top of page

דוגמה אישית

עודכן: 16 בפבר׳ 2021

סיכום שבוע טברייני עם רפאל טרבלסי, חבר מועצה לשעבר
רק לקראת חצות הגעתי להודעה שנשלחה לי קצת לפני צאת השבת ע"י צעיר טברייני וכך רשם "אתה חופר לנו כל היום לשמור על הכללים וההוראות אז אני מזמין אותך עכשיו ליער שוויץ לראות את ראש העיר רון קובי בפיקניק עם אשתו והילדים. רק מזכיר לך שהם גרים בתל אביב והמרחק בין רחוב השומר ליער מעל 1000 מטר.


אז קודם שנבחרי הציבור יראו דוגמה ואז יטיפו לאחרים" אם הבחור לא היה מצרף תמונה - הייתי מתקשה להאמין, אך כמה עזות מצח יש לאדם שמחפש כל היום להטיף, לבקר, ללכלך ולטנף על אחרים ומסכים לעצמו להתנהל בניגוד להנחיות משרד הבריאות ואינו משמש דוגמא.

אז לצעיר הטברייני, אתה אכן צודק. חייב להיות דין שווה לכולם ואני מוסיף ושואל, איפה משטרת ישראל?


הנגשת בקשת הנחות לארנונה

לשמחתי, גזברית העירייה הגב' לבנת דהאן יחד עם מחלקת הארנונה החליטו השבוע להנגיש לתושבי טבריה המבקשים להגיש בקשה למתן הנחה בארנונה, מהיום אפשר להיכנס דרך אתר האינטרנט של המחלקה, למלא ולשלוח את הטפסים למחלקה ללא צורך בהגעה פיזית. שינוי זה יעניק בקרה ושליטה למעקב אחרי מתן מענה כך שלא יהיו יותר תקלות לא צפויות כמו איבוד מסמכים או אי הגשת כל החומר הנדרש למחלקה לצורך קבלת ההנחה בצורה מקצועית.

אישור תושב

מזכיר לכם שגם השנה תוכלו להוציא דרך האתר של מחלקת המיסים את האישור לתושב בכדי לקבל את הטבת המס שעומדת היום על 12%. לשאלת רבים: מה עושים אם אין מספר משלם כמו ילד/ה שגרים עם ההורים והיום לא ניתן להגיע למשרדי הארנונה כי אין קבלת קהל בגלל הסגר? פניתי למשרדי מס הכנסה וביקשתי פתרון, הבנתי שלאחר פנייתי נוצר שיח עם המחלקה והם עובדים יחד לתת מענה בנושא. כמובן שאעדכן ברגע שתהיה תשובה."בואו כולנו יחד וכל אחד לחוד נשמור על הכללים הפשוטים והכל כך ברורים: איסור התקהלות, מרחק, שטיפת ידיים ומסכות".

מצטיינים בחינוך!

השבוע בהתרגשות גדולה מאוד, קיבל הרב גלעד מסינג, ראש הישיבה התיכונית 'אורט' טבריה מצוות הפיקוח בראשות המפקח הארצי של העל יסודי בחמ"ד מר בועז קולומבוס את תעודת ביה"ס המצטיין במחוז ובע"ה נזכה לחגוג עם צוות האלופים של הישיבה התיכונית גם את הזכייה בפרס הארצי, מחזיקים לכם אצבעות.

כל הכבוד!


סגר מועיל

ושוב חוזר הניגון: איני רוצה להתחיל להאשים או להטיף מוסר או אפילו לקיים של שיח מי אשם במצב אליו הגענו היום, בפתחו של סגר שלישי, אבל בבקשה, בואו נחזור להיות מאוחדים, לערבות ההדדית ולדאגה לשלום העם שלנו. בואו כולנו יחד וכל אחד לחוד נשמור על הכללים הפשוטים והכל כך ברורים: איסור התקהלות, מרחק, שטיפת ידיים ומסכות. רק אם כל אחד ייקח אחריות על מעשיו, נוכל יחד לצאת מהסגר ולחזור לשגרה בריאה יותר.


לכל שאלה ובקשה אני זמין בשבילכם. שבת שלום ובריאות טובה

רפאל טרבלסי 0506961466#סיכוםשבועטברייני#הנחות לארנונה#נבחרי הציבור

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים