הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: על בג"ץ פוליטיקה ומה שבניהם

כוכב הצפון, גיליון 2432, 8.5.20 

לקריאת הכתבה בדיגיטליפיזיקאים קבעו ששמן לא מתערבב עם מים. זו עובדה! הם צדקו. עד ש... ביבי נתניהו פגש את בני גנץ וביחד הם פגשו את אדריכלי המהפכה השלטונית בישראל חלק משופטי בג"ץ שהחליטו שהם הנבחרים של העם ולא בני גנץ וביבי. ולכן את החוק נכופף, נפרש נפסוק ואת השמן נערבב במים. לא המחוקק והנבחר יקבע אנחנו הלא נבחרים נקבע.


זה לא סוד, אני רציתי ורוצה ממשלת ימין נטו. אבל, העם רצה אחדות ואני מכבד. בני גנץ, בהחלטה אמיצה מאין כמוה, קפץ לבריכה המים הריקה ממים היישר אל זרועותיו של אחד התמנונים המסוכנים בפוליטיקה הישראלית. אני לא יודע להבחין בין אומץ לטיפשות כי קו דק מפריד בניהם. אבל בני גנץ החליט ויחד הם עשו מעשה והחליטו לייצר שותפות בהסכם פוליטי כזה או אחר והעיקר שיש כבר ממשלה ולא הולכים לבחירות. אני כיבדתי מכבד ומעריך את האומץ הפוליטי. ואין בליבי ספק שהתמנון כבר יבלע את הטרף הקל.


השמאלנים הפנאטים חדורי השנאה, ל"רק לא ביבי" יגידו שחיתות. זיכרונם קצר והם שכחו את השחיתות של השמאל לדורותיו. אנשי הימין יחרקו שיניים, אבל יכבדו והעיקר שהרשימה המשותפת לא תרים את ראשה. אנשי המרכז גם הם חורקים שיניים חלקם מכבדים וחלקם מבקרים אבל גם מעריכים. והנה הגיע הרגע של מנהלי המדינה, ה"נבחרים" שמעולם לא נבחרו על ידנו, המורמים מעם, שופטי העליון, אלו שביבי הגדיר ואמר לכל אחד ובמיוחד אחת מהם כמעט כל ניגוד עניינים שלהם האישי במקום עבודתם. אלו שופטים, שהיה אזרח במדינת ישראל, שזרק עליהם נעל וליתר דיוק כפכף, וכל העם במדינה אמר "אוי ואבוי". אבל איש לא שאל, איך הגיע זורק הנעל למצב הזה שקצה נפשו והוא זרק נעל על השופטת? אל תדאגו כבר הענישו אותו כהוגן, אחרי הכל הם שופטי בג"ץ, המורמים מעם, והוא בסך הכל אחד העם מהפשוטים מאלו שניתן לרמוס, ורמסו.


השבוע עשו לנו הצגה תקשורתית שידור ישיר מבית המשפט העליון. הם ישבו שם בסדר מופתי כאילו מדובר בחסידי אומות העולם, בצדיקים, באלו שאין לחלקם ובאמתחתם ניגודי עניינים או מעשים המטילים ספק בלב האדם הסביר לנטיית לב כזו או אחרת. יום השידורים הראשון היה בעניינו של ביבי נתניהו, ראש הממשלה השנוא, האם מותר לו להקים ממשלה כן או לא? 
יום דיונים השני היה בקשר לעתירות כנגד ההסכם, כולנו שכחנו שזהו בסה"כ במהות של העניין מאבק כוח בין רשויות. הרשות המחוקקת הנבחרת ע"י העם, לבין הרשות השופטת. איך הוסיף ואמר שופט העליון לשעבר, אהרון ברק, "הכוח משחית, הרצון לכוח נוסף משחית עוד יותר", ואהרון ברק הוסיף "החשש לאבד את הכוח משחית לחלוטין!!" 


לדעתי זה מה שקורה לשופטי העליון כיום, ואהרון ברק, שופט העליון צדק. נכון שנקודת המוצא שלו הייתה שהוא אלוהים! לכן החליט שהכל שפיט ושינה את פני המדינה ואת ההיסטוריה. 
תביאו אל השופט את הבעיה, והשופט בדין ידון ויחליט לאחר שנתן פרשנות לחוק בכלים של סבירות וכד' אם בכלל.


