top of page

פייק ניוז האיירון מן

טוב אז מי מאתנו לא שמע את הביקורת הנוקבת על תכנון אירוע האיירון מן

ללא ספק התוצאה והמסקנה מאירוע האיירון מן שהתקיים כאן בטבריה בשבוע שעבר - הוא כישלון!!

אז נתחיל מהאוטופיה - האיירון מן חייב להיות הפנינג ענק, חגיגת ספורט ענקית שחייבת להתקיים בתוך טבריה, עם שיתוף פעולה מלא של כלל הגורמים בעיר כאלו שידאגו להיטיב עם בעלי העסקים והתושבים.


ספורטאים ואורחים מגיעים מכל העולם לאירוע ה"איירון מן" אנחנו חייבים לספק להם מלונות טובים, מסעדות שפתוחות לאורך כל סוף השבוע, אירועים כמו לילה לבן, הופעות מוזיקליות, מסיבות רחוב חסויות גדולות, יחסי ציבור בינלאומיים ולאומיים והכל מתחיל ונגמר בתוך העיר טבריה, אסור ששקל אחד יצא מחוץ לעיר, אסור לנו לאפשר למבקרים לחפש מסעדות או בילויים מחוץ לעיר.


אירוע כזה אמור לספק פרנסה לבעלי העסקים לאורך כל סוף השבוע, הגיעו לכאן ספורטאים מכל הארץ והעולם, העיר חייבת הייתה לספק להם חוויה בלתי נשכחת, סוף שבוע שמח ותוסס להם ולתושבי העיר.


אני הראשונה להעביר ביקורת כשצריך, זה לא חוכמה גדולה להחזיק טלפון נייד ביד ולקטר על כל דבר שזז כאן.

כך לא מנהלים עיר ולא ניתן לנהל עיר, עובדה הדרך הזו נכשלה בעבר והביאה עלינו 4 שנים קשות וסכסוך עמוק עם הממשלה, כזה שסגר לעיר טבריה הרבה דלתות שלא יפתחו עד לבחירת הנהגה חדשה.


להלין לצעוק ולגדף על כל דבר בלי לספק פתרונות ובעיקר בלי לומר מאיפה נביא כסף זו לא חוכמה גדולה.

ללא ספק התוצאה והמסקנה מאירוע האיירון מן שהתקיים כאן בטבריה בשבוע שעבר - הוא כישלון!!

אבל האם הכישלון רובץ רק לפתחה של עירית טבריה בלבד? לא ולא.


דבר קטן לא סיפרו לכם תושבים יקרים, במסגרת הפייק ניוז ללא הפסקה ששודר בלייב, האמת שלא סופרה היא שמזג האוויר שיבש את התוכניות, האופציה הייתה לבטל לגמרי את האירוע או לקיים אותו במתכונת שהתקיים.

אכן הוועדה הממונה תכננה אירוע ברמה בינונית, אבל רצון טוב היה.


והנה בפרסום שהוציאה העיריה מבעוד מועד תוכננו אירועים ביום חמישי וביום שישי בטיילת ובגן הארכיאולוגי במסגרתם אמורים היו להתקיים אירועים, פודטראקים והקרנות משחקי המונדיאל, אלו אירועים ברמה בינונית ביותר ללא כל ספק, לא ניתן להסתפק בהקרנת משחקי המונדיאל ובקבלת שבת. התוכנית רחוקה מלהיות מיטבית, מכובדת וראויה לאירוע בסדר גודל בין לאומי שכזה.


אבל בכל הכבוד ריב ומדון אינה הדרך להצעיד את העיר קדימה, להלין על כל איש ציבור או איש מקצוע רק כי אינך במקומו אינה הדרך להצעיד את העיר לעבר המקום שהיא צריכה להיות, עיר תיירות תוססת נקיה ומפוארת.


אירוע האיירון-מן, שהוא אחד מאירועים רבים אותם אני מתכננת להביא לעיר, יראו אחרת לגמרי ולא רק, בעיר חשוכה תרתי משמע, אנחנו חייבים להאיר את העיר לעתיד טוב יותר, אני מתכוונת יחד עם אנשי מקצוע, כל אחד בתחומו, בפרט באירועים מן הסוג הזה, להביא תקציבים, חסויות ופרסומים ולהפוך את אירוע האיירון מן לאירוע בלתי נשכח שיספק חוויה למשתתפים ובפרסום כלל עולמי כמו גם לתושבים, לבעלי העסקים ולאורחים, לאורך כל סוף השבוע, חוויה ספורטיבית, תרבותית, קולינרית חווייתית ובלתי נשכחת.


אנחנו בפתחה של שנת בחירות, בחירות גורליות שיקבעו מכאן לאן נלך, יקבעו את עתידה של העיר טבריה לשנים רבות, כשאני מתבוננת בסיפור ה"איירון מן" כמשל למצבה של העיר, ולאיך צריכים להיראות אירועים לאומיים ובין לאומיים בעיר המסקנה היא אחת, חייבים ראשת עיר המקושרת ומוערכת על ידי הממשלה, וחשוב מכך, יודעת ונחושה ליחצן את העיר טבריה ולא להוציא דיבתה, יודעת להביא אנשי עסקים פרטיים שישקיעו בעיר טבריה, בעלי רשתות, מלונות, מסעדות, בעלי מפעלים הייטק ושוק ההון שיבואו להשקיע כסף בעיר כאשר תפקידי כראשת עיר הוא לדאוג שההשקעה של היזמים תצליח ותשגשג ותפקיד היזם להשקיע.


אז במקום לדבר - הגיע הזמן לעשות.


אני אשמח לשמוע מכם מה אתם חושבים, מה כואב לכם, איך אנחנו יחד צועדים אל העתיד, מה אני יכולה לעזור היום ובעתיד. התקשרו אליי, השאירו או שילחו הודעה, מבטיחה להיות לצידכם ואיתכם. שני אילוז 050-7619688


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page