top of page

אושרי כהן – הטברייני שלנו בהוליווד

אושרי כהן, הוא בנם של מיקי ורעייתו ורד מטבריה. בקרוב ימלאו לאושרי 25 אביבים והוא כבר נמצא בפיסגת העולם, בהוליווד שבלוס אנג'לס ומייצג את טבריה והטבריינים בכל הכוח.

אושרי כהן ברחובות לוס אנג'לס

אושרי, נולד וגדל בטבריה, התחנך בבתי הספר בעיר, סיים את לימודי התיכון בבית הספר "עמל הרב תחומי" ולאחר מכן עשה את שירותו הצבאי, איך לא, בסיירת גולני.


מיד לאחר סיום השרות הצבאי, עזב את טבריה ועבר להתגורר בארה״ב, במטרה להתברג בתעשיית הבידור העולמית בלוס אנגלס ובחיים הציבוריים.


מזה כשנתיים עובד אושרי כהן, כראש לשכת הקונסול הכללי בלוס אנג׳לס בקונסוליה הישראלית. אחראי על הקהילה הישראלית הגדולה ביותר מחוץ לישראל, כמעט 300 אלף ישראלים בעיר לוס אנג'לס. כמו גם קהילה יהודית של מעל למיליון יהודים החיים בעיר ומגוון קהילות שונות ומגוונות.


הודות לתפקידו הציבורי, נחשף, אושרי כהן, לכל התחלואות של הישראלים בארצות הברית ובמיוחד בלוס אנג'לס היות והוא עסק רבות בכלל הנושאים שהקונסוליה עוסקת בהם עבור אזרחי ישראל והיהודים בכלל.


לעבוד ולהיות יד ימינו והאיש הקרוב ביותר לשגריר זה מחויבות המלווה בדרישות לא מבוטלות לאחריות, אומר אושרי.

עוד הוסיף כי בין יתר הנושאים והדברים אליהם אני נחשף מתוקף עבודתי, אני גם מבצע הפקות ואירועי ענק עם תעשיית הסרטים והמוזיקה בלוס אנג'לס.

אושרי כהן עם גלעד ארדן

רק בספטמבר האחרון מוסיף לספר אושרי כי "קיימנו אירוע בין 3 ימים שכולו מוקדש לעתידו של הקולנוע הישראלי. אירוע בו הפגשנו את היוצרים המבטיחים והטובים ביותר של ישראל למנכ״לי נטפליקס- HBO, Apple TV, Sony studio, Warner Brothers ועוד רבים וטובים. חיפשנו ומצאנו סדרות שיהיו הפאודה הבאה של ישראל בעולם".


אושרי מספר לנו כי הוא עובד כאן מול הטופ של הטופ בהוליווד בפרט ובעולם בכלל. סגן שר החוץ עידן רול בא במיוחד מהארץ להשתתף באירוע שהתקיים בהפקתי המלאה. זה מאוד מחמיא.

אושרי כהן ביחד עם נטע ברזילי בארהב

בין יתר התחומים בהם אני עוסק יש גם את התחומים המדיניים בהם אני עוסק בתיאום פגישות עם מושלי מדינות בארה"ב כמו גם עם חברי קונגרס עם הקונסול הכללי במדינות עליהם אנו אחראים. לדוגמא הוואי, יוטה, אריזונה, וויומינג, קולורדו וקליפורניה.


איך אפשר שלא לציין כי מתוקף פעילותו ותפקידו גם אירגן אושרי את הגעתם לשתי ביקורים רשמיים בישראל של מושל יוטה ומושל אריזונה. אושרי מספר כי נקבעו על ידו לא מעט פגישות עם רה״מ, נשיא המדינה של אותה מדינה, העברנו חקיקה במדינות הנ״ל נגד אנטישמיות ובעד מדינת ישראל.


רגעי השיא היו כאשר בשנה שעברה אף קיבלתי תעודת יקיר העיר מראש עיריית לוס אנגלס שהוא אחד היועצים הקרובים ביותר לנשיא ביידן מזה 2 עשורים, ביידן מינה אותו לא מזמן לשגריר ארה״ב בהודו.


נראה שהשגריר של טבריה בהוליווד ובלוס אנג'לס צמח כאן בטבריה, למשפחה מסורתית שומרת שבת, למד בעמל, שירת בגולני ומה שנקרא הוא בחור מלח הארץ והוא מייצג אותנו בגדול בטופ שבטופ.

אושרי כהן בחברת נשות לוס אנג'לס

אושרי עושה חייל במקום אליו הלך לוס אנג'לס, העולם הגדול, הוליווד, שגרירים, מפגשים עם גדולי עולם בצל הפקות ענק, מאבק באנטישמיות, קידומה של ישראל בקרב התודעה האמריקאית ובחיזוק הקשר עם הישראלים השוהים בארה"ב.


כל שנותר לנו זה לאחל לטברייני שלנו בלוס אנג'לס, אושרי כהן, בנם של ורד ומקי כהן, ברכת הצלחה והמשך לטפס בסולם הפעילות אליה אתה מיועד ואליה נשלחת לפעול, לקדם ולייצג את ישראל ולהילחם באנטישמיות.


אז מטבריה הקטנה נשלח ברכת הצלחה.


#אושריכהן #לוסאנגלס #ארצותהברית #הוליווד #טבריה #גלעדארדןשגרירישראלבארצותהברית #הקהילההיהודיתלוסאנגלס #הקונסוליההישראליתבארצותהברית #הפקתאירועיםבהולוויד

אולי יעניין אתכם...

מה מעניין אתכם לקרוא? 

בחרו קטגוריה

בחרו תגית

bottom of page