top of page

שוד ואונס בעלי העסקים בטבריה-אגרת השילוט עלתה כמעט פי שלושקריאה לבעלי העסקים בעיר:

כסו או הורידו את השלטים כמחאה על אונס ושוד המחירים המטורף

אחרי האונס ושוד קנסות החניה, ואחרי שוד המדידות השגויות וההזויות, מגיע שוד ואונס בעלי העסקים על אגרת השלטים. מתוך חוק העזר למודעות ושלטים שעודכן ע"י יו"ר הוועדה הממונה בועז יוסף לשנת 2022 באישור משרד הפנים כמובן.

הפעם מעלה היו"ר המהולל את מחיר אגרת השילוט בכמעט פי שלוש מהמחיר בשנה שעברה. אני תוהה ביני לביני יחד אתכם, איזה עליות מחירים היו לעירייה בעבור השלטים? מה מביא את העירייה להעלות את המחיר בכמעט פי 3? האם מחירי הדלק עלו לשלטים? האם מחירי האחזקה או ההחלפה של השלטים עלו? האם נכנסו עובדים נוספים שמטפלים בעיצוב השלטים? האם עיריית טבריה מטפלת בשלטים של בעלי העסקים? או שמא יו"ר הוועדה הקרואה הפקיד הממשלתי בועז יוסף רוצה לשדוד ולאנוס גם את בעלי העסקים בעיר טבריה בכדי להראות לאלו ששלחו אותו שהוא מביא כסף לרשות. ואילו אתם התושבים תשלמו את מחיר העליה ואתם שותקים. לפחות כך זה נראה כי הפגנות ומחאות לא ראיתי. פניה לבתי המשפט על חוקיות חלק מדוחות החניה גם לא ראיתי. תביעה ייצוגית על המדידות גם לא ראיתי לכן חייבים להבין שמה שעולה לבעל העסק מתגלגל ישירות אליכם ובמיידית.

כן, לי זה ברור זה בועז יוסף, אלו שיטות עבודתו מימים ימימה. חברים שכחתי להזכיר לכם את המדידות של הארנונה ששם ביצעו שוד לאור היום של קשישים, מסכנים, אלמנות/ים, נכים וחד הוריות שקיבלו מדידות והגדלת ביתם בשטחים לא אמתיים. הכל כסף. זהו אונס חסרי היכולת להתמודד מול כוחו של השלטון ומול כוחה של השררה ומול כוחה של מערכת בירוקרטית רקובה מהיסוד והכל בחסות משרד הפנים שהמספרים מדברים אליו ונגד הציבור והופכים את יו"ר הוועדה הקרואה בועז יוסף ששודד ואונס את הציבור בטבריה ואת אורחיה בחסות החוק והסמכויות שהוענקו לאיש "מקצוע" המטפל בכספים.

אתם זוכרים את פרסום הידיעה כאן בעיתון על שמחת עובדי מחלקת האכיפה בעירייה ששמחו כששמעו את ההודעה מפי בכיר/ה בעירייה "שילשנו את ההכנסות מדוחות חניה" במילים פשוטות "דפקנו את כולם והכנסנו להם דוחות חניה בכל מקום בעיר בעבור בצע כסף" כן כך ולא אחרת.

אגרות השילוט בעיר טבריה גם הם הועלו משנת 2021 לכמעט פי שלוש. מוסך בטבריה קיבל ב-2021 אגרת שילוט ע"ס 1,260 שקלים. עכשיו ב-2022 קיבל כמו רבים אחרים 3,000 שקלים לאותו שלט. אתם מבינים איך אונסים את בעלי העסקים ובעקיפים גם את תושבי טבריה בחסות חוקי עזר? תורידו את השלטים לאות מחאה, אני הורדתי כבר לפני שנים רבות שלט ניאון ענק ותליתי שלט מחאה במקומו. כסו את השלטים של העסק שלכם כאן ועכשיו, צלמו ותעדו את הורדת או הסתרת השלט כי החוק מתיר לחייב גם רבעון אחד של שנה. מחאה מכופפת מנהיגים חסרי רחמים תמיד זה היה ותמיד זה יהיה. קחו ליו"ר הוועדה גם את ההכנסות מאגרות שילוט שהיו. מי שלא יודע להעריך את מה שיש לו ידע להעריך את מה שלא יהיה לו. תסירו את השלטים או תסתירו אותם, תכסו אותם או אפילו תדפיסו שלט מחאה נגד הגזרה ונגד יו"ר הוועדה ומשרד הפנים. שלטי מחאה אין אפשרות לחייב אותם בחוק ובלבד שלא יהיה רשום בית העסק. תעשו מעשה צאו לרחובות העיר גם אתם הנהגים, גם נפגעי המדידות ההזויות, גם אנשי רחוב הגליל הסובלים מאבק החניה אל תשתקו זו העת זו השעה. זה הכסף שלכם! בועז יוסף בעוד שנה ילך הוא יראה לממונים עליו סוג של הצלחה אבל החיוב על אגרת שילוט יישאר ויהיה קשה להורידו בעתיד ושלא נדבר על הריבית שנצברת. תסירו, תכסו את השלטים תזמינו אותם לצלם לתעד או עשו זאת בעצמכם ואל תשלמו אם עשיתם כן. בהצלחה לכולנו.


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page