הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
קדימה בני עקיבא – הידד במעלה!

כוכב הצפון, גיליון 2421, 31.1.20


לאחר מסע תלאות, השבוע זה קרה, ובגדול: סניף "רמת אגוז" של תנועת הנוער "בני עקיבא" נחנך השבוע בשיכון ד', בסמוך לבית הספר "נעם בנים". נערות ונערי "בני עקיבא" עברו מסכת ייסורים ארוכה בת 6 שנים, עת חיכו למבנה קבע אשר יינתן להם מעיריית טבריה לשימוש צרכיהם החינוכיים. 


רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר לשעבר, שמסייע לכלל תנועות הנוער בעיר לקח את הענין כפרוייקט אישי: כבר לפני 6 שנים החל במציאת פתרונות זמניים לבנות ובני הנוער, דרך מקלט עירייה, שאף שלא היה ראוי לשימוש – היווה פיתרון זמני. בנחישות ובמסירות, יחד עם אשר כהן רכז המחוז מתנועת "בני עקיבא", הקומונריות לאורך השנים, מדריכי וחניכי התנועה – ולאחר מאמצים רבים – השבוע המשימה הושלמה, ובגדול.


כבר בחודש ארגון השמישו את מבנה הסניף בכדי לתת לחניכים ולמדריכים פיתרון לחודש החשוב בשנה, אך עם קביעת המזוזה וחנוכת הסניף המתינו עד לציודו המלא של המקום.
כאמור ביום שלישי נחנך מבנה הסניף החדש בנוכחות ח''כ מוטי יוגב אשר שימש מזכ''ל תנועת "בני עקיבא", חברי מועצת העיר לשעבר רפאל טרבלסי ויוסי בן חמו, שבעברו שימש כחניך ומדריך בסניף, מנהל בית הספר "נעם בנים" מר חי דמרי, שסייע ככל יכולתו וסמך ידו על הסניף, רכז המחוז אשר כהן, יו''ר ועד ההורים של בתיה''ס "נעם בנים ובנות" חנה ואבי עטיה, שירה שטיינריך רכזת השילוב ב"נעם בנים" ויועצת בית הספר עינת שונם הלוי, ביתה של הגב' תמי מקייס מזכירת המחוז המיתולוגית.


ח''כ מוטי יוגב פנה לצוות ההדרכה של הסניף ואמר: "כמזכ''ל, קיננה בי ההכרה כבר בשנה הראשונה – שמי שעושה את התנועה, פניה של התנועה – הם המדריכים והמדריכות. להם הזכות לפגוש את הילד ולחנך אותו לאהבת "בני עקיבא", ואני מאחל לכם שתדעו לנטוע בכל ילדה וילד באותם תפגשו את אהבת "בני עקיבא".


רפאל טרבלסי מסר: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. אחד הימים המרגשים בחיי. לאחר שש שנות תלאות וייסורים – המשימה הושלמה. לא היה קל, אבל נערות ונערי "בני עקיבא" קיבלו היום מבנה קבע שישמש אותם לפעילות חינוכית וחברתית למענם ולמען הקהילה. תודה אדירה לכל שותפיי לדרך שעשו מלאכתם נאמנה וסייעו לי להתגבר על כל מכשול בדרך להצלחת "בני עקיבא".


יוסי בן חמו, שהיה חניך ומדריך בסניף אמר: "יום גדול עבורי. גאה להיות חלק מהשליחות הציבורית של רפאל טרבלסי, שהוכיח שוב שאת הבטחותיו הוא מקיים. בכל עת כשפנו אלינו מדריכי וחניכי הסניף – הוא ביקש סבלנות והבטיח כי יתקיים – וכעת ההבטחה קוימה. מבנה הקבע ישמש את החניכים לפעילויות ערכיות וחינוכיות במישרין, ויתרום לקהילה הטבריינית כולה, ולקהילת שיכון ד' בפרט. נותר רק לאחל שיקוימו מילות המנון "בני עקיבא": "בלב אמיץ ובעזרת ה' עלה נעלה, קדימה בני עקיבא – הידד במעלה".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
27.3.20, איגוד ערים כינרת:
עקב ההחמרה בהתפשטות מחלת הקורונה ובהמשך להנחיה החדשה של משרדי הבריאות והפנים נסגרו כל חופי הכינרת כולל חניוני יום ולילה כמו גם אזורי החניה. להמשך קריאה.
27.3.20, חיטוי מיוחד להשמדת נגיפים
כחלק מההערכות המיוחדת להתמודדות עם מגיפת הקורונה, אחד עשר עובדים מהמרכז הרפואי פדה-פוריה עברו הכשרה מיוחדת ומבצעים חיטוי יום יומי במחלקות המרכז הרפואי. להמשך קריאה.
27.3.20, צפע במעבדת פדה-פוריה
מסתבר שלא רק צוות המעבדה למיקרוביולוגיה של המרכז הרפואי פדה - פוריה מגויס לטובת בדיקות קורונה. בשבת בבוקר (21.3.20) הופתעו אנשי צוות המעבדה לגלות נחש שחדר למבנה ונראה בסמוך לדלת הכניסה למעבדה. להמשך קריאה.
27.3.20, שמחה בצל הקורונה
מזל טוב לעדי עצמון ממשרד יח"צ תקשורות "יעל שביט". עדי, נישא לבח"ל דנה, סטג'רית לרפואה מביה"ס לרפואה בצפת של אוניברסיטת בר אילן. השניים נישאו בחצר משפחת עצמון בצהלה. הזוג תכנן חתונה גדולה עם משפחה וחברים, חופה בשקיעה ביפו, הכל היה כבר סגור ומוכן לאירוע, ו...אז הגיעה הקורונה והאיסורים, החתונה בוטלה. להמשך קריאה.
13.3.20, מדור אוכל - פסטה ברוטב אלפרדו (שמנת פטריות
מאת גל כהן - שף ובעלים אולמי "היגאה" מצרכים שמנת לבישול חלב חמאה יין לבן בצל לבן שום פטריות שמפיניון פטריות פורטבלו אגוז מוסקט מלח פלפל לבן אבקת מרק פטריות. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 02 אפריל2020
Wאבגדהוש
1429303101020304
1505060708091011
1612131415161718
1719202122232425
1826272829300102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.