הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
אחרי 6 שנים ד"ר ארז און רץ קדימה

כוכב הצפון, גיליון 2419, 18.1.20

מאת: חיים חליוה ודוברות ביה"ח

 

ד"ר ארז און, מונה לראש חטיבת בתי החולים הממשלתיים בארץ. ארז יחליף את ד״ר אורלי ווינשטיין. 


עם פרסום הודעת מנכ"ל משרד הבריאות, ביום שני 13.1.20, אמר ד״ר און, "אני מודה על הזכות שניתנה לי לעמוד בראש המרכז הרפואי פדה - פוריה ומודה לצוות המרכז הרפואי ולקהילה שלנו. ביחד הצלחנו בשש השנים האחרונות, לקדם ולפתח את המרכז הרפואי  למען תושבי צפון. 


הוספנו שורה ארוכה של שירותים רפואיים חדשים החל מניתוחי לב, ניתוחי כלי דם, וניתוחי חזה, דרך הרחבת מערך הילדים והקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים, בניית 3 חדרי ניתוח חדשים, הקמת מרכז המוח הכולל יחידת שבץ מוחי אליו יצטרפו בקרוב צנתור מוח, הרחבת מכון הדיאליזה וגולת הכותרת, התחלת הבנייה בפרויקט הלאומי של הקמת מרכז השיקום לצפון".
ד"ר און הודה לשר הבריאות ולמנכ״ל המשרד וציין: "אעשה את המיטב להמשיך ולקדם את המרכזים הרפואיים הממשלתיים לקראת האתגרים הצפויים לנו. אני מודה לד"ר אורלי ויינשטיין, שבנתה חטיבה מפוארת ובסיס איתן להתקדם עמו קדימה״.


שר הבריאות, יעקב ליצמן, בירך את ד״ר ארז און, מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, בירך ואמר: ד״ר און מביא אתו ניסיון אדיר בתפקידי ניהול מגוונים, ד״ר און הביא את המרכז הרפואי פוריה לשיאים מקצועיים, בפעילות ובאיכות הטיפול".  


הערך העורך: זכורה לי ההתמודדות של ד"ר ארז און לתפקיד מנהל ביה"ח פוריה. אני חייב לציין כמי שמלווה את בית החולים מזה 4 עשורים ויותר. 


ד"ר ארז און עשה בבית החולים "פוריה" מהפכות של ממש לא רק בתחום הבטונים כי אם גם יצק תוכן רפואי גרידא והקים מחלקות מקצועיות והשיג עבורן תקציבים לרכישת מכשור מהטובים בעולם. ארז לא נח לרגע, דפק על כל דלת, פתח כל דלת, השיג תרומות, רתם מגזרים ותורמים והכל בכדי ליישם את חזונו לשים את בית החולים פוריה על המפה בצפון ובגדול. והוא הצליח בענק.


בלב כבד עובר ארז לתפקיד הבא ולא לפני שהוא יבחן את התפקיד ואם זה ימצא חן בעיניו הוא ימשיך ואם לאו הוא ישוב אלינו לפוריה. בכל מקרה ד"ר ארז און הוא נכס אדיר לאזור כולו המביא כבוד והערכה רבה.      

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 12 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.