הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: גם מנכ"ל העירייה התפטר

כוכב הצפון, גיליון 2409, 8.11.19

חיים חליוה


בעוד כמה רמזורים אדומים עוד יעבור ראש העירייה קובי עד שיבין שהבעיה היא בהתנהלות שלו ולא של אנשי המקצוע הסובבים אותו.


בשבוע שחלף עוד בכיר נוסף הפעם מנכ"ל העירייה, עופר אזרד, הודיע על התפטרותו. כן הפעם זה מנכ"ל העירייה. מי שעדיין נותר זה היועמ"ש שטרם התפטר ואני בטוח שאם ימצא מקום טוב יותר יתפטר. עופר, נימק את התפטרותו בכתובים, אבל הסיבות האמיתיות לא נכתבו בהודעה. הוא קם והתפטר מתפקידו כי ככה לא בונים חומה.


את מקומו יתפוס בהוראת ראש העירייה, קובי, ישראל ענתבי מנכ"ל העירייה לשעבר ומנכ"ל החברה הכלכלית דהיום.


ישראל שלו רקע בעבודה הציבורית של עשרות שנים אמור גם הוא לסיים את תפקידו ב-31.12.19 דצמבר. בכדי להבין או ליתר דיוק לנסות להבין כיצד מתנהל ראש העירייה צפו במהדורה הדיגיטלית של העיתון "כוכב הצפון" בפייסבוק, או באתר האינטרנט של העיתון ושם תוכלו לצפות ולשמוע מה אמר אותו רון קובי דאז וכיום ראש העירייה על ישראל ענתבי לפני הבחירות, היום הוא בוחר בו למנכ"ל העירייה?! קשה להבנה אני מודה אבל זה מסביר בדיוק את מצבה של העיר טבריה, את אופן ההתנהלות והחשיבה אם קיימת של ראש העירייה רון קובי. ואת מצבנו ועד כמה אנחנו שקועים בבוץ. תחליטו אתם.


בג"ץ תוקע את העיר באין החלטה, שר הפנים לא מצהיר ולא פועל לשינוי החוק בכדי שתופעה כזו לא תישנה בעתיד בעיר נוספת, אנחנו התושבים ובעלי העסקים החיים בעיר טבריה משלמים עבור הניהול הכושל, עבור הסבל ולא עבור איכות החיים או כל שרות אחר שעירייה מחויבת לו.

זה נראה בדיוק כמו הסרטון של רון קובי על ישראל ענתבי וחברים כך גם נראה משרד הפנים. עם המכנסיים למטה, רקוב ואובד עצות לנוכח התופעה. בושה וחרפה! ואילו אתם הציבור, אם זה היה קורה באיזו עיר בארה"ב כבר מזמן היו יוצאים לרחובות להפגנות, להשבתת מערכות, להבערת צמיגים, ולמחאות לפני הבית של מקבלי ההחלטות. אבל כאן בטבריה מוצאים לנכון לריב איש עם רעו במקום להפנות את הזעם, הכעס, התסכול, המחאה כלפי מקבלי ההחלטות. ובעניין זה ראש העירייה הוא לא רלוונטי יותר, זה רק שאלה של זמן או שנעמיק את הקריסה או שהוא ילך הביתה. את זה כל טברייני כל מבין אפילו בוחריו ה"נאמנים" אומרים זאת בפה מלא "נכשלנו, הוא אכזב אותנו ובגדול". 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
8.11.19, נחנך מרכז המבקרים החדש של קק"ל באגמון החולה
מרכז המבקרים החדש של קק"ל באגמון החולה נחנך השבוע, בהשקעה של כ-130 מיליון שקל. המרכז יכלול בית היתר עמדת VR שכוללת מיטות וכורסאות מונגשות עם משקפי מציאות מדומה, קיר הציפורים הגדול ביותר במזרח התיכון, גלובוס לדים המציג את נתיבי הנדידה העולמיים לאחר עשור שנות תכנון והקמה, ובהשקעה של כ-130 מיליון ש"ח חנכה קרן קימת לישראל את מרכז המבקרים החדש ע"ש סטיבן ג'יי הארפר באגמון החולה.להמשך קריאה.
8.11.19 סופ"ש עם הילדים - אתר קינדרלנד ממליץ:
אז מה עושים בסופ"ש הקרוב עם הילדים? קבלו כמה רעיונות שמצאנו באתר קינדרלנד שדואג שלילדים אף פעם לא יהיה משעמם: פותחים את עונת קטיף התפוזים, מצילים את העולם במתחם חדש של מציאות מדומה בתל אביב, נוסעים לטייל ועוצרים לטעימות בפסטיבל הזית בגליל, מבקרים בחממת סחלבים חדשה ונכנסים בחינם למוזיאון המדע בירושלים או שקופצים לפסטיבל האמנות בתל אביב: להמשך קריאה.
8.11.19, הסתיימה עונת הרחצה: ירידה במספר טביעות הילדים
13 ילדים ובני נוער טבעו בעונת הרחצה 2019 שהסתיימה בשבוע שעבר (יום ב'). זהו נתון הנמוך ב-26% ביחס לממוצע מספר מקרי תמותת ילדים מטביעה בחמש השנים האחרונות. בתוכנית הלאומית לבטיחות ילדים מדגישים כי גם בשנה הבאה ימשיכו לפעול במטרה להמשיך את המגמה ולמנוע טביעת ילדים. להמשך כתבה.
8.11.19, פעילויות ילדים בכל שבוע בקניוןBIG FASHION DANILOF טבריה
חודש שכולו כיף בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. בחודש נובמבר יהנו ילדי טבריה והסביבה מהצגות ופעילויות מדהימות לקטנטנים בנושאי מחזור ואיכות הסביבה. מה מחכה לנו השבוע - ביום רביעי ה 6.11 תתקיים הצגה "בוקי בקבוקי" בשעה 17:30 אחה"צ. הפעילויות יתקיימו בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה.
25.1019, גיליון כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 15 נובמבר2019
Wאבגדהוש
4427282930310102
4503040506070809
4610111213141516
4717181920212223
4824252627282930
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.