top of page

במפלגות החרדיות בטבריה שישו ושימחו לקראת הבחירות

מאת: חיים חליוה

בהעדר רועה הכבשים תמיד הולכות לאיבוד. גם כלבי הרועים הטובים ביותר לא יצליחו לאחד את העדר כאשר הוא מפורר ומחורר. כאשר היה לש"ס בטבריה רועה, כזיגדון אליהו, אף כבשה לא פצתה פה או השמיעה קול זעקה, היא פשוט הייתה ממושמעת. היום כל ממזר מלך.

כיום זיגדון איננו, אין לו עניין להיות כלל בפוליטיקה אזי הכבשים לא ממושמעות ולא שומעות לאף רועה ולא לכלבי הרועים ונראה שאיש היישר בעיניו יעשה.

שמעון כהן סולק מש"ס, דיי בצדק, הוא גורם נזק לא קטן, נראה שהלך לרשימת הרב קוק.

שנאת אריה דרעי, לרון קובי, מביאה אותו לעשות מעשי שטות ולקבל החלטות שגויות.

למעשה כיום בשל החלטות שגויות של אריה דרעי, חיזק אריה את רון קובי בקרב הציבור החילוני באופן משמעותי, במיוחד לאחר חוק בועז יוסף שכשל. המהלכים האחרונים שהוא מבצע גם הם תורמים תרומה משמעותית לפילוגים.

עפ"י המידע ההמתנה להחלטה על תמיכת המפלגות החרדיות בבחירה בין יוסי נבעה או יוסי בן דוד רק תשרוף אחד מהם לבטח ותגרום נזק לשני בקרב הציבור החילוני. מכאן פועל יוצר יהיה שרק רון קובי יהיה המרוויח העיקרי.

כך, למעשה אריה דרעי עשה ועושה הכל בכדי שרון קובי יבחר, הוא משחק לידיו. ורון מנצח במשחק הזה ופועל במישור התקשורתי לטובתו.

למעשה היום חוק בועז יוסף לא נכנס לתוקף, אבל תזכרו טוב את דבריי, אריה דרעי יעשה בחוק שימוש בעתיד וזה ברור, כך הוא יכבוש רשויות מקומיות נוספות בבחירות הבאות לא לפני שיציב להם וועדות קרואות.

אריה דרעי, זיהה שיש לליכוד חבורת אימפוטנטים, וביבי נתניהו כבר לא אותו ביבי נתניהו ולכן אין כל סיבה שהוא לא יעשה באימפוטנציה של הליכוד שימוש לטובתו, וכך עשה ועושה.

הליכוד מיהר ורץ למכור לאריה דרעי את הליכוד בטבריה לא לפני שוותיקי הליכוד בטבריה הורסי ומחרבי הסניף המקומי התנפצו לכל עבר והלכו לרעות בשדות זרים זאת כאשר יוסי בן דוד הוא מועמד הליכוד למועצת העיר ואלוהים עדי אני לא מבין למה ומה זה נותן ליוסי נציג של מפלגה שמכרה אותו לש"ס?! אבל זה כבר גמור ומוגמר. הליכוד בטבריה התרסק לחלוטין ומכר נשמתו לאריה דרעי.

בשטח, 2 אנשי מפתח מרכזיים בליכוד עברו לשני אילוז, שלושה עברו ליוסי נבעה, אחד אצל יוסי בן דוד, במקום איחוד סניף הליכוד והליכוד, הסניף התרסק והתנפץ לכל עבר בכוונת מכוון למי שלא מבין ומיד אחרי הבחירות הם יחזרו ויתאחדו בכדי לפעול כנגד טבריה, תושביה ומי שיעמוד בראשה. זה הליכוד בטבריה!!

אבל, גם בש"ס, באגודת ישראל ואצל הרב קוק החיבור בניהם נראה יותר ויותר דמיוני מאשר מציאותי. היו חכמולוגים שחייני ביבים פוליטיים שהגו רעיונות על איך לנצח במחשבות ובדמיון החולני שלהם אך המציאות טופחת להם בפרצוף. אלו שחשבו שניתן לחבר שמן ומים במציאות תגידו מה שלא תגידו הם חיברו את רון קובי לציבור החילוני שוב יותר ויותר. ולכן, רון קובי צוחק כל הדרך לבנק! כי זה ברור לכול, כולם משחקים לידיים שלו.

כל כך הרבה חוכמה המתנקזת יחדיו לטיפשות של ממש במאבק של דרעי והחרדים ב-"רק לא רון קובי". בדיוק כמו "רק לא ביבי". כידוע הדרך הזו כשלה, בסוף, ביבי ניצח.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים