top of page

חיים כץ שר התיירות תפסיק לבזבז את כספי הציבור בטבריה

מאת: חיים חליוה

חיים כץ, אני פונה אליך כשר התיירות. משרדך משקיע בטבריה עשרות מיליוני שקלים מידיי שנה בשנה. ואני הראשון לברך על כך.

חיים כץ שר התיירות ביזבוז כספי ציבור
שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים

אבל... אני לא מברך על כך שכל השקעה שמשרד התיירות משקיע בטבריה דרכך ישירות או דרך החברה הממשלתית לתיירות יורד לטמיון ונהרס מהר יותר מהזמן שנבנה. אין אחזקה שוטפת ומקצועית מטעם הרשות המקומית להשקעה שמשרד התיירות השקיע בטבריה. גם אין היוון חוזר להשקעה נוספת מטעם הרשות המקומית בכדי להשביח את ההשקעה כמו בנתניה ובערי תיירות אחרים בארץ. חיים כץ, יש גבול לכל תעלול.

לא יעלה על הדעת, שכל השקעה של מיליונים שאתם משקיעים בטבריה תוך שנתיים שלוש יורדת לטמיון ונהרסת. זה לא השקעה זה שקיעה!!

תשקיעו בטבריה אני מבקש, דורש ואף מתחנן. אבל... בבואכם להשקיע בשנה הבאה כספים, תקזזו את הכספים בכדי להשיב כל השקעה שלכם למקור! אל תשקיע שוב בעיניים עצומות בגלל שאיזה פוליטיקאי קטן ורדוד רוצה, תבדקו מה עלה בגורל ההשקעות משנים שחלפו, אם יש צורך באחזקה תיקון והשבת למקור, תבצעו ותורידו במיידית את סכום התיקון מההשקעה של השנה שבה בחרתם להשקיע שוב. תתחזקו את ההשקעות של משרד התיירות למען התיירים, רווחת התושבים, גאוות היחידה של התושבים ואל תתנו כספים להרס שלא מטופל.

בשים לב כל האלמנטים שהציבו האדריכלים כמו המרקיזות, הכיסאות, הפרחים והאלמנטים האחרים נעקרו והוסרום
בשים לב כל האלמנטים שהציבו האדריכלים כמו המרקיזות, הכיסאות, הפרחים והאלמנטים האחרים נעקרו והוסרום

כך אתם ממש דואגים ושומרים על ההשקעות שלכם בטבריה. העיר ונבחריה יבינו מהר מאוד שהם חייבים לתחזק את ההשקעה של משרד התיירות, הציבור ייהנה מהפירות של ההשקעה שלך, ושלא נדבר על התיירים שיעברו חוויה מזמינה. החשיבה שלך על כספי הציבור, תוביל את עיריית טבריה בלית ברירה לשמור ולטפל ולא לעקור ולהרוס. אחרת, אין כסף! זה נקרא פיקוח צמוד להשקעות של משרדך. אלא אם תגיד לי שלא אכפת לך?! גם זה יכול להיות, ממילא מכרתם את טבריה לש"ס.

צא ולמד, משרד התיירות השקיע בכיכר רבין בטבריה מעל ל-10 מיליון שקלים. השבוע נראו עובדי העירייה כאשר הם מפרקים את כל האלמנטים שמשרדך השקיע בכיכר הזו כספים רבים ופשוט בהוראת בכירי העירייה נעקר הכל.

העצים לא מספיקים לגדול וכבר חותכים אותם לגמרי, המקום מלוכלך ומוזנח ולא מזמין תייר לשבת ליהנות מפיאצה שהייתה אמורה לתת מרגוע לתייר, הן מהשמש היוקדת והן ממקום נקי ומזמין.

פשוט בושה לעיר ובמיוחד למשרד התיירות שאין להם מחשבה שכזו ותנאים לקבלת תקציבים שכאלו.

ואני כבר לא מדבר על הטיילת המסריחה והעזובה, אני לא מדבר על ההשקעות ברחוב הירקון שירדו לטמיון וגולת הכותרת הוא פארק ברקו שבהשקעה של 26 מיליון שקלים נבנה והפך לאבן שאין לה הופכין. צא ולמד כל הטיילת הדרומית של העיר, מוזנחת, מלוכלכת, חסרת גינון או טיפוח, מדרכות מכשילות הולכי רגל, אין חניית נכים לבאי החוף העירוני, הכל מוזנח ומלוכלך ואפילו פרח אחד לא פורח. למה?

אני קורא לך חיים כץ, עשה מעשה, אל תיתן תקציב לאף אחד ברשות העיר טבריה אם הם לא מחזירים את כל האלמנטים שעקרו והרסו וגם אם אין הסכם אחזקה שוטף מותנה, אם הם לא טיפלו הם לא יקבלו! עקרון תן קח קיים מאז מעמד קבלת לוחות הברית ועשרת הדיברות כבד את... למען יאריכון ימיך.

קצץ תקציבים בשנה אחרי בכדי להשיב מצב לקדמותו כמו בהשקעה המקורית, כמו ביום מסירת הפרויקט. אל תלך שולל אחרי הליכודניקים בטבריה, חבריך לדילים בפריימריז, הם תמיד נגד טבריה ונגד השכל הישר וההיגיון הבריא הם אלו שהחריבו את העיר טבריה מאז יגאל ביבי ועד היום, לך באופן מקצועי למען התיירות ולמען טבריה ותושביה. מה שקורה בעיר זה מחדל של הליכוד לדורותיו.

השקעה של משרד התיירות בנתניה מקבל במיידית פידבק חיובי ואף הוא מקודם ע"י הרשות. ואילו בטבריה, אתה מקבל אלף תלונות! זה המצב אותו אמר לי שר התיירות עוזי ברעם. הוא לא טעה, ההיסטוריה מוכיחה זאת. תדרוש מעיריית טבריה לשפץ ולתחזק ולא לעקור את ההשקעות של משרדך בטבריה. הנה תמונות המדברות בעד עצמם. ואת פרויקט המקור יש לך!!אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page