הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>סיעת הימין החדש - רפאל טרבלסי, יוסי בן חמו>
יוסי בן חמו: נעמה יששכר – על דו פרצופיות קוטבית במיוחד

כוכב הצפון, גיליון 2423, 14.2.20

יוסי בן חמו

 

"הילדה של כולנו" , "חייבים לשחרר אותה" , "היא לא עשתה כלום" , "למה מה זה קנאביס?!" , ואפילו אפילו היו שכינו אותה "גיבורה" (ח חח חחח)


אלו חלק מהכינויים שראיתי אצל חבריי לפיד הפייסבוק, עת שהתה הגב' יששכר בכלא ובמקביל ניסה ראש הממשלה, ביבי נתניהו, להשפיע על שחרורה, בהצלחה מרובה יש לציין. תומכיו הפכו תומכיה, והיללו אותה בשלל כינויים ומשפטי חיזוק כפי שהבאתי דוגמאות לעיל.
בשבוע שעבר, העלתה הגב' יששכר פוסט, רשומה, ברשת הפייסבוק, ובו היא מודה לכל מי שסייע בעבור שחרורה, והיא שכחה אחד קטן: ראש הממשלה בנימין נתניהו.


ואוי ואבוי, שוד ושבר. באבחת מקלדת ובין רגע הפכו תומכי ביבי את עורם, ואלו הביטויים שנכתבו על ידם (כולם חבריי בפייסבוק): ""מגיע לך שיתעללו בך כל החיים יא אשפה" , "מגעילה חבל שלא נרקבת בכלא במילא את ילדה מטומטמת ומפוזרת. תתביישי לך" , "אל תדאגי הגלגל סובב מתי שהוא תחזרי לאותו מקום ותרקבי בו יפח אשפה מהלך" , "חבל לא השאירו אותך שם תתביישי חצופה חסרת הכרת הטוב" , חבל שלא השאירו אותה להירקב שם" , "שביבי יעשה ביטול עסקה".


תראו – כפיות טובה היא מידה רעה ביותר. אחת המידות שאני משתדל לסלוד ממנה מאוד. אבל ני מביט שניה עלינו כחברה – איך נהיינו כאלה קלי דעת ושבויים? נכון, ביבי מנהיג גדול. אבל מה עשו לנו הרשתות החברתיות שאנחנו ככה מתרפסים ומבטלים את עצמנו?! רמת השיח שלנו נהייתה קיצונית לחלוטין!


בואו נתאפס, ונאפס את עצמנו והשיח שלנו. לא הכל חייב להיות שחור או לבן בצורה הקיצונית עלי אדמות. כבדו איש את רעהו, גם הוא תומך ביבי או מצביע שמאל, גם אם הוא אוהד מכבי או הפועל – די לבריונות המילולית. ויותר חשוב – הפייסבוק הוא במה, ועל במה אפשר לעשות דברים טובים או פחות – נצלו אותה לעשות טוב!


מעשה אנושי וראוי
ראיתי השבוע את אנשי מחלקת הרווחה בעיריית טבריה מחלקים שמיכות ומוצרי חימום לקשישים בסופה הקרה שפקדה את ארצנו, ורציתי להסיר את הכובע שאין לי. היוזמה מבורכת, ונהוגה במספר ערים אחרות, ויש לנו רק לברך את כל העוסקים במלאכה על חשיבה, יוזמה וביצוע – והכל למען קשישי עירנו.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
21.2.20, מדור אוכל - מטבוחה
מאת ציון בן שימול, קייטרינג "מעדן ציון" המטבוחה המפורסמת של קייטרינג מעדן ציון. להמשך קריאה.
21.2.20, איילת שקד ואופיר סופר סיירו במרום הגליל ובגולן: "אנו מחוייבים לחקלאי ישראל, תמכנו בהם, ונקל עליהם כלכלית בעתיד".
השרה לשעבר איילת שקד, וח''כ אופיר סופר, תושב טפחות קיימו השבוע סיור בין המושבים החקלאיים באזור שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד מרשימת ימינה: "חקלאי ישראל, המסעדנים, הקבלנים ומשפחות המעסיקות עובדי סיעוד קורסים תחת הנטל של העסקת העובדים הזרים. מדוע המעסיקים צריכים לשלם פנסיה לעובדים הזרים, כשבארץ המוצא שלהם הם לא מקבלים פנסיה?" להמשך קריאה.
21.2.20, האם הוועדה לתכנון ולבניה בטבריה חוזרת לפעול?
מאת: חיים חליוה מחלקת מהנדס העיר בטבריה היא המחלקה המכניסה את מירב ההכנסות הכספיות מאגרות ומהיטלים לעירייה. מאז הבחירות הוועדה כמעט ולא פעלה. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 27 פברואר2020
Wאבגדהוש
526272829303101
602030405060708
709101112131415
816171819202122
923242526272829
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.