המחוקק הנבחר חוקק חוק, בית המשפט שופט עפ"י החוק, או מחזיר למחוקק ומבקש / ממליץ למחוקק לתקן / להבהיר את החוק. הא ותו לא. ראו לאן הגענו? שופטי העליון מבזים את כלל אזרחי מדינת ישראל. והם מערבבים את השמן עם המים למרות שאף פיזקאי לא יכול לעשות זאת. 


אני לא יכול לשכוח את המעשה של השופטת חיוט בעניינו של יו"ר הכנסת? פסק דין כתוב מראש עוד לפני ששמעה את הצד של יו"ר הכנסת. לאן הגענו, לבזות יו"ר כנסת? 


תזכרו מה אני אומר, שופטי העליון העירו את האריה, העירו את ביבי נתניהו שעכשיו מבין כי טעה כאשר שמר על שופטי העליון לאורך השנים. עכשיו הם העירו אותו ועכשיו האריה הזה זועם ונרגז. הם ישלמו וביוקר, כי מגיע להם. לדעתי עליהם לחזור לפרופורציות האמיתיות של סמכותם כשופטי העם ולא כפרשני העם. 


אני שמח שהם לא רק העירו את האריה, הם העירו גם את הלביאות והגורים החיים סביב האריה. זה ששומר דרך הטבע על כל הלהקה שלו.


קודמיה של שרת המשפטים, איילת שקד, בתפקיד האמינו ורצו לעשות את שעשתה איילת שקד, אך ראו מה קרה להם אחד אחד. מיד תפרו להם תיק בפרקליטות ובמשטרה ומשם לבית המשפט כן כן ל"שופטים והביתה", חיים רמון, יעקב נאמן, ועוד... אבל על איילת שקד הם לא הצליחו לתפור לה תיק. וכך איילת  בדרך חכמה הצליחה שקד לחולל את  המהפכה שלא הסתיימה. 


האריה סיים את המהפכה נכון לעכשיו, היות והעביר את התיק החשוב תיק המשפטים לכחול לבן והם לא ימשיכו במהפכה. מי ייתן ואני טועה. 


אני אומר כאן, שאין בליבי ספק שהסכין תהיה מונחת על צווארם של השופטים, הם יעשו מעשים קיצוניים יותר. כי החשש לאבד את הכוח משחית לחלוטין. כך אמר "אלוהי" המשפט בישראל השופט, אהרון ברק. אם ראש הממשלה וחברי הכנסת לא יעשו מעשה ויתקנו את החוק או את הדרך או את החשיבה וייתנו לעניין לחלוף לו, בוא יבוא היום שהחרב תהיה מונפת על צווארם ויערפו את ראשם. 


כבר היום לטעמי ולדעתי האישית חלק משופטי בג"ץ הם מאלו שירשמו בין דפי ההיסטוריה כמי שידם הייתה בתיקים שהגיעו לידיהם כמי שסייעו בפסיקותיהם בניסיון של חלק מהציבור לבצע הפיכה שלטונית דרך המשטרה והמשפט ולא דרך הקלפי.


בחירות מנצחים בקלפי ולא בבית המשפט. אני נורא שמח ששופטי העליון טובלים ידם יותר ויותר בסוגיות פוליטיות זה מעיר את האריה והגורים עוד יותר וכבר השבוע ראינו ושמענו רבים מהגורים והלביאות מביעים דעתם שנשמעה לא פעם כאיום של ממש שנרסן אתכם בחקיקה. חברים הם הבינו והפנימו וגם פחדו. אני תוהה ביני לביני למה לאיים ולא ליישם? האריה יכול להילחם יש לו כלים. אבל אנחנו האזרחים הפשוטים לא יכולים כנגד המערכת הזו. אתם הנציגים שלנו בכנסת, תיישמו את מה שהעם זקוק לו וזה משפט צדק עפ"י החוק שחוקקתם ולא עפ"י הסבירות של שופט זה או אחר.


