top of page

נשיא המדינה הרצוג בפוזיציה פוליטית-התערבות מיותרת

התערבותו של נשיא המדינה, בוג'י הרצוג, נשיא שהגיע לתפקידו הרבה בזכות הליכוד מתערב באחד הרגעים שבהם אסור לו להתערב והם רגעי מאבק האיתנים בהשבת החוק והסדר על כנו במערכת המשפט, אכיפת החוק, והפרקליטות.

זה לא סוד, שנשיא בית משפט העליון, אהרן ברק, האיש שעל כתפיו מונחת האשמה כולה למה שקורה היום בחברה הישראלית והוא למעשה מחרב הדמוקרטיה במדינת ישראל. ולמה לדעתי?

נשיא העליון, אהרן ברק עוד בהיותי יועמ"ש לממשלה גמר אומר שאנשי הימין, אנשי ארץ ישראל, הצ'חצ'חים של

הליכוד לא ינהלו את מדינת ישראל.

כך, אט אט הוא בנה אסטרטגיה של משחק שחמט מתוחכם להפליא ובפסקי הדין שלו החל לבנות את המהפכה החוקתית שייצר שלא כחוק. פסק דין ועד פסק דין ועוד פסק דין עד שהגיע פסק דין המזרחי שם השלים את המזימה שלו יש שיקראו לזה התוכנית שלו אבל שם הוא למעשה עיקר את הדמוקרטיה הישראלית מתוכן וקבע כך: "מי ל-ה' אליי. תגיעו אליי הכל שפיט, אני נציגו של אלוהים אני אכוון ביחד עם השופטים שאמנה שהצ'חצ'חים עמך ישראל "המטומטמים יגיעו אלי ואני אחליט מה החוק או מה הפירוש לחוק או מה הסבירות שהחוק הוא חוק ועוד...

הטיפשות של מפלגות הימין לדורותיהם ב-30 שנה האחרונות הוא זה שהם לא שמו לב למה שקורה לנגד עיניים עצמו עיניים בטיפשות, פחדו לגעת בבית המשפט העליון שמא יבולע להם, ואכן היו מספר שרי משפטים שאכן בולע להם או בתיק פלילי על נשיקה שלא הייתה, או בחקירה על עברו, או בהשמצות ובכלל בשיטות המאפיה הסיציליאנית ולכן רבים נרתעו מלגעת בגחל הלוהט הזה והשמאל והאג'נדה שהעניקה לשופטים כוח בלי פרופורציות הפכה למפלצת לנהל את אזרחי מדינת ישראל ללא כל סמכות בחוק שמותר להם. אכן כן הם פשוט לקחו את החוק לידיים!! אם היה זה ג'וג'ו בוסקילה או אמסלם הוא היה יושב בכלא.

בעבר הדיי רחוק אמרה לי אישה חכמה לאחר שלמדה את פסק דין המזרחי יום אחד זה יתפוצץ להם בפרצוף. להם הכוונה לשופטי העליון. כאשר נפתח התיק נגד נתניהו והחקירות שזה ליווה אמרה לי אותה אישה חכמה כך: הם העירו את האריה עכשיו הם ישלמו וביוקר. את האריה לא מעירים משנתו. האריה הוא כמובן ביבי נתניהו האיש שהשמאל למרות חיבוק הדוב של בג"ץ לא מצליחים להזיזו מכיסאו לא עם החקירות המתפרקות, לא עם הצוללות, לא עם השנאה רק לא ביבי הם אפילו מתרסקים עוד יותר עד שהם נזקקים לקומבינות של ראש ממשלה בפועל וראש ממשלה חלופי ולהתחבר עם ארגוני המחבלים והאיסלם הקיצוני. וראינו לא זה הגיע. הממשלה התפרקה כי הדבק לא החזיק, והימין התחזק ב-כמה מנדטים המעניקים לו ימין מלא ואמיתי. ועם זה הם לא יכולים להשלים. הפסידו בבחירות אבל לא מכבדים את הציבור. או אז נשיאת העליון נחלצת לעזרתם ומקימה מפלגה חדשה ויוצאת כנגד הממשלה.

