top of page

על פגסוס רוגלות ועל שיטות מפחידות הנחשפות בישראל

עודכן: 29 במאי 2022

נער הייתי גם זקנתי, ובאמת ראיתי המון, שמעתי המון, הבנתי המון, נתקלתי בהמון. שמעתי איך יו"ר וועדת חוק חוקה ומשפט בכנסת מעלים עין ואוזן משופט בכיר במחוז צפון שעלה חשד למעשים מגונים שביצע, ושתקו. שמעתי איך קציני משטרה משקרים במצח נחושה באולמי בית המשפט, שמעתי, קראתי וראיתי מסמכים המעידים על שוחד של בכירים ברשויות המקומיות והעלימו עין ואוזן, ראיתי התנהלות ודרך להעברת כספי שוחד מבעלי ממון והון לבכירים ברשויות המקומיות, ראיתי משרדים ממשלתיים שלא אכפת להם מהציבור, ראיתי נהנתנים ראשי עיר שרכשו חליפות מכספי הציבור כמו ארוחות שחיתות ובקיצור הרשימה ארוכה.


בכל המקרים לא היה פגסוס, היו האזנות בדרכים עתיקות, אבל לא תוכנה חושפנית שכזו המשרתת מעצמות ביון. אבל גם לא היה אכיפה, או שלטון חוק שבאמת ישמור, או מישהו שניתן היה לפנות אליו ושיהיה אכפת לו. אגב זה עד היום כך, צא ולמד בעיריית טבריה משלמים שכר מנכ"ל למנהל אגף משאבי אנוש מזה שנה ויותר ועוד הצמידו לו רכב וכל זה ללא מכרז כדין!! אבל, כן כן במשרד הפנים יודעים, אבל בננו, מה אכפת להם? מערכות השלטון המקומי זה הגוף המושחת ביותר במדינה אבל זה לא מעניין איש מהאחראים לנעשה ואין איש שישנה. דווקא המחוקקים תומכים ומעודדים את אותם "נבחרים" סורחים ומעניקים להם גיבוי כי זה נוח להם השקט הזה כי בננו הציבור מטומטם והציבור משלם תמיד. השיטה מתאימה להם. ולעניין טבריה, שטבריה תירקב זה לא מעניין איש תאמינו לי מביבי ועד היום.


אבל אני מוצא חובה לציין שגם ראיתי אנשים טובים והגונים במערכות השלטון שעשו המון טוב אבל הם לא קודמו כי הם לא הלכו בתלם, הם היו ישרים והגונים אז... עצרו אותם, את המושחתים קידמו, את אלו שיישרו קו וזרמו עם המנגנונים קידמו ולטובים העניקו תעודת הערכה עלובה. וכך הגענו עד הלום, עד לפגסוס.

למה אני מספר את כל זה? אודה ולא אבוש לא התפלאתי לנוכח החשיפה המטלטלת שנעשה שימוש שלא כדין בתוכנת הפגסוס, והכל תוך חשיפת שיטות העבודה של המשטרה, הפרקליטות ומערכת המשפט ולרגע לא נשכח אנחנו בעיצומו של משפט שכותרתו הפיכה שלטונית במסגרת הכל מותר.


זה היה ברור כשמש שמשהו רקוב מהיסוד, וזה רק שאלה של זמן שזה יתפוצץ לכולנו בפרצוף. הרי ידוע אפשר כמעט לעשות הכל עם הטכנולוגיה של היום. אם אנחנו תופסים מחבל / רוצח תוך 48 שעות מה זה אומר? שזה רק טכנולוגיה, אם מפוצצים ומחסלים אנשים באירן ללא אנשים, זה רק טכנולוגיה.


אם לא תופסים את ראשי ארגוני הפשע והעבריינים כמו גם את הערבים הטובחים באוכלוסייה הערבית בדרום או בצפון והחברה הערבית חיה בעולם הזוי, זה גם טכנולוגיה, רק שמסיבה שאינה ברורה הטכנולוגיה לא עובדת בעניין הערבים, למה? אולי זו כוונת מכוון? תשאלו את קובעי המדיניות שמא חלילה ידם במעל.

עכשיו זה ברור כשרוצים להפיל ח"כ שרים מחוקקים ואפילו ראש ממשלה הטכנולוגיה עובדת ועובדת מעל ומעבר טוב.