עבורי כל מה שקורה לאחרונה עם בית המשפט העליון וחלק משופטיו הוא מחזה מבייש. 
מצ"ב באתר האינטרנט ובפייסבוק של העיתון ערעורו של שר המשפטים, אמיר אוחנה, איש אמיץ, מקצועי, נחוש, לוחם אמיתי למשילות של ממש, אדם שאני כחבר מרכז הליכוד גאה מאוד בו ובפועלו בתיקון מערכת המשפט שכה חשובה לי ולכולנו. הוא איש אמיץ מאוד, וחכם מאוד.

סה"כ 10 תגובות לכתבה זו
10. ipRWGupqDFRDIhK
nuCECk https://buyzudena.web.fc2.com/
NbPMoAUHocYEe   27/01/2021
9. VGuFCetecLedkti
24ZECT https://beeg.x.fc2.com/
sbvWldpxn   26/01/2021
8. IwrqWYddA
8EUUaO http://waldorfdollshop.us/ waldorf doll
ncBaMUQoJLjjRn   09/01/2021
7. VqKlhgBTWBHMnKCaY
JJ2iRD https://writemyessayforme.web.fc2.com/octavio-paz-essay-day-of-the-dead.html
VbTdTyYbPohazmMf   09/01/2021
6. WKHXCxApEBLUMRmbRQ
urYA9z https://writemyessayforme.web.fc2.com/#writemyessay
EnONXnIgo   15/12/2020
5. eOWyynGjuEpogoE
hrEr2l https://writemyessayforme.web.fc2.com/
FyHjrHNBPALyaMH   13/12/2020
4. PiEXZwTtTaeAK
P28esB http://xnxx.in.net/ xnxx videos
iTdQWAonixXNzRFFFFf   13/12/2020
3. BPmuyZKDrG
UUo2W0 https://www.quora.com/What-the-top-SEO-keywords-for-essay-you-know/answer/Alan-Smith-1772 write my essay
qqtNUcyJjB   04/12/2020
2. WSbfaiJGyKSIQg
oUFp0a http://pills2sale.com/ viagra online
eATSknzgtPagsQkGyku   14/11/2020
1. PmSoYBqPBBHp
yx6ixK http://pills2sale.com/ levitra nizagara
KIXvVzRScjs   18/10/2020
26.2.21, משלוחי מנות מתלמידי מח"ט עמל טבריה
תלמידי מח"ט עמל טבריה אפו והכינו עשרות משלוחי מנות לצוות שהועברו למרכז הרפואי פדה-פוריה. להמשך קריאה.
26.2.21, בפוריה הצליחו לחלץ חכה שננעצה בעינו של דייג
מקרה יוצא דופן! לפדה-פוריה הובהל דייג תושב קרית שמונה שקרס של חכה ננעץ בעינו הימנית. בניתוח מורכב ודחוף הצליחו רופאי יחידת העיניים, ד"ר נח'ול וד"ר אבו עיטה להציל את העין הפצועה. להמשך קריאה.
26.2.21, מצדיעים לצוותי הרפואה וכוחות הביטחון בטבריה
מאת: חיים חליוה משנכנס אדר מרבין באורט במעלה בשמחה ובמצווה. תלמידי בית הספר, המורים וההורים הכינו באהבה משלוחי מנות מרגשים מלווים במכתבי תודה לצוותי הרפואה וכוחות הביטחון בטבריה. להמשך קריאה.
26.2.21, מחאה ספונטנית
מאת: יחסי ציבור משרד החינוך במהלך סיור בעמק הירדן, הבחינה, ד"ר אורנה שמחון בקבוצת נערים/ות עם שלטי מחאה ביד, במרחב הפתוח של מתחם "מול כנרת" בצומת צמח. להמשך קריאה.
26.2.21, חוזרים לשורשים
מאת: חיים חליוה השבוע ביקרו בגליל התחתון ובכפר תבור נציגי מפלגת העבודה לכנסת ח"כ עמר בר לב ורם שפע. השניים סיירו בליווי מיכה גולדמן. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 01 מרץ2021
Wאבגדהוש
1028010203040506
1107080910111213
1214151617181920
1321222324252627
1428293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.