top of page

"הבטחתי ולכן אקיים"

מאז פרסמתי את כוונתי להתמודד לראשות העיר, אני נתקל בניסיונות נואלים ומכוערים להכפיש את שמי, לתקוע טריז ביני ובין ציבור אשר למענו אני משקיע מזמני ומרצי כדי לעשות למען העיר, אני נתקל לראשונה בחיי שפועלים כנגדי באותה פוליטיקה רדודה ומוכרת.
כבר אמרתי, הצהרתי, ובי נשבעתי, לא עוד!! אני אומר את הדברים, כי נתקלתי בזה ביני ובין מי שבחרו אותי לתפקידי בדירקטוריון חברת המתנ"סים העירונית. הבטחתי משהו חדש, פוליטיקה אחרת, רוח צנועה ומקצועית המלאה בעשייה, לא גישה מתנצלת אך בשום פנים ואופן לא פוליטיקה רדודה של פעם.


אמנם יש עוד כשנתיים ליום הבוחר ואני שומע זאת מרבים בעיר. אולם, אני טוען שלמהפכה מתכוננים זמן רב לפני שהיא מגיעה וכך אנו עושים. כאשר אני מדבר על יום הבחירות אני לא יכול שלא להיזכר בנאום ה"לווייתנאים" של חיים רמון בכנסת, אמנם בהקשר שונה אך הרעיון דומה. אני נזכר במערכות הבחירות משך שלושים שנה האחרונות, בהם הציבור לא השכיל לבחור מנהיגים אשר טובת העיר הייתה כל כולה לנגד עיניהם. לטבריה תמיד היו הצבעות שבטיות, הצבעות למנהיגים שלא עשו הכל למען, מנהיגים אשר תמצא אותם על כל שער בעיתון או בתמונה חטופה והעיקר להראות נוכחות, אך במעשים היו חלשים בהרבה. אין בליבי טענות כנגד הבחירה, אני רק מציע שנבין מה קרה, נשקול ונחשוב מה הכי טוב לבחור ורק אז נבחר, ונבחר אחרת לא עוד מה שהיה. זו הצעתי זו מטרתי.


אני אומר וקורא לציבור, אל תהיו אותם לווייתנאים אשר מנסים לצאת מהמים ולהתרסק על החוף, אני מבקש מכל תושב בעיר להיות זה שמסייע לנו להדוף את אותם לווייתנאים חזרה אל המים ולהציל את העיר מעוד טעיות נוראיות שכבר המיתו עלינו אסון ומבקשים להמשיך ולרסק איתם את כל העיר. הראו להם, למתעקשים על פוליטיקה ישנה והרסנית, שאנחנו שונים, שאנו מסרבים לשחות איתם באותו ביב פוליטי - כך ורק כך נביא בע"ה מזור לעיר.


אני מבקש לדבר על נושא לא פחות חשוב אשר קרוב מאוד לליבי ואמור לנגוע לכל אחד ואחת מאתנו, הסופה "כרמל" אתנו אבל היא לא האחרונה. בטוח שגם "גלבוע" וגם "גליל" (או איך שלא יקראו לסופות הבאות) יגיעו אלינו בקרוב.


לכן, זוהי השעה להראות את פניה היפות של טבריה. בואו נדאג איש לרעהו, לשכנו, לזולתו, נשלב ידיים, ויחד נצליח. עלינו לפקוח עין ולראות אם יש מישהו שצריך עזרה שבלעדיה הוא או היא עלולים לא לעבור את הסערה הזו. אל לה לחברה בטבריה שיקרה מקרה של קשיש/ה שיקפחו את חיים מהקור המאיים עליהם. תבדקו תבררו אם חם להם.


אם ידוע לכם על אדם או משפחה שזקוקה לעזרה, אתם מוזמנים להעביר לי פרטים ואשתדל לעזור באופן אישי ולחבר את כל הגורמים הרלוונטיים.


בכללי – זאת הזדמנות לחזק את הקשר בין גורמי העירייה לעמותות החסד, לרתום את רוח הנתינה והעזרה שמעולם לא חסרו בעירנו, להעמיד לרשות העושים והעושות במלאכה מבני ציבור ושאר אמצעי סיוע שיעלו למשלמי המסים מעט אם בכלל - ועבור ארגוני הצדקה יהוו עזרה גדולה. אז תישארו חמים, תאכלו הרבה מרק, הישמעו להוראות הרשויות ואל תסתכנו סתם.


יחד נעבור גם את זה בשלום.


#הבטחות#הצבעה#בחירות#ראשותהעיר#למעןהעיר#העירטבריה#טבריה#פוליטיקהרדודה#מנהיגים#מנהיג#פוליטי#מאיראלמקייס#עורךדין

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page