ארכיון>ארכיון מדורים לפי כותרת>בריאות>טקס פתיחה מחודשת לאחר שיפוץ של מרל"מ טבריה במד"א>

צוות מרלמ ואורחים

כוכב הצפון, גליון 1940, 10.6.10

 


טקס חנוכת המרפאה המשופצת של מרל"מ טבריה בבניין מד"א בעיר נערך ביום רביעי במעמד הרב צוברי וההנהלה הראשית של שירותי בריאות כללית – מחוז הצפון, אנשי ציבור ומוזמנים רבים אחרים.

הטקס נפתח בקביעת המזוזה ע"י הרב צוברי ידידו האישי של מנכ"ל מרל"מ מר יגאל ברוך, בגזירת הסרט התכבדו המנהל הרפואי של המחוז בכללית דר' דיין מורדי, מנהלת השיווק הפרסום והדוברות הגב' חיה בונה ומנכ"ל מרל"מ טבריה מר יגאל ברוך.

לאחר גזירת הסרט והרמת כוסית לחיים החלו נאומי הברכות. ראשון הדוברים היה המנהל הרפואי של המחוז דר' דיין מרדכי, האיש ברך בשמו ובשם מנהלת המחוז הגב' ציפי שדה,  מר דיין ציין את הצורך והזמינות ברצף הטיפולי האיכותי לחולים על פני כל שעות היום, אשר יצר כורח לבדיקה כוללת של מערך השירותים הניתנים  במחוז ובכללותם מוקדי לילה כדוגמת מרל"מ טבריה בע"מ.

מר דיין שיבח את יופייה ואיכותה של המרפאה כאסתטית ונעימה למבקרים בה, חדרי הרופאים המצוידים במיטב המכשור, את צוות המלר"מ הכולל את הפקידות והרופאים הטובים על איכות השרות היחס האישי לחולה וטיב הטיפול הרפואי שנמצא באיכות לא פחותה מהניתנת בשעות היום במרפאות הכללית.

עוד ציין כי לאחרונה ערך משרד הבריאות בקרה סמויה במחוז, בביקורת שנעשתה נימצא כי מרל"מ טבריה נותן שרות ברמה מאד גבוהה בכל הפרמטרים, דבר שאינו קורה בכל הארץ ואינו קיים בכל מקום.

הגב' חיה בונה מנהלת שיווק ופרסום בכללית שעלתה אף היא - ציינה  כי כ- 76% מקרב אוכלוסיית אזור טבריה והסביבה חברים בכללית, מרביתם מגיעים לקבלת טיפול במרל"מ טבריה. עוד ציינה כי רופאי המרל"מ הנם רופאים איכותיים אשר עובדים בקופת חולים כללית ועוברים את כל ההשתלמויות הנדרשות לטיפול ברפואת משפחה. וכי הצלחת המרל"מ הנה הצלחת הקופ"ח.

דר' פישר מנהל מנהלת הגליל ציין את הקשר הטוב של מרל"מ עם הקופה לאורך השנים ואת התרשמותו הטובה מהיכרותו את מנכ"ל המרל"מ כאדם רציני ומקצועי.

מר פרג'י שמש ציין כי המרל"מ הנו חלק מהקהילה ושיבח את מנכ"ל המרל"מ על הקשר האישי והטוב עם מנהלי המרפאות באזור ועם הקהילה עצמה, מאחר ונבצר מראש העיר להגיע מסר פרג'י את ברכת ראש העיר לברכה והצלחה.

לברכות הצטרפה הגב' נוגה כהן – רו"ח מנהלת הכספים של המחוז וציינה את איכות השרות ואת המרל"מ בטבריה כגורם הראשון במחוז אשר "הרים את הכפפה" למתן שרות חינם בסופי שבוע וחגים  לחברי  הכללית.

לבסוף נאם מנהל המרל"מ  מר יגאל ברוך אשר ציין אבני דרך בכל 13 שנות הפעילות במרל"מ. המוטו העיקרי שלו הוא - תמיד שירות איכותי ברמה גבוהה עם חיוך. חשוב לו שכל חולה שפונה למרל"מ יקבל מענה הולם ויצא עם חיוך. עוד ציין כי הנו  זמין לכל פנייה וכל בעיה משך כל שעות היממה. לאחר הברכות התכבדו הנוכחים בשולחן עמוס בכל טוב. מצטרפים לברכות ולמברכים.

 

 
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.