top of page

ביבי נתניהו והליכוד מכרו את טבריה לחרדים

על הליכוד על וועדת הכנסת ועל הימין מלא מלא

מאת: חיים חליוה

מערכת הבחירות לכנסת הייתה מאוד אמוציונלית. חיבורים ואי חיבורים הביאו לתוצאה מדהימה לימין. ביבי נתניהו, הצליח ובגדול להשיג גוש ימין עם 64 מנדטים. איתמר בן גביר עם עוצמה יהודית הכניס את בצלאל סמוטריץ והציונות הדתית לכנסת.

איתמר, העניק להם חצי מכוחו בחוכמתו כי רבה והנה גוש ימין על מלא מלא 64 מנדטים שהאמת הוא לא מושל ולא יודע למשול. לפחות זה נאמר על חלק מחברי הכנסת. מנהיגות חלולה מתוכן בדיוק כמו יאיר לפיד.

אין ימין מלא מלא, אין משילות, אין מנהיגות, אין חשיבה מעמיקה כיצד לעשות את הדברים, קבוצת אינטרסנטים כלכליים מכתיבים לנו את אורח החיים ומעט הפגנות הפכו את הפיל ליתוש.

בעלי ממון ובעלי כוח כלכלי, משנים וקובעים לנו סדרי עולם, כאלו שהם רוצים שיהיו ולא מה שאנחנו בחרנו ורוצים שיהיה.

כולנו בימין בחרנו משילות, בחרנו, מנהיגות, בחרנו שינוי במערכות רבות של השלטון ובמיוחד במערכת המשפט והחוק, אבל קיבלנו קשקוש של מנהיגות וקשקוש של משילות וקשקוש של מנהגים לפחות מחלקם הגדול!

חוסר המנהיגות והמשילות בעוכריי הימין מזה עשרות שנים. בעת האחרונה אנחנו מגלים גם פחדנות וחשש מאנשי הכלום והשום דבר. ראש ממשלה עם כתב אישום, שחוץ מההילה שלו לא נראה שלא נותר ממנו כלום. הוא מפחד לזעזע את אמות הסיפין בשל קומץ ליצני חצר צעקנים, מספר "חכמים" שחלקם עבריינים, והמון המון שנאה ושונאים.

מנהיגותו של האריה הבלתי מעורער, ביבי נתניהו, מתגלה מיום ליום כאילו האיש סגר עסקא עם שונאי היהדות וישראל. זה לא הביבי לו ציפינו וזו לא המשילות לה ציפינו ובודדים הם אנשי הליכוד אשר אומץ ליבם צועד לפני המחנה.

אביו של, יריב לוין, אריה לוין ז"ל היה החתן של רב החובל באלטלנה אליהו לַנְקִין ז"ל שאותו הרגו אנשי הפלמ"ח באלטלנה והיה מאנשי החרות. הפלמ"ח ובן גוריון הצליחו להרוג מספר ב של יהודים שהיו על האלטלנה ולאחר מכן רצחו את הטובעים והפצועים. זו ההיסטוריה שרבים רוצים לשכוח אבל היא כאן. כחבר מרכז הליכוד, אני מבקש ודורש כאן ועכשיו, יריב לוין, עמוד בראש המחנה של הליכוד והוביל בראש מורם ובגאווה של מנצחים אל העתיד. אני בטוח שאותך יריב איש לא יצליח לעצור. מסתבר וידוע שרק ביבי נתניהו עוצר את יריב לוין. לא שום דבר אחר! ונשאלת השאלה למה? רבות ונסתרות דרכי האל ועצת השם לא קמה!

הנה אנחנו כאן בטבריה הקטנה, עיר ימנית לכל הדעות, עיר חבולה ומרוסקת עם "שלטון" ימין על מלא מלא אבל דווקא אנשי הימין של מלא על מלא פוגעים בה ובכוונת מכוון.

ביבי נתניהו כבר אמר "טבריה מתה"! והנה עכשיו בעזרת חברי הכנסת של הליכוד מטעמו, ביבי נתניהו מוודא הריגה, והוא מוכר את טבריה לחרדים, לאריה דרעי.

משנה חוק באופן פרסונלי עבור איש ש"ס וליתר דיוק עבור אריה דרעי בכדי להעניק לו עוד עיר חרדית בישראל, טבריה.

עיני הליכוד חשכו עד כי אינם רואים שבשיטה שמציע הליכוד דרך ח"כ עמית הלוי מהליכוד אריה דרעי יכבוש עוד 3-5 רשויות מקומיות אחרי הבחירות. מה מפריע לאריה דרעי למנות ל-3 או 5 ערים שהוא חפץ ביקרם יו"ר וועדה ממונה מטעמו? הרי הוא שר הפנים מאחורי הקלעים. הוא יזרים סכומי כסף גדולים לאותם ערים ובהגיע מועד הבחירות אותם יו"ר וועדה ממונה בהעדר תקופת צינון יתמודדו לראשות העיר באותם ערים, אחרי הכל המסלול בטוח התושבים טיפשים רואים כבישים מעט פרחים וגנים והם רצים להצביע בעד המועמד שדרעי סימן כראש העיר הבא. והנה עוד 5 ערים חרדיות בישראל.

ביבי נתניהו, חברי הכנסת של הליכוד, אם כוונתכם לקבור את העיר טבריה ולהפוך אותה לעיר חרדית, דרככם, היא הדרך. אבל לא תנצחו ללא מאבק עיקש וקשה. בכל מקרה גם אם תצלח דרכם וגם אם לאו, כחבר מרכז הליכוד אני בז לכם הכוונה והמעשים שעשו חלק מח"כ של הליכוד בכדי לקדם חוק פרסונלי מושחת עבור החרדים. אני מצדיע לחברי הכנסת מהליכוד אלו שלא נתנו את ידם ואף נאבקו בכוונה עם חבריהם הכושלים והשפוטים חסרי עמוד שידרה ציבורי. אתם בושה להתנהלות ציבורית מושחתת. עדיף שלא אמשיך להשתמש במילים חריפות יותר.


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page