top of page

ברכות לערוץ 14

עודכן: 3 ביוני 2022

כמעט כל בר דעת בישראל יודע שעיתונאי ערוצי התקשורת בישראל הם שמאלנים במרביתם. העיתונאים בערוצים אלו כרתו את הענף ממנו הם מתפרנסים במו ידם. הם אינם מדווחים דיווחי אמת ודיווחים הוגנים סימטריים ושקופים המבטאים את המפה הפוליטית בישראל. מה גם שאין הכתבים מצהירים לציבור מהם דעותיהם הפוליטיות למען הגילוי הנאות. זאת, בכדי שהציבור ידע לסנן כתבות כאלו ואחרות מהיכן הן מגיעות ולאן חותר העיתונאי.


ערוץ 12 מוביל בהקצנה את המחנה, ערוץ 13 לא חסר לו ובתוכו ישנם כתבים הנראים כרדופיי שנאה לביבי ולימין בכלל. ואילו הערוץ ה"ממלכתי" לכאורה כאן 11 גם הם לא בוחלים באמצעים. רק ביתר זהירות. לכל ערוץ יש את איש הימין שלו לצורכי קישוט ותפאורה של כאילו שוויוניות.


בשל כך, נולד העיתון "ישראל היום". זה העיתון שריסק את המונופול של ידיעות אחרונות, מעריב, והארץ גם יחד.


העיתונאים בישראל היום מביאים לציבור הקוראים חשיפות, חדשות, כתבות תחקיר וכתבות עומק, ביחד עם פרשיות חזקות של כל הקשת הפוליטית, הציבורית והמערכתית.


הנזק הכלכלי האדיר שגרם העיתון ישראל היום לידיעות מעריב והארץ הוא הפסדים של מאות מיליוני שקלים בשנה. פעם ידיעות היה נמכר בכ-5 שקלים ובערב שישי בכ-19 שקלים למיטב זכרוני. היום הם מחלקים חינם בלית ברירה.


הימין פתח גם את ערוץ הטלוויזיה ערוץ 20. כך החל לשדר ערוץ 20 והוא הביא חדשות ימניות בכדי לייצר איזון.


השבוע נתבשרנו בקול תרועה רמה על נס חנוכה שקרה לאנשי ערוץ 20. הם עברו להיות בשורת הערוצים בשלט ובמספר 14. צעד ענק לתקשורת הימנית בישראל אחד מול רבים.


אולפן חדש דנדש, כתבים, עיתונאים המביאים חדשות מדהימות, חשיפות, ובמיוחד כאלו המספרות כיצד מתנהלים ומנהלים אנשי השמאל את מערכות שלטון בישראל. אני אהבתי ומיד עברתי לראות קבוע את ערוץ 14 החדש וממליץ לכם בחום להאזין, לצפות ולראות. ערוץ 14 בשלט.


מסתבר שרק ערוץ 14 חושפים את ערוותם של השמאל, של מערכת המשפט בישראל, של שלטון הפרקליטות על כלל מערכות החוק באין מפריע ובגיבוי בית המשפט העליון הנשלט ע"י השמאל. הם חושפים גם את התנהלותו של היועמ"ש ובכלל את שיטות העבודה של השמאל במערכות בישראל.


את שכרון הכוח של אנשי הפרקליטות ומערכת המשפט וחלק לא מבוטל מהשופטים שמשתדלים ליישר קו עם שופטי העליון השמאלנים בכדי שהם יתקדמו בתפקידם צריך להחזיר למסלול של שפיטה אך ורק על פי החוק שקבע בית המחוקקים.


לערוץ 14 ישנה חשיבות מכרעת ואחריות ציבורית אדירה ואני סומך עליהם כי הם יעשו עבודתם נאמנה כי הם כבר עושים זאת שנים. נאמני ארץ ישראל, בעלי עקרונות, להוטים למשימה והם עושים זאת במקצועיות על אף ועל אפם וחמתם של אנשי השררה מהשמאל.


יישר כוח עלו והצליחו ואני קורא לכל איש ימין בישראל תצפו רק בערוץ 14 תעלו להם את הרייטינג, כי הם צריכים רייטינג אנחנו צריכים מדינה מתוקנת ולא מושחתת כאשר מערכות אכיפת החוק והמשפט נמצאות בחוסר אמון מוחלט של הציבור בהם.

#ערוציתקשורתבישראל#ערוציתקשורת#ישראל#שמאלנים#ימנים#עיתונים#עיתונאים#דיווחאמת#דיווחהוגן#ערוצים#טלויזיה#ערוץטלויזיה#מערכותשלטון#מערכתמשפטית#פרקליטות#ביתהמשפט#ערוץ14

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים