הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: אין בחירות אבל יש ממשלה

כוכב הצפון, גיליון 2434, 22.5.20

חיים חליוה

 

לקריאת הכתבה במהדורה הדיגיטלית

 

בשם האחדות יש לנו ממשלה מ"הימין" ומהשמאל. הימין לא מרוצה והשמאל גם לא מרוצה. אבל לעם ישראל יש ממשלה ואין בחירות.

על כך נאמר: "רבות ונסתרות דרכי הפוליטיקה". צא ולמד, גם היום ניתן לומר על, ביבי נתניהו, שהוא קוסם. בתחכום רב ובהתמדה רבה, הוא הביא את גנץ אליו. בדרך כמובן הוא פירק וריסק את המרכז שמאל בישראל לחלוטין, ועל מפלגת העבודה "מקימת המדינה" יהיה בעתיד אפשר לקרוא קדיש על ישראל. 


בדרך המשיך ביבי בנקמתו המתוקה, או ליתר דיוק נקמת בני משפחתו, בנפתלי בנט ומפלגת ימינה, לא לפני שעבד בעיניים, על טייס חיל האוויר לשעבר, פרץ, והפריד אותו מהחבורה.
לטעמי ודעתי, ביבי נתניהו, מנמיך טוס, מצמצם מבערים והוא מוכן לקראת נחיתה וליתר דיוק לקראת פרישה. 


לדעתי, ביבי לא ימשיך להתמודד על ראשות הממשלה בעתיד, והוא גם לא יעשה רוטציה עם גנץ. גנץ יראה את בלפור רק בתמונות. ביבי ילך על עסקת טיעון במשפטו, השמאלנים ושופטי ישראל יהיו מרוצים
וחדורי שיכרון כוח, ובא לציון גואל. אבל... גואל זמני. כי הימין יתחזק, עוד הרבה יותר.

לביבי נותר רק להעביר את הליך הסיפוח בממשלה הנוכחית, לשטחי הגדה. בכך, הוא את חובו לעם ישראל פרע גם פרע. ושלא יאיימו עלינו כל השמאלנים שהארץ תבער. כי היא לא תבער. 
בעצם הסיפוח, למעשה ביבי קובר את השמאל לחלוטין ולא מותיר אפילו אג'נדה אחת לשמאל או מה שנשאר ממנו, בכדי שיתלו עליו, ובכדי שיהיה עוד על מה לשנוא עוד יותר את האחר את בעל הדעה השונה. ועל אבו מאזן? מה הוא כבר יעשה כולם עזבו אותו, ביבי עקף אותו עם תמיכת מדינות ערב שתומכות בישראל ונהנות מהקשרים עם ישראל ששומרת על ביטחונם מפני אירן.
לדעתי, לביבי טוב, שהוא ייזכר כמנהיג הבלתי מעורער בישראל, שעשה רבות למען המדינה בכלכלה, בביטחון, בקשרי החוץ ובכלל. 


אבל יותר חשוב לביבי, זה להשאיר את הזיכרון של העשייה הרבה אותה עשה. אבל, גם להשאיר אחריו חורבן בית אחד גדול, תוהו ובוהו פוליטי על פני הארץ, הן בליכוד והן בממשלה. כך הוא יצא עוד יותר גדול ועוד יתגעגעו אליו אפילו השמאלנים שונאי ביבי.


התקשורת כבר תעשה למען ביבי נתניהו את מבוקשו. ביבי, יודע למשוך ולשלוט בשנאת השמאל  אליו. משיכת החוטים שלו תוביל את התקשורת השמאלנית אל המטרה שלו לא שלהם. ותודו ביבי עושה זאת כבר שנים בהצלחה רבה. 3 מערכות בחירות הוא מנצח ובגדול מול כל השמאל.


אז תזכרו את דבריי, אולי אני טועה אולי אני נביא (מה שבטוח לא) אולי אני פשוט חושב בהיגיון בריא תוך ניסיון לחשוב מה הכי טוב לביבי.
שבת שלום.    


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
28.5.20, למה משרד הפנים מודיע חופי הרחצה רקת ועירוני גנים אסורים לרחצה?
מאת: חיים חליוה הודעה מפתיעה ותמוהה הגיעה למערכת העיתון האומרת כך: "חופי הרחצה רקת ועירוני גנים בכנרת אסורים לרחצה". ההודעה על איסור רחצה בחופים העירוניים של טבריה תמוהה ולא מובנת. להמשך כתבה.
28.5.20, טבריה חוגגת את יום שחרור ירושלים
ביום שחרור ירושלים, יזם רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר לשעבר ביחד עם תנועת הנוער ''בני עקיבא'', חגג ציבור מהעיר טבריה את יום שחרור ירושלים ברוח תקופת הנגיף ובכך לא נשברה מסורת בת 13 שנים של חגיגות יום ירושלים בעיר טבריה. להמשך כתבה.
28.5.20, אתר השייט והאטרקציות 'אינדי פארק' על גדות הירדן פותח את עונת השייט
אתר השייט והאטרקציות "אינדי פארק", הממוקם במפגש תעלות הירדן, באוויר הפתוח, פותח את עונת השייט ומזמין ליהנות משייט מגוון במי הירדן, קיר טיפוס מים, מגלשת מים מתנפחת לילדים ופארק אתגרים, בכרטיס משולב ליום פעילות, הכולל שימוש חופשי בכל מתקני הפארק, סדנאות, טיולי אופניים ועד שעה שייט בכלי אחד לבחירה. את תקופת הקורונה ניצלו ב'אינדי פארק' לשיפוץ ושדרוג המתקנים, פינות הישיבה והמזנונים. להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 30 מאי2020
Wאבגדהוש
1826272829300102
1903040506070809
2010111213141516
2117181920212223
2224252627282930
2331010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.