top of page

עכשיו זה ברור - בליכוד במקום למשול מתעסקים בסידור עבודה

מאת: חיים חליוה

כן, מצערת אותי העובדה שכחבר מרכז הליכוד, אני מגלה שישנם הוגי רעיונות לבצע תרגיל מסריח ולדאוג לסידור עבודה נוח, לעובדי עירייה ופעילים פוליטיים בכדי להוציא לפועל את ההונאה והתרגיל המסריח הגדול ביותר לקראת בחירות 2023.

כן, להונות את הציבור ולדאוג לעניינו של הפקיד הממשלתי הממונה, בועז יוסף ובדרך גם לדאוג לעצמם. מאמצים

אלו של דאגה להמשיל את בועז יוסף לראשות העיר בבחירות הקרבות נמשכים לאורך כל הדרך מזה כשנה ויותר. אגב, הכל על חשבון הקופה הציבורית, מבצעים את ההונאה מהרגע בו החלו להשתמש בעיריית טבריה במילים "ראש העיר בפועל".

תמיד ציינתי והדגשתי בכתבותיי, שבועז יוסף, הוא בסה"כ פקיד ממשלתי ממונה ולא ראש עיר בפועל! זה התואר אז למה לכתוב אחרת? לזה קוראים הנדסת התודעה.

דוברות העירייה, המשיכה בשטף קצף להשתמש בכספי הציבור בכדי לקבוע עובדה אותה תכננו כבר לפני שנה ויותר ובכדי להטמיע את העובדה שהאיש הוא "ראש העיר בפועל". ולזה יש המון יתרונות וכך הם רוצים להכשירו להתמודדות לראשות העיר טבריה, הכל על חשבון הקופה הציבורית חברים.

זה נעשה במודעות בעיתונות הכתובה, בשלטי חוצות, במדיה הדיגיטלית היה תמיד שימוש מגמתי קבוע ומכוון לקבע עובדה שהפקיד הממשלתי הממונה הוא "ראש עיר" כאשר הוא בסה"כ רק פקיד ממשלתי ממונה.

בועז יוסף הפקיד הממשלתי
בועז יוסף הפקיד הממשלתי

"כוכב הצפון" חשף לא מכבר את הכוונה של מפלגת ש"ס וראשיה לקבע את, בועז יוסף, כנציגם בטבריה וזאת עוד מיום כניסתו לחיים הציבוריים, ובחירתו למבקר עיריית טבריה, מעשה שנעשה ע"י נציגי ש"ס ומשם לאורך כל הדרך עד למינויו של בועז יוסף כממונה על המחוז במשרד הפנים, מינוי של אריה דרעי מש"ס. כידוע משם העביר אריה דרעי את בועז יוסף לטבריה שלו זיקה גדולה לטבריה, במקום מוני מעתוק יו"ר הוועדה הממונה הראשון שהגיע לעיר טבריה, שלו אין כל קשר או זיקה לעיר טבריה ולמפלגת ש"ס.

בתחילה, ניסו שחייני הביבים הפוליטיים מטבריה, להאריך את כהונתו של בועז יוסף. משלא צלחה להם הדרך ביקשו מחברי הכנסת בליכוד לבצע שינויי חקיקה כך שיתאפשר לבועז יוסף המתגורר בכלל בכפר חיטים להתמודד בטבריה. ח"כ עמית הלוי, הפך לפטרון להובלת המהלך, אלי סבטי דובר העירייה שעבד עם עמית הלוי אצל מירי רגב גויס למשימה ביחד עם שחייני ביבים ממפלגות אחרות, בכירי ליכוד נוספים בעיר ומחוצה לה ביחד עם ח"כ מהליכוד פעלו בכנסת בכדי לקדם את שינוי החקיקה והכל בכדי שבועז יוסף, יוכל להתמודד לראשות העיר טבריה.

להזכירכם, בועז יוסף, מזוהה כאיש של אריה דרעי וש"ס. אם הוא יאושר להתמודדות לראשות העיר הוא יהיה ראש העיר. כי ש"ס והחרדים יתמכו בו בעידודו של אריה דרעי כמובן.

ח"כ מטעם הליכוד, עמית הלוי, טוען לטובת הצעתו לשינוי החקיקה ולאור העובדה שיש עוד 3-4 מועמדים אנשי ליכוד המתמודדים בטבריה "שהטוב ינצח". אבל הטוב לא יכול לנצח! מעניקים לפקיד הממשלתי בועז יוסף יתרון,

חלק מהמועמדים לראשות העיר טבריה

נותנים לו לנצל כספי ציבור להאדרת שמו של בועז יוסף, שהרי הוא הפך לדוגמן בעת האחרונה במקום לעסוק בעבודה הוא עוסק ביחסי ציבור, בלהצטלם פה ושם ועשיתי ובניתי וכך יהיה חלום לכל מטרה. ידוע שאם ש"ס תומכת במועמד, בועז יוסף, אם ישונה עבורו החוק, אין ספק הוא יזכה.