בשים לב כשהחל להתפורר תיק נתניהו נזעק אהרן ברק כאשר צפה שההיסטוריה שלו בהרס הדמוקרטיה תיחשף והכל ירד לטמיון התערב בהליך משפטי ואמר תסגרו אתו עסקת טיעון מטיבה? וכי למה בכלל התערה הנשיא אהרן ברק? כי הוא ראה את הנולד.

אם אתם אזרחי המדינה אין לכם משפט צדק או שאין לכם בכלל משפט אם בכלל בשל השנים שחולפות מאז העבירה או התביעה ועד לפסק דין את זה יצר אהרן ברק כאשר אמר הכל שפיט תבואו לאלוהים למשפט. וכך העומס בבתי המשפט גדל עד ללא היכר. אם היו השופטים שופטים לפי החוק, עורכי הדין היו יודעים להגי ללקוחות שלהם מה הסיכויים שלהם ואלו היו שוקלים מראש כיום אפילו עורכי הדין לא יודעים כלום מכלום. ואיך הם אומרים לא


פעם, "תלוי איך השופט יקום" אחרי הכל אי אפשר להפריע לאלוהים.

יריב לוין, שמחה רוטמן המבריק וכל אנשי הימין בממשלת ישראל, אנא החזירו את החוק לבתי המשפט שהכנסת לדורותיה חוקקה, סלקו את האפשרות לתת פרשנות לחוק שהכנסת אישרה וחוקקה ע"י שופטים שנכנסים למערכת בגלל שהם מיישרים קו עם המערכת, בכל ש... מישהו הוריד את המכנסיים, בגלל ש... צריך לתת לערבים. לאתיופים, וכך הלאה. דלת הכניסה למערכת השפיטה וההצטרפות אל משפחת השופטים שם נכנסים בה רק בעלי דעות כשל אהרן ברק ובכך מייצרים את דור העתיד של הנזק שעשה אהרן ברק למערכת המשפט והחוק במדינת ישראל. שם נולד הרוע, העיוות, העבירות על החוק, החשיבה שלהם מותר הכל. השופטים לא חכמים ממכם הם רק יותר אינטרסנטים.

הריבון, העם, בחר בכם למשול, אתם לא נפתלי בנט אתם אמינים הרבה יותר לכן כבדו את בית המחוקקים את כנסת ישראל והחזירו עטרה ליושנה החזירו את החוק ליידי העם, ליידי הריבון, 64 מנדטים הם הריבון. חוקקו את המתחייב והנדרש, אל תחששו מהעתיד לבוא, הוא יחלוף אם לא תעשו את המתחייב אכן יגיע יום בו לא ניתן יהיה להחזיר את הגלגל לאחור.

אהרן ברק הוא הורס הדמוקרטיה היחידי שאני מכיר. לא ביבי, לא לוין, לא אף אחד אחר, שופטי העליון הם הורסי הדמוקרטיה בשם ה"דמוקרטיה".

איילת שקד שרת המשפטים לשעבר זיהתה את העניין והחלה את המהפכה את התהליך להשבת השופטים בירושלים למידות המתאימות להם. הם לא מורמים מעל.

שנו את דרך הבחירה של אלו הרוצים להיכנס אל משפחת שופטי ישראל, בחרו אותם על מה שהם ולא על מי שהם ואת שופטי העליון תבחר כנסת ישראל, ולסיום, שופט שעובר על החוק יש להעמידו לדין. מפלגת בית משפט העליון חייבת לסיים את כהונתה, שמור לי ואשמור לך חייב להגיע לקיצו, ובכלל, שיטת הסניוריטי היכן ניתן למצוא את זה בחוק הישראלי?

יריב לוין ושמחה רוטמן הם מצילי עם ישראל היהודי והציוני. חזקו אותם תמכו בהם.

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page