מנכ"לית משרד המשפטים הוצמד לה מעקב חושפני כמעט לכל חייה. למה מה עשתה? חצת קווים מהשמאל לימין? עשתה יד אחת עם איילת שקד כשרת משפטים? לא ברור בכלל. כך נעשה לעוד אחרים וטובים שחיפשו איך אפשר ללחוץ עליהם, אסוף מידע, לאיים, להפחיד, להפיל שלטון, לבצע מהפך שלטוני, לשקר לציבור ובכלל מה כבר נשאר לנו מבחינת בטחון אישי. כמעט כלום. שהרי אלו שאמורים לשמור עלינו, המשטרה, מאיימים עלינו מפחד החשיפה לטכנולוגיות של חדירה לפרטיות עד לרמות הזויות של הקלטה, צילום, שאיבת מידע ומה לא.


הכל נראה רקוב, המערכות רקובות ומסואבות, לשוטר אין מוטיבציה לאכוף את החוק, גם הוא חש מאוים דווקא מהמערכת עצמה, גם מפני הציבור שיורה בכל מה שמפריע לו. דוגמא טובה ראיתי השבוע עת שוטר הגיע עם ניידת משטרה ועוד 2 רכבי פיקוח עירוני כל אלו בכדי לבצע בדיקה לנהג מאחד הכפרים. הנהג השתולל וצרח והשוטר אמר לו בנעימות וסובלנות "אני אעכב אותך לחקירה בתחנה... אך הצעיר ענה לו בעצבים ובאגרסיביות "תעכב את זיבי לחקירה תעכב את הז.. שלי.." ואני שואל למה הצעיר לא נעצר במקום ובתקיפות למען יראו ויראו? למה השוטר לא היה אסרטיבי והגיב בהתאם לנדרש כשמפריעים לו במילוי תפקידו? איזה מסר זה מעביר כאשר הצעיר יחזור לכפר ויספר לחברה מה שהוא אמר ועשה לשוטר? כמה צעירים אחרים יעשו כמוהו? אבל אם היה מעצר תקיף היה עובר מסר אחר לחלוטין, יש משטרה חזקה!! למה השוטר הערבי שהיה נוכח גם במקום לא אמר מילה ולא חצי מילה בחר שלא להתערב והשתיקה הייתה נחלתו.


זו ההמחשה למה שקורה במדינה, איך אין אכיפה, איך אין משילות וחוק ואיך הרחוב שולט ולא החוק.

רעידת האדמה הזו לא תעבור בשקט. לדעתי הצנועה יאשימו איזה ש.ג. כזה או אחר וינסו להשתיק את הכל. אבל את הבעיה באמת הם לא יפתרו. חובה לבצע שינויי חקיקה בעניין האזנות סתר ומה המותר ומה האסור בחוק בעניין ההאזנות והמעקב. שהרי הטכנולוגיה היא צורך מחויב המציאות בת ימנו, אך חובה לאשר הפעלת התוכנה רק ע"י שלושה אנשים בלבד, וכל אחד עם קוד אחר. שופט עליון, מפכ"ל, מפקד היחידה למעקבים והאזנות. כל אחד מהם יכניס קוד בכדי להפעיל את התוכנה ויגביל אותה בהתאם לדרישה ולאישור מהשופט שיחתום ויסביר למה לאחר שראה את כל החומרים.


בדיוק כמו שחותמים בקוד אישור להפציץ בפצצת אטום. לכל פצצה יש קוד. אי אפשר לסמוך רק על המשטרה בעניין.


יש להוציא צו מבית המשפט העליון שיורה לחברת פגסוס להעביר ליידי בית המשפט העליון את רשימת כל האנשים שהודבקו ו/או נחשפו פרטיהם בתוכנת הפגסוס ע"י המשטרה וזו תהיה וועדת החקירה הטובה ביותר בעניין. כל אמת אחרת היא מראש שקר. בשים לב לתגובות המשטרה בפעם הראשונה והשנייה. נראה למישהו שעיתון כל שהוא ייקח את הסיכון בפרסום פרטים כל כך מזעזעים מבלי שיועצים משפטיים אישרו זאת? אני לא מאמין. עד לרעידה הבאה בכותרות או בטבריה נאחל לכם שבת שלום, ותשמרו על הבריאות.


#תוכנתריגול#פגסוסריגול#ישראל#האזנותסתר#ראשיערים#כספיציבור#טבריה#העירטבריה#מערכתשלטון

#תוכנתפגסוס#אכיפתחוק#שוטרים#משטרתישראל

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page