הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>סיעת הימין החדש - רפאל טרבלסי, יוסי בן חמו>
פהפוליטקה: סיכום שבוע עם רפאל טרבלסי

כוכב הצפון, גיליון 2412, 29.11.19

רפאל טרבלסי

 


בג"צ

החליטו לצאת להפסקה ולעצור את ההצגה. ככל הנראה הבינו בירושלים כי בטבריה יש ראש אשר פועל כעותר סידרתי ובמקום להשקיע את זמנו בין משרדי הממשלה ליזמים, מבזבז את זמנו על חשבון התושבים בבתי משפט ובחדרי חקירות בתחנות המשטרה בכדי להגיש תלונות על תושביו. עצוב.


שימוע

ביום שלישי נתייצב אני וחבריי למועצת העיר בפני משרד הפנים שם כל אחד יבוא עם האמת שלו איך פעל באמת לטובת העיר ומה היו המניעים לאי העברת התקציב. אז יש כאלו שינסו כמו בכל השנה האחרונה לקחת את זה למקום הפוליטי והלא מקצועי בכדי לחיות עוד כמה רגעים במציאות מדומה, אך אני וחברי יוסף בן חמו נבוא עם האמת הפשוטה. יכולנו לקבל ברמה האישית כל מה שרצינו אך הקרבנו הקרבה פוליטית רגעית עבור הערכים, המהות והתושבים. לא היינו מוכנים, בעד כל מחיר שבעולם, לוותר על ייצוגכם תושבי העיר בצורה נאמנה. 


בית משפט חדש בטבריה

התרגשתי בשבוע שעבר לראות את העבודות לבניית בית המשפט החדש בטבריה - יוצא לפועל. לפני כשנתיים הפנו את תשומת ליבי לנושא בית המשפט הישן וביקשו ממני לשוחח על כך עם שרת המשפטים דאז, חברתי איילת שקד. לאחר שיחה ארוכה בנושא, חזרה אליי איילת והודיעה לי כי הצליחה לשנות את סדרי העדיפויות בוועדה המקצועית במשרד המשפטים, ואכן, אישרו בניית בית משפט חדש בסכום הנאמד בעשרות מיליוני שקלים. אז זה היה נראה כחלום, היום זה הפך למציאות. תודה רבה איילת שקד!


טבריה המושבה

פונים אליי צעירים רבים בשידור חי אותו אני מקיים בפייסבוק בכל מוצאי שבת ושואלים אותי לגבי פרויקט טבריה המושבה. לידיעתכם: שלב א' בפרויקט בו שווקו צמודי קרקע הסתיים בהצלחה, עתה המשרד נמצא בשלב ב', שלב הבנייה הרוויה וכל עוד שיווקו של שלב זה לא מסתיים המשרד לא ימשיך לשלב ג' -המשך בניית צמודי קרקע. לצערי העומד בראש לא משקיע מחשבה או מראה רצון להתעניין בפרויקט טבריה המושבה ולכן גם זה מתנהל ככה ומתעכב.
אחיי ואחיותיי בני העדה האתיופית חג שמח!


השבוע ציינו וחגגו בני העדה האתיופית את חג סְגְד ("סגידה"), שמו העממי של חג המֶהֶללַה ("תחינה"). יוצאי בני העדה האתיופית הם ציונים גדולים. לדעתי ציונות היא לא רק להיוולד בישראל או לעלות אליה. ציונות זה לגדול כילדים וללמוד שירושלים כולה בנויה מזהב טהור. ציונות זה ללכת חודשים במדבר דרך סודן על מנת להגיע לארץ ישראל. לסכן את החיים במדבר, להישדד, לראות קרובי משפחה נרצחים, לצעוד רעבים וצמאים. והכל בכדי להגיע לארץ ישראל. ללכת חודשים במדבר - זו אהבת ירושלים!


חובתה של החברה הישראלית לשלב את יוצאי אתיופיה בעבודה, בחברה, להילחם בגזענות ובאפליה שיש כלפי האנשים המדהימים האלה!


צריך מדיניות נחרצת. לא מתפשרת. קשוחה, כוחנית ועוצמתית שתוביל לשילוב שלהם בשוק העבודה ובחברה. לא לבקש, לא לעודד ולא בנחמדות. בנחישות!
מידיעה אישית, הם תותחים, נאמנים וחרוצים.


משרות עבודה

העליתי השבוע ואשתדל לעלות בכל פעם שאקבל ל"סטורי" שלי בפייסבוק ובאינסטגרם מודעות דרושים בטבריה והסביבה. בעל עסק שרוצה שאפיץ עבורו - אשמח כי ישלח לי לוואטספ. למתעניינים בעבודות, ממליץ לעקוב באינסטרגם ובפייסבוק כך נצליח ליצור חיבור טוב לטובת תושבי טבריה והסביבה.


יושבים לקפה עם רפאל טרבלסי, מידי מוצאי שבת בע"ה נקיים שידור חי בדף הפייסבוק שלי, שם נסכם שבוע, נעדכן והכי חשוב אתם שואלים ואני עונה. 


נתראה, רפאל טרבלסי - שבת שלום ומבורך - חודש טוב ומוצלח.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
8.12.19, הכוכבת הבאה
לפני כחצי שנה ראיינו בכוכב הצפון את הזמרת והשחקנית ליהי טולדנו, ביתו של הזמר אבי טולדנו. בראיון הייחודי שנערך חשפה בפנינו את תוכניותיה לעתיד על הקריירה אותה היא מצפה להגשים. במוצאי השבת האחרונה החלה ליהי להגשים את אחד מסעיפי החלומות המשמעותיים ביותר בחייה והשתתפה בעונה החדשה של הכוכב הבא לארוויזיון! חזרנו אל ליהי השבוע ובפיה מסר אחד חשוב, לכם קוראים יקרים.. להמשך קריאה.
8.12.19, נגררת ציוד חירום נתרמה לארגון זק''א מחוז צפון ע''י זוג תושבי טבריה
בשבוע החולף בבוקרו של יום רביעי התרחש מעשה אצילי במעמד מכובד. בטקס צנוע שהתקיים בתחנת משטרת ישראל בטבריה, נתרמה עגלת חילוץ לארגון זק''א, בשווי של קרוב ל40 אלף ש''ח. להמשך קריאה.
25.10.19, גיליון כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 12 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.