הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
קדימה בני עקיבא – הידד במעלה!

כוכב הצפון, גיליון 2421, 31.1.20


לאחר מסע תלאות, השבוע זה קרה, ובגדול: סניף "רמת אגוז" של תנועת הנוער "בני עקיבא" נחנך השבוע בשיכון ד', בסמוך לבית הספר "נעם בנים". נערות ונערי "בני עקיבא" עברו מסכת ייסורים ארוכה בת 6 שנים, עת חיכו למבנה קבע אשר יינתן להם מעיריית טבריה לשימוש צרכיהם החינוכיים. 


רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר לשעבר, שמסייע לכלל תנועות הנוער בעיר לקח את הענין כפרוייקט אישי: כבר לפני 6 שנים החל במציאת פתרונות זמניים לבנות ובני הנוער, דרך מקלט עירייה, שאף שלא היה ראוי לשימוש – היווה פיתרון זמני. בנחישות ובמסירות, יחד עם אשר כהן רכז המחוז מתנועת "בני עקיבא", הקומונריות לאורך השנים, מדריכי וחניכי התנועה – ולאחר מאמצים רבים – השבוע המשימה הושלמה, ובגדול.


כבר בחודש ארגון השמישו את מבנה הסניף בכדי לתת לחניכים ולמדריכים פיתרון לחודש החשוב בשנה, אך עם קביעת המזוזה וחנוכת הסניף המתינו עד לציודו המלא של המקום.
כאמור ביום שלישי נחנך מבנה הסניף החדש בנוכחות ח''כ מוטי יוגב אשר שימש מזכ''ל תנועת "בני עקיבא", חברי מועצת העיר לשעבר רפאל טרבלסי ויוסי בן חמו, שבעברו שימש כחניך ומדריך בסניף, מנהל בית הספר "נעם בנים" מר חי דמרי, שסייע ככל יכולתו וסמך ידו על הסניף, רכז המחוז אשר כהן, יו''ר ועד ההורים של בתיה''ס "נעם בנים ובנות" חנה ואבי עטיה, שירה שטיינריך רכזת השילוב ב"נעם בנים" ויועצת בית הספר עינת שונם הלוי, ביתה של הגב' תמי מקייס מזכירת המחוז המיתולוגית.


ח''כ מוטי יוגב פנה לצוות ההדרכה של הסניף ואמר: "כמזכ''ל, קיננה בי ההכרה כבר בשנה הראשונה – שמי שעושה את התנועה, פניה של התנועה – הם המדריכים והמדריכות. להם הזכות לפגוש את הילד ולחנך אותו לאהבת "בני עקיבא", ואני מאחל לכם שתדעו לנטוע בכל ילדה וילד באותם תפגשו את אהבת "בני עקיבא".


רפאל טרבלסי מסר: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. אחד הימים המרגשים בחיי. לאחר שש שנות תלאות וייסורים – המשימה הושלמה. לא היה קל, אבל נערות ונערי "בני עקיבא" קיבלו היום מבנה קבע שישמש אותם לפעילות חינוכית וחברתית למענם ולמען הקהילה. תודה אדירה לכל שותפיי לדרך שעשו מלאכתם נאמנה וסייעו לי להתגבר על כל מכשול בדרך להצלחת "בני עקיבא".


יוסי בן חמו, שהיה חניך ומדריך בסניף אמר: "יום גדול עבורי. גאה להיות חלק מהשליחות הציבורית של רפאל טרבלסי, שהוכיח שוב שאת הבטחותיו הוא מקיים. בכל עת כשפנו אלינו מדריכי וחניכי הסניף – הוא ביקש סבלנות והבטיח כי יתקיים – וכעת ההבטחה קוימה. מבנה הקבע ישמש את החניכים לפעילויות ערכיות וחינוכיות במישרין, ויתרום לקהילה הטבריינית כולה, ולקהילת שיכון ד' בפרט. נותר רק לאחל שיקוימו מילות המנון "בני עקיבא": "בלב אמיץ ובעזרת ה' עלה נעלה, קדימה בני עקיבא – הידד במעלה".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 12 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.