top of page

פארק ברקו - הבושה הופכת לביזיון

כתבת המשך, לאחר פרסום הכתבה מהשבוע שעבר, בעניין פארק ברקו, הגיע לכתבנו מידע מדהים שיסעיר אתכם הציבור עוד יותר מהקודם על גודלו של המחדל בפארק ברקו ועל הביזיון. זו כבר לא בושה, זה ביזיון

הזוכה הוא לא אחר מאשר, יעקב אמסלם, מאמסלם טורס

מעבר לעובדה על איך שנראה פארק ברקו, מעבר לבושה לעיר, לזיכרון ולהנצחה של עוז ברקו, נתגלה הביזיון הגדול כפי שנודע לי הוא כך. העירייה או החברה הכלכלית הוציאו מכרז להפעלת פארק ברקו, רק זוכה אחד היה. זוכה שידע מראש כי הסיכוי להרוויח מהשקעה בפארק היא בגדר אפסית אם בכלל.


אבל, האיש פעל מתוך שליחות שהיא יותר חברתית, ציבורית, ערכית ואפילו פילנתרופית ולכן הגיש הצעה. הוא היה זוכה יחיד מבין כל המגיעים לסיור מציעים! הזוכה הוא לא אחר מאשר, יעקב אמסלם, מאמסלם טורס. כל רצונו היה לתרום למען אותם ילדים עם צרכים מיוחדים ועם מוגבלויות כאלו ואחרות ובכלל לילדי ישראל. האיש הביא את חברו לטייס, מפקד טייסת, אסף שמו, שהכין תוכנית עסקית וקידם עניינים והחל להתקדם והם כבר היו בשלבים של או טו טו סוגרים ומתקדמים אבל... או אז חכמי עיריית טבריה עצרו הכל כאילו שיש להם מישהו טוב יותר או תקציב להפעיל את הפארק שסגור כבר 3 שנים ויותר.


נכון לעכשיו הכל תקוע, הכל נעצר ואת הדיווח הזה קיבלתי ממי שליווה את התהליך כולו תושב העיר. יעקב אמסלם, סירב להתייחס או להגיב לידיעה, הוא רק אישר את הפרטים במקרו שהובאו בפניו והמובאים לכם כאן.


ואני שואל אתכם הציבור בטבריה, ואתכם אנשי החוק במשרד הפנים, לעזאזל, יש לכם פראייר ממש פראייר שמוכן להשקיע במשהו מת ואתה, בועז יוסף, פקיד ממשלתי זמני בעיריית טבריה עוצר הכל, נראה שמבטל לכאורה מכרז וזוכה חוקי, מה בדיוק אתם חושבים לכם שם בעיריית טבריה? מי אתה הפקיד הממשלתי הזמני שתעצור את התפתחות העיר? שתעצור או תשנה מכרז וזוכה חוקי כמו שעשית במכרז לחניה בפארק ברקו? מי שמך להרוס את התפתחות העיר?


בושה וחרפה! מעבר לכך ביזיון גדול שעולה על כל דמיון.


כמובן שבעירייה מאשימים את שני ראשי הערים הקודמים אבל אלוהים אדירים אתם כבר שלוש שנים מנהלים את העיר עם תמונות של עשינו קנינו בנינו עם שרים וח"כ ומלחכי פינכה כאלו ואחרים, אל תאשימו את האחר, אתם האחראים. הכי מצחיק היה שאמרו שהיה פסטיבל בירה במקום? נו אז מה, באו כל המסטולים, אבל מה עם הילדים ומתקני השעשועים הסגורים? הילדים לא שותים בירה... בדיחה עלובה של עיריית טבריה.


בועז יוסף אני חושב שאתה מסוגל ליותר למרות בעיות האגו של אני ואני יכול הכל. ולמה? צא ולמד איך עשית את רחוב יהודה הלוי. לדעתי לתפארת העיר טבריה. אני ממש גאה בעשייה הזו שלך עשית רחוב יפה רחב מושקע מתוכנן מונגש ומנגיש. כל הכבוד לך זה יצא ממש יפה וטוב, שאפו!


אז אני שואל, למה בפארק ברקו אתה מפשל ובגדול? ממש אותה פשלה כמו העובדה שהצליחו לגנוב מקופתך כגזבר המועצה האזורית עמק הירדן כ-6 עד 8 מיליון שקלים עד שחיים חליוה אמר לך לבדוק ואתה הצלחת לבדוק ואז למצוא את השיטה של הגניבה אבל למשטרה לא דיווחת על השיקים עליהם דיווחתי גם לך, פשוט דילגת, למה? למה לא הודעת למשטרה שתחקור אולי היא תגלה אחרי הכל החשוב היה מגל הכל? כנראה פחדת מחיוב אישי. עשה מעשה נכון בפארק ברקו קדם את המכרז ומהר.
אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page