top of page

בטבריה בחירות 2023 בפתח - והמתמודדים בכנסת


מאת: חיים חליוה

בחירות 2023 בפתח 3.5 חודשים, יו"ר הוועדה הממונה, הפקיד הממשלתי, בועז יוסף שהליכוד מייצר עבורו חוק פרסונלי כאילו הוא מועמדו, פועל במלוא המרץ על חשבון הקופה הציבורית ועל חשבון רווחת הציבור ומנצל את מעמדו בכדי לייצר עשיתי, בניתי, הבאתי, בזכותי, פעלתי ראו את הצבע ואת העשייה.

כך לפתע הוא הוא עוקר גדר הפרדה ומציג קוסמטיקה פרחים שהוא שותל בציר הראשי של העיר פרחים עונתיים, גינון בירידה לעיר, אספלט ב-30 שקל למ"ר ריבוד כבישים ברחבי העיר מתוך כספי חוק העזר לסלילת כבישים ומדרכות או מתקציב אחר, הצבע בכבישים מעניק מראה משובב כאילו העיר נקיה ופורחת אבל בשכונות רואים את האמת, הנדסת התודעה, לטיפשים נראה שאנחנו לכאורה חיים בוולד דיסני ולבעלי האינטרסים הכלכליים זה בכלל לא משנה. אבל,,, לא ולא אנחנו בטבריה!

את העין זה תופס והציבור אומר תראה קיבלתי פרחים, קיבלתי כבישים, קיבלתי ניקיון, קיבלתי פחי אשפה בדיוק כמו אישה מכוערת שמתאפרת כאילו שהיא יפה צובעת שערה לבלונדי תסרוקת צבע מאייק אפ אבל האמת היא ברורה האישה מכוערת! הרי את כל הקוסמטיקה הזו הרשות חייבית לתת לנו. רק התרגלנו לפחות ועכשיו פקיד ממשלתי שאין לו ביקורת או בלמים עושה בכספי הרשות כבשלו למען האדרת שמו אבל מטעה את העין ואת השכל היישר ואת הלב של הציבור וזה נקרא הנדסת התודעה.

הפרחים העונתיים בסוף ינבלו, הגדרות הפרחוניים בתאונה הראשונה יהרסו הכבישים והסימונים חולפים ואז עם נישאר? רק עם הטעות ששוב נעשה בבחירות הקרובות. נצביע בעד הפרחים והכבישים שמטעים ומסתירים לנו את האמת המכוערת.

מרבית המועמדים כלל אינם פועלים למען עצמם כי הם עסוקים בלמגר את החוק המושחת והפרסונלי לטובת בועז יוסף חוק שמוכר את טבריה לחרדים, אבל מעניק לבועז יוסף שפועל בשקר ובכזב וכך אולי יאפשרו לו להתמודד. שימו לב ממקום מושבו הוא פועל כראש עיר, מינוי יו"ר וועדה מותנה בעובדה שהמועמד לתפקיד יו"ר וועדה לא יהיה מאותה עיר ולא לחינם כך קובע החוק / חוזר מנכ"ל. אבל כבר הוכח שליכוד וש"ס זה מתכון לשחיתות והבאת החוק היא האומרת. במדינה מושחתת את מי זה מעניין?

מתמודד לראשות העיר, יו"ר ועדה ממונה בניגוד למה שאמר בתקשורת, אחרי שפעל מאחורי הקלעים להדחתו של רון קובי כממונה על המחוז, עכשיו מבצע פליק פלק לאחור ורוצה להתמודד ולעזאזל החוק והיושרה הציבורית.

אני לא מבין היום כאשר הוא רשום כמתגורר בטבריה מדוע לא יעתרו המתמודדים לבית המשפט בכדי להזיזו מתפקידו ויפה שעה אחת קודם.

יש מתמודדים חדשים, ראויים, טובים כאלו המשנים את תרבות השיח, הם אלו שצריכים לבחור בהם. המלצתי היא כי תרחק דעתכם ועינכם מהפרחים, מהכבישים, וגן כזה או אחר כי העיקר זה לא הפרח שינבל ויוחלף כי אם האם הבנים שלכם והשאלה האם הם יישארו בעיר? האם יש להם או מתוכננת להם תעסוקה מכבדת ומכובדת? האם התיירות התפתחה, האם התיירות פורחת ומשגשגת? האם נבנו בתי מלון? האם יש בנה ביתך לבני טבריה החיילים הרוצים לחזור הביתה? האם מישהו ביצע משהו למען הבנים שגדלו בעיר בכדי שאלו יישארו בטבריה ולא רק עם הסיסמאות החלולות של אותם פוליטיקאים ואותם הסיסמאות? החרדים רוכשים לפני כולם את הקרקעות והבתים וזו עובדה, כלום לא מתרחב? האם טבריה עולה או עלתה על גל של יוזמה ופיתוח או שהיא נשארה בגדר מה שאריה דרעי רוצה כך יהיה?

הבדל נעוץ בשכל היישר ובהיגיון הבריא של כל אחד ואחת מכם. הפוליטיקאים הישנים המושחתים, האינטרסנטים, חסרי האמינות כלל, העוסקים כל היום בפוליטיקה ולא בתכנון עתיד לעיר קורסת ולכן לא כדאי יהיה שאלו ימשיכו כי הם קונים ומוכרים וסוחרים בקול שלכם בקלפי, לא באמת איכפת להם ממכם ומהמצוקות שלכם. ולכן, השכל הישר אומר שחייבים לבחור במועמדים החדשים ובחברים החדשים שנכנסו למרוץ, העניקו להם את הכוח הם נקיים נכון להיום, הם אלו שרואים שליחות בכניסה לפוליטיקה בחרו באלו שהם אינם שחייני ביבים ובעלי אינטרסים.


זכרו, אם יבוא מישהו שירצה לשכנע אתכם לבחור בבועז יוסף או בפוליטיקאים הישנים ואם הוא גם בעל ממון וכסף אל תבחרו באיש מבין אלו שימליצו לכם, כי הוא בעל אינטרס של תן וקח. ואם בכל זאת תבחרו, אז את זה מה שתקבלו!! אל תבואו בתלונות.

אין לי כלום כנגד איש מבין אותם חורשי מזימות וחסרי אינטגריטי פוליטרוקים זולים ורדודים. לי כידוע, יש המון אליכם הטבריינים. זכרו לי אין כלל זכות בחירה בטבריה אבל אני בחרתי ובוחר בטבריה לאורך כל חיי.

אל תתנו לצבע בכבישים, לפרחים הצבעוניים, לסימון הכבישים, למדרכות חדשות או אפילו גם חדש פה ושם להטעות את מחשבתכם זו חובתה של כל רשות לעשות. לתת לכם מה שנקרא לחם ושעשועים לעניים את זה אנחנו לא רוצים אנחנו רוצים עיר פורחת משגשגת שיש בה חזון, עשייה ופרנסה ומשם נרכוש אנחנו את הלחם ונרכוש את השעשועים שנבחר.


אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page