top of page

בחירות רבותיי בחירות

תחרות השקרנים הגדולה ביותר תתקיים בקרוב. בחירות לכנסת. תחרות השקרנים הזו כבר מזמן הפכה לעשרות מאות ואלפי תכניות סטירה מדהימות. היוצרים הם לא פחות מאשר הפוליטיקאים אלו שבסוף ייקראו "נבחרי העם" שלנו, והם מכל הקשת הפוליטית.


אז מה אנחנו הולכים לבחור? אבל עוד יותר חשוב חברים לכו לבחור! זה הכוח שיש לכם ביד לשנות להחליט לקבוע מה אתם רוצים שהיה במדינה הזו

80% מהעם יודע מה הוא הולך לבחור ואיש לא ישנה את דעתו של האחר. על ה-20% הנותרים מתנהל קרב עקוב מדם וממערכונים סטיריים מדהימים פרי היצירה של ארכיוני החדשות בטלוויזיה וברדיו ואמצעי תקשורת.

תופעת בן גביר בבחירות הנוכחיות היא מדהימה האיש עשוי להגיע ל-15 מנדטים להערכתי. השבוע נתקלתי בפייסבוק בפוסט בו עו"ד טברייני פסל את בן גביר ואמר עליו מילים חמורות מאין כמותן ושיש לפסול אותו מלהיות שר בישראל.

אנחנו מדברים על עו"ד אתם זוכרים, ואז חשבתי לתומי רגע, אני יודע וכל בר דעת יודע שעורכי הדין בישראל קוראים האחד לשני "חברי" באולם בית המשפט בתכתובות בניהם. אני יודע שבן גביר הוא גם עורך דין כמו כל עורך דין אחר בישראל. אז רגע הוא כבר לא חברי תהיתי לעצמי? היעלה על הדעת שבן גביר יפנה לשופט ויגיד לו שיש לפסול את חברו עורך הדין פלוני כי דעותיו הן שמאלניות?! אז למה עו"ד דין מהשמאל פוסל בפייסבוק וברשתות החברתיות עורך דין מהימין כשהוא חברו למקצוע אתם זוכרים "חברי"?


ובכן ככל שביקשת סיבה למעשה הבנתי שהסיבה היחידה היא רק השנאה העיוורת לביבי ולכל תומכיו ובמיוחד אם הם אנשי הימין. שלא נדבר על אופן התנהלותו של בן גביר. זו ורק זו היא הסיבה לטעמי! האם מישהו מעלה בדעתו כשעורכי דין המגיעים לבית המשפט הם מסכימים על משהו? הרי מראש הם בדעות שונות! אז מה זה אומר שצריך לפסול האחד את השני? בבית המשפט השופט פוסק. ואילו בבחירות העם הוא השופט!!! ובן גביר הוא עורך דין ימני, ציוני, שובב מאין כמוהו, מאמין בצדקת דרכו, יהודי שומר מצוות שפשוט כל חטאו זה שהוא אומר את האמת בפרצוף לכוווולם, כן לכולם גם לעורכי הדין מהשמאל וזהו אדם אמיתי הגון וישר לטעמי.


הבחירות האלו הן תולדה של שרשרת טעויות שעשו אנשי הימין, וטוב שכך עשו. כי אולי עכשיו הם ילמדו ואולי כבר למדו שצריך וחייבים למשול, להוביל את המדינה, לקבוע מדיניות וחוקים לתקן עיוותים, לרסק את כוחו של השמאל, לשנות כללים למלא את המשרות הציבוריות באנשי ימין מבלי לפחד או לחשוש מניגוד עניינים חד צדדי רק לימין וליישם את המשילות בכל התחומים. לא תתקנו לא תבחרו שוב. כן גם הליכוד, גם הציונות הדתית, גם ש"ס, גם אגודת ישראל וגם ימינה של איילת שקד שהחלה את המהפכה במערכת המשפט רוצים לערוך שינויים מהותיים במערכת המשפט ובוועדה למינוי שופטים, כמו גם בכוח העצום שנוצר וניתן בידיי הפרקליטות, בשקר, בכזב, בחיסול חשבונות, (ראה ערך שי ניצן) במערך המשטרה ובמשוא פנים בין כוונת המחוקק לכל חוק שחוקק ובזוועה המשפטית אותה יצר אהרון ברק כאשר קבע "הכל שפיט" אני החכם שבאדם מעל החוק והמחוקק שנבחר על ידי העם, העם יבואו אליי להיכל המשפט וישפטו בפני האלוהים, אהרון ברק, שישפוט את נתיניו. הוא ישפוט כמובן לפי מי התובע ומי הנתבע את מי המייצג ומה האג'נדה הפוליטית של הבקשה וכך יקבע פסק הדין, והשופטים הם תוצר שאין ביקורת עליו כלל, פעם עורכי הדין היו שולחים משוב ממנו חששו השופטים, הלשכה של עורכי הדין ביטלה את המשוב! וכי למה? כך גם על הפרקליטות אין ביקורת, היועמ"ש לממשלה הוא הנהג שקובע אם לפנות ימינה או שמאלה ובכלל המחוקקים הם סתם שחקנים טיפשים שהעם בחר.


אנחנו השופטים ורק אנחנו האליטה, אנחנו אלו המורמים מעם מבינים ויודעים מה טוב לכם, כי אנחנו האלוהים כי כך רצה אהרון ברק לא המחוקק. אחרי הכל גם אנחנו השופטים שותים ערק.

אז מה אנחנו הולכים לבחור? אבל עוד יותר חשוב חברים לכו לבחור! זה הכוח שיש לכם ביד לשנות להחליט לקבוע מה אתם רוצים שהיה במדינה הזו ולא משנה מה אנחנו בדרך כלל בוחרים. האם אנחנו רוצים במי שילחם בטרור החקלאי, ובכלל באלימות המשתוללת ביד קשה וחזקה או ביד רפויה? האם אנחנו רוצים להמשיך ולשלם עליות מחירים חסרות בלמים? האם אנחנו רוצים שבמשטרה, בפרקליטות ובמערכת המשפט לא יהיה צדק אמת וביקורת עליהם? אנחנו כנראה רוצים כמעט הכל. אבל זה לא נמצא במדף המצרכים בסופר, כי אם באנשים שרוצים להיות המחוקקים.


לכן לכו להצביע ליכוד, בני גנץ, הציונות הדתית, מפלגת העבודה, ימינה, מרצ, ש"ס או אגודה, למפלגה ערבית כזו או אחרת, ליש עתיד, שימו לב שההיסטוריה קבעה כבר מזמן שמפלגות עונתיות של סידור עבודה לא שורדות לאורך הזמן ולכן טוב יותר להיצמד לרעיון ולמטרות שאתם מאמינים בהם והעיקר שוב לכו להצביע.


אחוזי הצבעה גדולים פוסלים הרבה מפלגות קטנות כי אחוז החסימה מעלה את המדד למנדט. ובכלל היום הזה הוא היום הקובע של העם, שלנו של כולנו ולא של הפוליטיקאים. שבת שלום


פוסטים קשורים

הצג הכול

רק בגלל הרוח

מאת: מאיר אוחנה מלחמת "חרבות ברזל" שעדיין נושאת את השם הזה, עוטפת את האומה הישראלית באין ספור היבטים. מהנרצחים במעשי הטבח והזוועה מאותה שבת, דרך חטופים שעדיין שם בשבי חמאס וממשיך דרך חללי צה"ל שנופלים