק דב למעשה איוולת המשרת את מטרתם.


הבנת נכון עו"ד חימי, החמאה מרוחה בצד הזה של המפה הפוליטית! יו"ר העבודה מירב מיכאלי זרקה אותך לכלבים בהינף אצבע על המקלדת, כך קורה ויקרה לכל אלו שאוכלים לחם עם חמאה וצבע עורם או מוצאם האתני לא כשל ה"אליטות". ברוך הבא אל המשחטה של השמאל בישראל! הפסדת את הכל חבר.


הנה עו"ד חימי היקר, עכשיו כבר אין לך בית ולשכה ואין לך לאן לחזור, תרתי משמע. בסה"כ מעשה אחד מסכם את כל חייך ופועלך כאילו לא היו. בושה, כלימה הן מילים עדינות גם אם הכל נעשה בהסכמה. וכמובן שהכל הוא בגדר לכאורה וזכות החפות אכן נתונה לך, או למה שנשאר מכבודך ומעמדך.


בגלל שכמותך ובגלל שיטת מינוי השופטים הקלוקלת, יש סיכוי שהציבור מקבל רמה של שופטים/ות שאינם ראויים דיו. הגם, שאתה פוגע בכלל כולו למרות שאולי מדובר בבודדים אין אפשרות לדעת, אבל אכן השיטה עובדת הצלחתם להוכיח את זה אתה וקודמך בתפקיד. אודה ולא אבוש אני גם מכיר ויודע לפחות על עוד מקרה אחד כזה במחוז צפון. לצערי, כך נתקבלה המלצה לשופטת שגם נכנסה לשפיטה ואני בספק אם זו הבחירה הטובה ביותר, אבל זו כבר היסטוריה.


יריב לוין, מדבר על זה שאין לעורכי הדין מקום בוועדה למינוי שופטים, היכן הוא טועה? אולי הפוליטיקאים הם פוליטיקאים עם אינטרסים, אבל הם תמיד משלמים את המחיר על הטעויות שלהם בבחירות, אבל אנשי לשכת עו"ד לא משלמים כלום, אלא רק מקבלים... הנה כי כן, אנשי לשכת עו"ד הדין ובכלל הברנז'ה הפוליטית הזו הוכיחו ומוכיחים את העובדה שלא ניתן לסמוך עליהם במינוי שופטים וזוהי בסה"כ קליקה עם שופטי העליון להגעה להסכמות בוועדה למינוי שופטים. והנה פאן נוסף שמגלים על המפלגה החדשה, "מפלגת בית המשפט העליון" שהפכה למפלגה פוליטית חסרת בחירות או ביקורת וחסרת תומכים נהפוך כ-70% מהעם לא מאמין במערכת זו. אבל... המפלגה הזו היא עם שיני אריה רעב לכוח ולשררה. שבאו לפגוע ולהרחיק אריות אחרים מהזירה הפוליטית. הפעם הם הפסידו ויפסידו במשפט הציבור.


כידוע הציבור תמיד משלם את המחיר, הציבור גם ישלם את המחיר. אם ממשלת הימין תרפה את ידיה ואת הנחישות להחזיר את החוק, המשפט, והאכיפה לידיי הריבון והממשלה וליידי העם והם לא יעשו רפורמה מעמיקה במערכת המשפט ובפרקליטות העם ימשיך לסבול והאליטות ימשיכו לנהל את המדינה דרך מוקדי הכוח ומנגנוני חיסול החשבונות בשיטת המאפיה הסיציליאנית.


אם ממשלת הימין לא תמשול מדינת ישראל תדרדר לתהום עמוק וקיצוני עוד יותר ממה שהגענו אליו היום, תפירת תיקים, פרקליטות דרקונית ואינטרסנטית, אכיפה סלקטיבית כמו בימי סלאח שבאתי, לקיחת החוק לידיי שופטי בית המשפט העליון במקום להשאירו על קנו בידיי הריבון, הממשלה שהעם בחר. אם לא יעשה כך ואם המצב ימשך הפגיעה באזרחים תעמיק ומה שהיה עם קום המדינה לא יהיה עוד.


חייבים לזכור, החשש של השמאל לאבד את כוחו היחיד שנותר לו והוא בית המשפט העליון מעביר אותם על דעתם. הרי הם מבינים את מה שכל אחד מאיתנו מבין לשלטון הם לא יחזרו בזמן הקרוב!


עו"ד חימי ביישת את הלשכה ואת המקצוע. לך הבייתה אם נשאר לך כזה. גבר במעמדך שלא שולט ביצריו אינו ראוי לכלום. ואישה שעושה הכל בכדי לקבל המלצה לשפיטה אינה ראויה להיות עו"ד בישראל על אחת כמה וכמה להתקבל למקום בו תחרוץ גורלות של אנשים. פשוט אירוע מטלטל ומזעזע.


לכולנו ידוע שמִקַּדְמַת דְּנָא יש את הניצול הזה וזה נמצא כמעט בכל מקום, אז גם מעט פרופורציות לא תזיק. טוב שיש תקשורת שחושפת. תזכרו, יש את זה ברשויות המקומיות, במועצות האזוריות והמקומיות, יש את זה כמעט בכל מקום גם בבתי המשפט, אז מעט פרופורציות לא יזיקו לכולנו.


עו"ד אבי חימי, בגיל בר מצווה אומר האב היהודי לבנו "ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם שפטרני מעונשו של זה".

שבת שלום


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים