top of page

ביקורת חושפת מרגיזה את בועז יוסף

עודכן: 3 ביוני 2022

בועז יוסף, עלה השבוע כהרגלו לשידור ברדיו קול רגע. יוסף נזעק להגיב על כתבה שנכתבה בעניין עמותת שכן טוב וביה"ס ענבלים בעיתון מקומי. וכן מכתבות לא מחמיאות על התנהלותו כיו"ר הוועדה הממונה. בדרך, בחר להאשים את התקשורת המקומית שהיא ממציאה דברים. כרגיל מי אשם אם לא התקשורת? ומה עם לגופו של עניין?


בועז יוסף

בזמן אמת, לא העלה השדרן, חיים הכט, את חיים חליוה להגיב על דברי השקר של בועז יוסף. לכן, ביקשתי מהכט להקריא את תגובתי שנשלחה אליו. הכט, הבטיח שהתגובה תשודר אמש יום חמישי. למען הזהירות בחרתי להביא את השידור ברדיו, ואת תגובתי. בכדי שהציבור ישמע את דבריו של בועז יוסף, יקבל תגובה ויחליט מי הדובר אמת או משקר. התקשורת המקומית או הוא. את השידור עצמו ניתן לשמוע במהדורה דיגיטלית של העיתון "כוכב הצפון".


וכך נכתב בתגובתי. בועז יוסף האשים את התקשורת המקומית באומרו: "צר לי שבעיתונים מקומיים מייצרים סיפורים, מייצרים חדשות מסלפים אמיתות ובסופו של דבר גם מפרסמים מבלי לבקש תגובה של העירייה ואחר"כ מתחיל רחש בחש..." למעשה, בועז יוסף, טוען שהתקשורת המקומית לא מדווחת אמת במקרה הטוב ומשקרת במקרה הגרוע. אז בוא נראה מי דובר אמת ומי דובר שקר?


את החדשות מייצרת הרשות שבראשה הוא עומד. התקשורת רק מדווחת וחושפת, כך זה עובד. כל עיתונאי מהזווית שלו ומהמידע שברשותו. ותגובות אנחנו מבקשים, למעט אם אנחנו מביעים דעה אישית.

לטענתו השקרית שהתקשורת המקומית לא מבקשת תגובה, אין שחר! זהו שקר גס ועוד במצח נחושה, שלא ראוי שיאמר כלל ע"י אדם במעמדו. לשקר לציבור ועוד בשידור חי?! בועז, יש גבול לכל תעלול. שלחתי אל בועז יוסף השבוע מספר בקשות לתגובה האיש בחר כלל לא לענותו! אבל בשידור חי מותר לבועז יוסף לשקר ולטעון שלא מבקשים תגובה?


צא ולמד, כמה פעמים עלה לשידור, מוני מעתוק, ברדיו קול רגע (אם בכלל)? בהשוואה לבועז יוסף? מוני מעתוק, כלל לא היה מגיע לשידורים מבזים שכאלו. בשל אישיותו והיכולות הניהוליות והאישיות שלו. על לשקר לציבור אני כלל לא מדבר.

בועז יוסף, תשיב לגופו של עניין ולא לגופו של האיש! ככה נוהג מקצוען שלא מפחד מביקורת. יוסף לא מעיז לספר לציבור בשידור רדיו שבהוראתו העירייה מחרימה כאלו שבאים בביקורת אליו ועליו, בהוראתו מונעים מעיתונאי התקשורת המקומית להגיע לישיבות מליאת המועצה. כן, חרמות והחרמות, חסימות מידע וביריוניות ציבורית פרקסלנס נראה שזה יו"ר הוועדה הממונה, בועז יוסף, מודל 2021 והוא עוד מעז לצעוק כקוזק נגזל.

וועדת ההקצאות שהיועמ"ש לעירייה משתתף בה היא שאישרה את ההקצאה לעמותת "שכן טוב", אז למה לסלק עכשיו הרי אישרתם? ואם אישרתם אז איך העברת נכס שנבנה למטרת ביה"ס ממלכתי, יוסף טען שמשרד החינוך בנה ומימן ביה"ס ממלכתי לא ממלכתי חרדי או דתי ולכן אי אפשר להעביר! כל הקצאה של משרד החינוך היא למטרה שלשמה ניתן התקציב לא ניתן להעביר.

אז איך אישרתם בעירייה הקצאות בעוד בתי ספר? מה יש כיום בענבלים? ביה"ס חרדים שהתקציב היה לממלכתי חילוני! צא ולמד מה בין טענת יוסף להקצאה מיוחדת למציאות בשטח. בועז יוסף, אתה טועה ומטעה את הציבור. בעניין ההוראות של השר אריה דרעי לך על מה לעשות ומה לא לעשות? בועז, אני מחזיק ביד ווצאפ מבכיר בש"ס המוכיח שאריה דרעי נותן לך הוראות מה לעשות בעניין שכן טוב!! ושאריה דרעי דיבר איתך בעניין. בועז, דרכה של הכוחניות מעולם צלחה ולעולם לא תצלח! בערבית טבריינית אומרים "קוברה לאלה" הגדולה לאלוהים בלבד. אנחנו רק בשר ודם.

כעיתונאי מזה 4 עשורים ויותר, אין בליבי ובלב ציבור רחב בעיר טבריה, שחושב כי אין ספק, שבועז יוסף, עושה דברו ונושא את הלפיד ואת חזונו של, אריה דרעי, להפוך את העיר טבריה לעיר חרדית. ואכן, בועז יוסף פועל בדרך הנכונה ובכיוון הנכון לעשות כן, והוא יצליח.


לשם הוכחת דבריי העברתי לחיים הכט את בקשת התגובות מבועז יוסף ישירות, אפילו לא דרך דובר הרשות. כאמור בועז יוסף בחר שלא לענות. כל מילה בעניינו של בועז יוסף כנציגו של הבוס שלו בטבריה מיותרת. הרי זה ברור כשמש המחטא, רק שבעירייה אוהבים את החושך וחושבים שאנחנו טיפשים. אבל לא אנחנו לא עיוורים ולא טיפשים. התנהלותך שקופה כשמש, נראה שמעיינך ועינך נשואות למשרד הפנים בירושלים, ואת טבריה אפשר למכור ובכל מחיר לש"ס. אולי אני טועה בדעתי זו אבל ימים יגידו. רק שזה יהיה מאוחר מידיי.#בועזיוסף#עירייתטבריה#ביקורתחושפת#רדיוקולרגע#עמותתשכןטוב#ביתספרעינבלים#תקשורתמקומית#מונימעתוק#

פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page