top of page

סופית טבריה תהיה העיר החרדית הבאה בישראל

מאת: חיים חליוה

אריה דרעי ניצח! טבריה תעבור להיות מנוהלת בידי מפלגת ש"ס, ע"י אריה דרעי ושלוחו, בועז יוסף. האיש ששיקר את הציבור הטברייני ועוד במצח נחושה, עת הצהיר "אני לא מתמודד ולא אתמודד", והנה ללא יושרה ציבורית בסוף בועז יוסף כן מתמודד!

אריה דרעי והאיש שלו בטבריה בועז יוסף
בועז יוסף האיש שפוטר מעיריית טבריה, על ידי זוהר עובד, בהיותו גזבר העירייה.

זאת, בשל התנהלות קלוקלת שעוד תסופר. בועז יוסף לאחר שפוטר מטבריה שימש גזבר המועצה האזורית בעמק הירדן. כזכור מקופת המועצה נגנבו במשך שש שנים 8 מיליון שקלים!! זאת, כאשר בועז יוסף משמש כגזבר המועצה האזורית בעמק הירדן ובמשך 6 שנים לא בדק מה הוא מאשר אבל אישר בהעברת כרטיס הגזבר שלו במשך 6 שנים משכורות לעובדים שכלל לא היו ולא נבראו וסוכני הימורים קיבלו תשלום מהמועצה האזורית עמק הירדן ובכך נגנבו כאמור 8 מיליון שקלים חודש אחרי חודש במשך 72 חודשים.

בועז יוסף הוא האיש אשר גם שילם שכר בכירים ביתר במועצה האזורית בעמק הירדן ובגין כך חלק מהבכירים החזירו כספים, ראש המועצה דאז התפטר מתפקידו, ביקורת חמורה של היחידה לחיוב אישי במשרד הפנים נכתבה כנגד בועז יוסף, אבל... הוא כבר היה הממונה על המחוז במשרד הפנים וכנאמן אריה דרעי והחבורה שלו במשרד הפנים בועז יוסף יצא גם ללא פגע מהחיוב אישי של משרד הפנים והכל סודר, בועז יוסף, לא חויב בחיוב אישי בגלל ש... הוא גם המשיך את תפקידו והגדיל לעשות אריה דרעי ומינה אותו להיות יו"ר הוועדה הממונה בטבריה.


אם רק משטרת ישראל הייתה חוקרת או תחקור את הפרשה תתגלה אמת עגומה שדרך הווצאפים שנשלחו לחברי המועצה שכיהנו דאז בעיריית טבריה הם קיבלו הנחיות / המלצות כיצד לפעול ולראיה הם סרבו לאשר את תקציב עיריית טבריה לבקשת רון קובי, הווצאפים שנשלחו על ידי בועז יוסף היו כאשר הוא מכהן כממונה על המחוז. אוכל לומר כי ממה שהראו לי וממה שאני ראיתי וממה שהקריאו לי מספר פעמים נשמע ונראה שבועז היה מאדריכלי התכנון למהלכים שהביאו לאי אישור תקציב עירית טבריה וכתוצאה מכך להדחתו של רון קובי, המהלכים וההמלצות למיטב ידיעתי והבנתי את האירוע כולו שבסופו הצליחו להביא להדחתו של רון קובי.

העיר טבריה מתחרדת

אני לא נחשב לאחד מתומכיו של רון קובי, אבל כן בימים אלו אני נאמן לאמת המתחייבת שהרי רון קובי נתבע על ידי תביעת דיבה והוא ישלם את המגיע וכיום האמת צריכה לצאת לאור. טוב יהיה אם יחקרו את האירוע כולו. הנה עכשיו בועז יוסף הדיח את רון קובי ועכשיו מתמודד נגדו. מנפלאות מעשיו של אריה דרעי מנהיג תנועת ש"ס.

גם אם ינצח בועז יוסף מה שלטעמי אין סיכויי כלל, רון קובי יוציא לבועז יוסף ולש"ס את נשמתם וסתם דם רע ימשיך לזרום בטבריה. במקום לאמץ את אימרתו של רבי עקיבא "ואהבת לרעך כמוך".

לעניין החיוב האישי בגין תשלום עודף לבכירי המועצה, את שנכתב על בועז יוסף בדו"ח הסיכום של היחידה לחיוב אישי במשרד הפנים ועל אופן התנהלותו לא ניתן לעצום עין ולהקל ראש.

אבל... כזכור לי צוין גם שהוא כבר בתפקיד הממונה על מחוז צפון במשרד הפנים. ברור לכולנו כאשר יש מי ששומר עליך במשרד הפנים אזי מותר לך לעשות כמעט הכל.


כמובן שאלו רק על קצה המזלג מהמעשים המיוחסים לבועז יוסף. למצער, חברי וועדת הפנים כלל לא מכירים את כל האמת ואת כל שנעשה וגם אם היו מכירים זה לא היה מעניין אותם ולכן הם אישרו את הצעת החוק לקריאה שניה ושלישית והחוק הפרסונלי משרת כיום רק את בועז יוסף והחוק יצא לדרך.

כך גם הבג"ץ שהוגש ביום רביעי השבוע מטעם התנועה לטוהר המידות. ניתן לקרוא את העתיקה כמו גם את החיוב האישי של בועז יוסף באתר האינטרנט של העיתון.


שופטת בג"ץ, ברק ארז, קיבלה עוד באותו יום של הגשת העתירה החלטה כי עד ל-19.7.23 יגישו הצדדים את ההתייחסויות שלהם לעתירה. מבין המשיבים לעתירה ישנו האיש היחידי שכפי הנראה ישמור על בועז יוסף ויגן על החוק בבג"ץ והוא יהיה היועץ המשפטי למשרד הפנים יהודה זמרת שבועז יוסף נחשב למקורבו והוא בעל המשקל הגדול בחוות דעתו, למרות שיש האומרים כי הוא כבר חיווה את דעתו שהמהלך לא תקין.

כשחלק מחברי הכנסת מהליכוד, מהציונות הדתית, מש"ס, מאגודת ישראל הקואליציה של הימין ממלא על מלא פועלים בשחיתות ציבורית כך נראה, אז כל השאר כבר הבל הבלים.

אריה דרעי יכול לסמן V גדול, טבריה נכבשה. העיר תתחרד לחלוטין במהלך השנים הבאות, אלא אם הציבור בטבריה ישכיל לבחור באופן מושכל במתמודדים החדשים, אלו שלא שיחקו במשחק הפוליטי המלוכלך, המתמודדים שמנגד חייבים לדעת להתאחד להתאגד ולהצהיר כבל עם ועדה לא נצטרף לאף חברי קואליציה שידם הייתה במעל! ישכילו המתמודדים לעשות אם יבטיחו לציבור להילחם עד חורמה בשחיתות הציבורית שאנו עדים לה בימים אלו בחוק הפרסונלי המשרת את בועז יוסף וכיבוש העיר טבריה ע"י אריה דרעי, סמוטריץ וחבורתו כמו גם הבזויים של הליכוד.
45 צפיות

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page