אינטרסנטים רבים פועלים מאחורי הקלעים בכדי להוציא לפועל את התרגיל המסריח. אבל... המתמודדים שלפו ציפורניים והחלו לתקוף גם הם הן בתקשורת, בכנסת, ובכלים העומדים לרשותם.

אני, חבר מרכז הליכוד כתבתי למספר שרים וח"כ מהליכוד שאם המעשה יעשה אפסיק את חברותי במפלגת הליכוד, וכך אעשה. למרות שאני יודע שאני סתם פסיק בליכוד. אבל... עורכת הדין, טלי גוטליב, שכתבה בווצאפ הקבוצתי של ח"כ מטעם הליכוד בכנסת כך הם האומרים:

"חברים יקרים. חשוב!

יושב ראש וועדה ממונה וחברי וועדה ברשות מקומית בגלל הסמכויות הרבות שבידיהם לא יכולים לרוץ לראשות עירייה בה מכהנים בתפקיד כי החוק קובע תקופת צינון של תקופת בחירות אחת. הונחה על שולחן הכנסת הצעת חוק של ח״כ מהליכוד עמית הלוי לביטול תקופת הצינון. ראשית אני מקווה שזו לא הצעה שבאה לעזור ליו״ר וועדה ממונה ספציפי שרוצה להיות ראש עיר. שנית- אסור לתת יד להצעה כזו. יו״ר וועדה ממונה עלול להיראות כמי שמחליט רק כדי שיבחרו בו לראשות העיר. אם לא בא לנו לקדם חקירות משונות של יחידת להב אסור להצביע לחוק הזה".

כך כתבה ח"כ, עו"ד טלי גוטליב, מהליכוד לחבריה והיא עורכת דין חברים. לי לא נותר אלא לאשר שבכל מילה שלה היא צודקת לחלוטין. לדעתי האישית יש סממנים של ממש לפעילות לא כשרה. אם משטרת ישראל תחקור ייתכן והיא תגיע למסקנות כאלו ואחרות שגם ח"כ טלי גוטליב הגיעה וחבל שאנשים ישלמו על כך. אינטרסים יש בטוח לכל העוסקים בקנוניה הזו וזה ממש מבייש את אותי, את הליכוד ואת טבריה.

אני תוהה ביני לביני, האם במועמד כזה שכבר דואגים לו לקומבינות ירצו או יבחרו תושבי טבריה? האם לעובדי עירייה הפועלים במסדרונות הכנסת ואצל חברי הכנסת יש אישור ו/או מי משלם להם? האם איש של ש"ס הוא המועמד שטבריה זקוקה לו בכדי להיחלץ מהמשבר? האם לא מגיע לנו משהו נקי חדש בלי דאגה מקומבינות? אנשי הליכוד ותושבי טבריה מבינים במי החרדים יתמכו. אם ש"ס ואריה דרעי יתמכו בבועז יוסף קיים חשש שהוא יהיה ראש העיר כבר בסיבוב הראשון, ואם לא, יהיה זה אריה דרעי שימליך את רון קובי לראשות העיר כי זה מסריח מהראש וקובי ינצל זאת, ובצדק!!

ולכם 10,000 הקולות תומכי הליכוד בטבריה, ח"כ עמית הלוי, יוזם החוק, במקום להיאבק למען המשילות, למען כלל הציבור הימני, למען חיזוק הליכוד אתה פועל בכדי לקבור את טבריה ולהפוך אותה לעיר חרדית ולשרת את האינטרסים של אריה דרעי מש"ס!! הא ותו לא. אז חברים תזכרו את השם, עמית הלוי, בפריימריז תזכרו להחזיר לו ולאלו שחתמו על הצעת החוק מגיע להם כגמולם לכל אלו שחתמו על תמיכה בהצעת החוק של עמית הלוי שבאה לשרת את אריה דרעי וש"ס.

כחבר מרכז הליכוד אני מתבייש בך ח"כ עמית הלוי - ליכוד!!

ולכם קוראים יקרים, הנה לכם מספרי הטלפון של ח"כ עמית הלוי שלחו לו ווצאפ, תתקשרו ותגידו לו מה דעתכם ומה אתם חושבים על המעשה שלו ועל מה שאתם חושבים.

ח"כ עמית הלוי 052-8119222 או 050-5680809.

במקום משילות של הליכוד כנגד השמאל ובמקום לפעול למען הציבור כולו ובמיוחד לחיזוק ולטובת הימין מתעסקים חברי הכנסת של הליכוד כשחייני ביבים בביצה של הפוליטיקה המסריחה מזה שנים בטבריה ובסידור עבודה בטבריה.

תן וקח זה הבסיס לכל התרגיל המסריח הזה! יחקרו במשטרת ישראל יגיעו בקלות למסקנה זהה של עו"ד טלי גוטליב.


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page