top of page

גלי צה"ל או מה שנשאר ממנו

עודכן: 24 ביולי 2022

תחנת הרדיו "גלי צה"ל" הוקמה בשנות החמישים והיא תחנת רדיו צבאית השייכת לצבא ולמשרד הביטחון. עיון בויקיפדיה מלמד אותנו כי החזון של התחנה הוא:
"...גלי צה"ל תשקף בשידוריה כתחנה ציבורית את הנעשה במדינת ישראל על רבדיה השונים, תייחד מקום לאהבת הארץ ולמורשתה, לערכי השירות בצה"ל, לתרבות, לחינוך ולבטיחות בדרכים.
גלי צה"ל תפעל לחזק את הקשר בין צבא לחברה ולגשר על פני שסעים בחברה הישראלית. היא תטפח עבודה עיתונאית מקצועית ואתית, יצירתית ומשמעותית של אנשיה, הפועלים כאיש אחד, ותשלב חיילים בעמדות מפתח..."

עוד נכתב בעניין: "...עובדות ודעות. בשידור תיעשה הבחנה ברורה, ככל האפשר, בין דיווח עובדתי לבין פרשנות, דעה, או ניתוח. יש לוודא כי הצגתה של עמדה, דעה או פרשנות אינה מונעת הצגת עמדות או דעות נוספות או את עצם קיומו של דיון הוגן. בכל מקרה לא יוסוו בכוונת מכוון דעות של אחרים, לרבות גורמים מסחריים, כדעתו של עיתונאי, פרשן או שדר. בנושאים בעלי משמעות ציבורית יש לתת ביטוי נאות והולם לדעות שונות, כולל דעות מיעוט או כאלה שאינן משקפות את הדעה הרווחת..."

יש עוד תקראו בעצמכם זה מעניין בכדי להבין למה סילקו את בעל הדעה הימנית היחידה בגללי צה"ל, העיתונאי ואיש התקשורת מר ברדוגו? האם יש למישהו תשובה למעט תשובה של חיסול פוליטי והצרת צעדי התקשורת של הימין תוך הרמת הראש של הימין. לא הפריע לאיש שכמעט כולם בגלי צה"ל לדורותיהם הם אנשי שמאל. אבל ברדוגו, הבייתה!


אני מצדיע לאנשי השמאל על המשילות המקצועית וחסרת המעצורים והפשרות בביסוס מעמדם בכל עמדת מפתח במדינה.


כאיש ימין מוצהר אני דווקא בז לאנשי הימין באשר הם ומכל המחנות ליכוד, ימינה, הבית היהודי, תקווה חדשה, ש"ס ואגודת ישראל ליברמן וחבריו דווקא על חוסר המשילות שלהם במשך שנים וליתר דיוק למשך מספר עשורים. פשוט אימפוטנציה ימנית. בפרק זמן קצר הם לימדו את הליכוד מהי משילות. אפילו עבאס מלמד את הימין איך מושלים.


ולכם חברי הכנסת מהליכוד צאו ולימדו את האימרה המקראית "אַל יִתְהַלֵּל חֹגֵר כִּמְפַתֵּחַ! אל לאדם להתרברב ולהתפאר בכוונותיו לפני שהוכיח כי הוא מסוגל לבצען.


ביטוי זה בא ללמד את האדם לא להתרברב על הצלחותיו העתידיות, פן לא יוכל להוכיח את דבריו במעשים. חברי הכנסת מהליכוד מתנהגים ומתבטאים בדיוק כמו האימרה המבזה אותם. תעשו, יש משפט לא נחמד אבל הוא פתגם ידוע "כלב נובח לא נושך" תנשכו אל תנבחו. יש לכם הרבה מה ללמוד איך מבצעים משילות במדינת ישראל ויתרה מכך איך מחסלים את האויב הפוליטי, השמאל. אתם בטח יודעים שלא ניתן לחסל אויב אם לא מכירים אותו ואת נקודות התורפה שלו, ושי המון כאלו.

#גל"צ#אנשיהשמאל#ברדוגו#חיסולפוליטי#גליצה"ל#פרשן#שדרן

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page