top of page

זה יתפוצץ להם בפרצוף

טור דעה מאת חיים חליוה

בטבריה, כשבחירות מתקרבות, ריח ה"בישולים" הפוליטיים מעלה ריחות צחנה של שחייני ביבים מוכרים וידועים, אלו הרוקחים כל פעם מחדש מזימה המורכבת מאינטרסים אישיים, כלכליים, כוח ושליטה. את עוגת האינטרסים הם מחלקים בין המובילים, בעלי ה"כוח הפוליטי", אנשי השררה, אלו שיכולים להביא בוחרים לקלפי. כך שחייני הביבים מחלקים את בשר השור שטרם ניצוד לבעלי האינטרסים, מי בעבודה, מי בתפקיד, מי במעמד, מי בשליטה, מי באינטרסים כלכליים כאלו ואחרים ההופכים שחור ללבן ולבן לשחור, גנב לצדיק וצדיק לגנב.

כך חושבים אותם פוליטיקאים קטנים ומו... שאני אישית בז להם בכל רמ"ח אבריי.

הם יצאו שבעים מסעודת ה"בישול" הפוליטי וטעם הניצחון שהגיע עם יין השיכר עת מחשבתם הפליגה למחוזות שיש להם את הכל ביד, אבל... זה עוד יתפוצץ להם בפרצוף.

תושבי טבריה, "הבישול" הפוליטי, מייצר הסדר טוב לבעלי האינטרסים, אבל כלם? טוב לא יכול לצאת מזה. בעלי האינטרס מוליכים את הציבור שולל, ואתם תפסידו, והמבין יבין. שימו לב מי השחקנים ותבינו, שלאלו אסור לכם לתמוך בהם.

בועז יוסף, הוא בסה"כ פקיד ממשלתי, לא ראש עיר בפועל ולא נעליים. מזה חודשים, ומחשבון הקופה הציבורית הוא מהנדס את התודעה של הציבור בפרסומים המפארים את שמו ואת עצמו עם שלל תמונות, כותרות ענק וכתבות בסגנון עשיתי בניתי קניתי, אני בספק אם זה חוקי. לראשי עיר ומועצה אסור לפרסם את עצמם טרם בחירות. ואנחנו לא רואים אותם מעט אחד.

בועז יוסף, בתחילת דרכו כפקיד ממשלתי הצהיר מתחת לכל עץ רענן לא פעם ולא פעמיים "אני לא רץ ולא ארוץ לראשות העיר טבריה".

לפתע יש סידור עבודה חדש, ח"כ מהליכוד ומהקואליציה פועלים לשינוי החוק כך שיתאים לבועז יוסף והוא יוכל לרוץ לראשות העיר בניגוד לחוק הקיים כיום. למה? מה האינטרס? של מי האינטרס? אלו השאלות.

האם בועז יוסף השמיע להם את ההצהרה? שהוא לא רוצה לרוץ לראשות העיר? שאתה לא רוצה להיתפס ע"י הציבור כמי שאינו דובר אמת ושלא נדבר על שקרן? או שמא אתה נאמן להצהרות שלך? מה שבטוח או לציבור או לח"כ אתה בטח לא דובר אמת!! מי שמשקר פעם למה שלא ישקר שוב ושוב? איך אפשר להאמין למי שמפר הצהרה שהצהיר כבל עם ועדה?

בועז, האם בני משפחתך יעזבו את הבית בכפר חיטים? או שמא... מרכז חייך יהיה מתנדנד כמו... בועז ביצעת מעשים שלא יעשו בתקופת היותך הממונה על המחוז בעניין רון קובי. תחשוב טוב... תנסה להיזכר

ידוע שהציבור החרדי בטבריה, הולך כמו עדר אחרי הרועה, אתה בטוח שהרועים בסדר הם איתך או שמא...? אם הרועים ירצו הם יפוצצו לך את כל המהלך בפרצוף ויחליפו את כל בעלי התפקידים שפיזרת ואו הבטחת להם כי... הכרת הטוב זו לא תכונה שאתה טוב בה. נראה שהרועים יבשלו בישול נקי יותר, אמין יותר, עם אנשים טובים יותר, או אז הכל יתפוצץ לך ולכל החברים לקנוניה המסריחה שאתם מייצרים בפרצוף. כולכם תשלמו את מחיר הקומבינות. תושבי טבריה ברובם הגדול שבעי הבטחות, תמונות עם שרים כאלו ואחרים המשמשים כעלה תאנה וכמעט מכל המפלגות, הליכה להוויות, לאזכרות אלו השיטות לבחור באנשי מקצוע שיובילו את העיר להצלחות?! סיפרת לציבור את ההיסטוריה שלך מלפני 35 עת נכנסת לעבודה הציבורית? תספר כי אם לא תספר בין דפי ההיסטורה הכתובה והמשודרת יש כמעט את כל הסיפור. למרות שגם חלק מספיק בכדי שהציבור יפקח את עיניו.

אנחנו כאן בעיתון "כוכב הצפון" נעשה כמיטב יכולתנו לחשוף הכל, להיצמד לאמת כמידת יכולתנו וכמיטב ידיעתנו ונדווח כל פעם מעט.

בסוף, זה יתפוצץ לכולכם בפרצוף! הטבריינים ראויים לאמת ולאנשי אמת ולא למספרי סיפורים ודוגמני תיק טוק וכד'. חג מתן תורה שמח חג שבועות שמח ומי ייתן ורק יתמקדו שחייני הביבים הפוליטיקאים בטבריה בדיבר השלישי "לֹא תִשָּׂא אֶת-שֵׁם-ה' אֱלֹקֶיךָ לַשָּׁוְא! שהוא, איסור שְׁבוּעַת שֶׁקֶר הוא איסור להישבע על דבר לא נכון. גם השופט בדיון שלך עם אל מול אופיר נחמני זיהה שאינך דובר אמת והאמין לאופיר לא לך. שמעתי את הקלטות הדיון ואשמיע גם אשמיע לציבור קטעים נבחרים מאותו דיון בבית המשפט עת הפסדת לאופיר נחמני בתביעה שאתה הגשת.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page