top of page

הסדרות שידביקו אותכם למסך

בחוץ חם אז כדאי להישאר בבית במזגן ולהדליק טלוויזיה ולעשות בינג ללא הפסקה.

אז בואו נתחיל מה אני ממליץ לכם לצפות מהחוויה האישית שלי:

נתחיל בסדרה שאני מאוד אוהב "דברים מוזרים" סדרת דרמת אימה בנטפליקס עלתה לאחרונה בעונה הרביעית לסדרה המוצלחת. הסדרה נכתבה ובוימה על ידי האחים מאט ורוס דאפר, והופקה בפועל על ידי שון לוי ודן כהן.

עלילת הסדרה מתחילה בשנת 1983 ושבה אחר חקירת היעלמותו בנסיבות מסתוריות של נער בעיירה קטנה באינדיאנה.

מי שלא מכיר את הסדרה היא על חבורת ילדים חנונים: מייקל, וויל, דסטין ולוקאס. יום אחד וויל נעלם לאחר עימות עם יצור מוזר ומפחיד.

החבורה יצאה במסע חיפושים אחריו שבתחילתו הם נתקלים בילדה מוזרה, מפוחדת, ראש מגולח, רטובה. לילדה היה קעקוע עם המספר 11 והילדים בחבורה כינו אותה אילבן או בקיצור (אילבן הוא קיצור למספר 11 באנגלית) הם מגלים שיש לה כוחות על שהיא יכולה לשלוט ולהזיז דברים ועד כל מיני יכולות מרהיבות והם מחפשים את וויל במקביל לאמא שלו שמחפשת אותו יחד עם שוטר מקומי בשם הופר.

במהלך החיפוש נעלמת עוד חברה של אחותו הגדולה של מייקל והיא מצטרפת אליהם ביחד עם אח של וויל וככה הם מנהלים את החיפוש עד שהם הבינו שוויל תקוע ביקום מקביל ואפל שמתנהל במקביל לעולם שלהם שיש שם מפלצות וכל מיני יצורים מגעילים ולא נעימים. עד כאן אני לא אעשה לכם ספוילרים. רוצו לצפות ממומלץ ביותר כל העונות זמינות לצפייה בנטפליקס. העונה החמישית תצא לקראת קיץ 2024 אז עד אז תשלימו פערים לקראת עוד עונה מרתקת והאחרונה בסדרה.

ועכשיו לעוד סדרה מרתקת שהייתה מאוד מזורה בנוף בגלל התוכן המפחיד והדי מלחיץ ומעורר חרדה של ממש. אני מדבר על משחקי הדיונון היא סדרת דרמה ומתח קוריאנית. העלילה היא על סונג ג'י-הון הדמות הראשית הוא אדם שאין לא הרבה כסף והוא גרוש והחיים שלו די בתחתית. הוא חושב איך להשיג את הכסף הדרוש להתקיים. הוא גונב כסף מאמו כדי להמר על מרוצי סוסים והא מרוויח סכום די גבוהה והוא מאושר והולך לבנק להפקיד את הכסף ובדרך הכסף נגנב ממנו ועולמו נופל עליו.

יום אחד הוא מחכה לרכבת הוא יושב על ספסל ולידו מתיישב אדם עם חליפה ומזוודה, אותו אדם מציע לו לשחק משחק ילדים בשם "פוגים" ובמידה ואחד מהם מפסיד השני חוטף סטירה ואם סונג גי-הון היה מנצח הוא היה מרוויח את הסכום שהיה במזוודה 100 אלף וון קוריאני.

הוא מפסיד פעם אחר פעם וכמעט כבר וויתר אבל בסופו של דבר הוא ניצח פעם אחת והסכום עבר אליו. לאחר סיום המשחק האיש נותן לו כרטיס ביקור ואומר לו יש לך הזדמנות לשפר את המצב הכלכלי שלך בעזרת משחקים דומים. סונג מחליט להתקשר למספר והוא מחכה ברחוב לרכב שאוסף אותו למתקן ענק שבו יש עוד 455 שחקנים משולי החברה במצב כלכלי לא מזהיר שבאו כדי לשחק על סכום של 45.6 מיליארד וון דרום-קוריאני (כ-122 מיליון שקלים חדשים) הם היו צרכים לנצח במשחקי ילדות כמו: דג מלוח. ופה אסיים את השאר תגלו לבד.

העונה השנייה תצא בקיץ הזה אין תאריך רשמי אבל אני כבר לא יכול חכות. אזהרה קטנה לא מומלץ לילדים קטנים כי התוכן יכול להיות לא נעים ומעורר פחד של ממש.

אלה ההמלצות שלי מאחל לכם צפייה מהנה.


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page