הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: גם מנכ"ל העירייה התפטר

כוכב הצפון, גיליון 2409, 8.11.19

חיים חליוה


בעוד כמה רמזורים אדומים עוד יעבור ראש העירייה קובי עד שיבין שהבעיה היא בהתנהלות שלו ולא של אנשי המקצוע הסובבים אותו.


בשבוע שחלף עוד בכיר נוסף הפעם מנכ"ל העירייה, עופר אזרד, הודיע על התפטרותו. כן הפעם זה מנכ"ל העירייה. מי שעדיין נותר זה היועמ"ש שטרם התפטר ואני בטוח שאם ימצא מקום טוב יותר יתפטר. עופר, נימק את התפטרותו בכתובים, אבל הסיבות האמיתיות לא נכתבו בהודעה. הוא קם והתפטר מתפקידו כי ככה לא בונים חומה.


את מקומו יתפוס בהוראת ראש העירייה, קובי, ישראל ענתבי מנכ"ל העירייה לשעבר ומנכ"ל החברה הכלכלית דהיום.


ישראל שלו רקע בעבודה הציבורית של עשרות שנים אמור גם הוא לסיים את תפקידו ב-31.12.19 דצמבר. בכדי להבין או ליתר דיוק לנסות להבין כיצד מתנהל ראש העירייה צפו במהדורה הדיגיטלית של העיתון "כוכב הצפון" בפייסבוק, או באתר האינטרנט של העיתון ושם תוכלו לצפות ולשמוע מה אמר אותו רון קובי דאז וכיום ראש העירייה על ישראל ענתבי לפני הבחירות, היום הוא בוחר בו למנכ"ל העירייה?! קשה להבנה אני מודה אבל זה מסביר בדיוק את מצבה של העיר טבריה, את אופן ההתנהלות והחשיבה אם קיימת של ראש העירייה רון קובי. ואת מצבנו ועד כמה אנחנו שקועים בבוץ. תחליטו אתם.


בג"ץ תוקע את העיר באין החלטה, שר הפנים לא מצהיר ולא פועל לשינוי החוק בכדי שתופעה כזו לא תישנה בעתיד בעיר נוספת, אנחנו התושבים ובעלי העסקים החיים בעיר טבריה משלמים עבור הניהול הכושל, עבור הסבל ולא עבור איכות החיים או כל שרות אחר שעירייה מחויבת לו.

זה נראה בדיוק כמו הסרטון של רון קובי על ישראל ענתבי וחברים כך גם נראה משרד הפנים. עם המכנסיים למטה, רקוב ואובד עצות לנוכח התופעה. בושה וחרפה! ואילו אתם הציבור, אם זה היה קורה באיזו עיר בארה"ב כבר מזמן היו יוצאים לרחובות להפגנות, להשבתת מערכות, להבערת צמיגים, ולמחאות לפני הבית של מקבלי ההחלטות. אבל כאן בטבריה מוצאים לנכון לריב איש עם רעו במקום להפנות את הזעם, הכעס, התסכול, המחאה כלפי מקבלי ההחלטות. ובעניין זה ראש העירייה הוא לא רלוונטי יותר, זה רק שאלה של זמן או שנעמיק את הקריסה או שהוא ילך הביתה. את זה כל טברייני כל מבין אפילו בוחריו ה"נאמנים" אומרים זאת בפה מלא "נכשלנו, הוא אכזב אותנו ובגדול". 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
28.5.20, למה משרד הפנים מודיע חופי הרחצה רקת ועירוני גנים אסורים לרחצה?
מאת: חיים חליוה הודעה מפתיעה ותמוהה הגיעה למערכת העיתון האומרת כך: "חופי הרחצה רקת ועירוני גנים בכנרת אסורים לרחצה". ההודעה על איסור רחצה בחופים העירוניים של טבריה תמוהה ולא מובנת. להמשך כתבה.
28.5.20, טבריה חוגגת את יום שחרור ירושלים
ביום שחרור ירושלים, יזם רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר לשעבר ביחד עם תנועת הנוער ''בני עקיבא'', חגג ציבור מהעיר טבריה את יום שחרור ירושלים ברוח תקופת הנגיף ובכך לא נשברה מסורת בת 13 שנים של חגיגות יום ירושלים בעיר טבריה. להמשך כתבה.
28.5.20, אתר השייט והאטרקציות 'אינדי פארק' על גדות הירדן פותח את עונת השייט
אתר השייט והאטרקציות "אינדי פארק", הממוקם במפגש תעלות הירדן, באוויר הפתוח, פותח את עונת השייט ומזמין ליהנות משייט מגוון במי הירדן, קיר טיפוס מים, מגלשת מים מתנפחת לילדים ופארק אתגרים, בכרטיס משולב ליום פעילות, הכולל שימוש חופשי בכל מתקני הפארק, סדנאות, טיולי אופניים ועד שעה שייט בכלי אחד לבחירה. את תקופת הקורונה ניצלו ב'אינדי פארק' לשיפוץ ושדרוג המתקנים, פינות הישיבה והמזנונים. להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 29 מאי2020
Wאבגדהוש
1826272829300102
1903040506070809
2010111213141516
2117181920212223
2224252627282930
2331010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.