הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>סיעת הימין החדש - רפאל טרבלסי, יוסי בן חמו>
יוסי בן חמו: האגו בשמיים, הביטחון ברצפה

כוכב הצפון, גיליון 2409, 8.11.19

יוסי בן חמו

 


כמו כולם, גם אני פתחתי במוצ''ש האחרון את המסכים והתעדכנתי במטחי הירי שנחתו בערב שבת על שדרות. העיר, שבה מבקרים פוליטיקאים חדשות לבקרים, מבטיחים רגיעה בין מטח למטח, ונעלמים לאחר שטיל הקסאם בבית מוטח. תמונתה של תהל דהן יושבת מכווצת מפחד בזרועות אמה שרה המגוננת עליה בממ''ד הרטיטו כל לב. אנחנו ב2019 בואכה 2020, המצאנו פתרונות מיגון לכל אמצעי לחימה קטן כגדול, אך עדיין לא הצלחנו להמציא אומץ לב בליבם של מנהיגינו.

טרם מצאנו נוסחה בה מנהיגינו יחלו להכריע את אויבנו במקום להכילם, טרם מצאנו נוסחה בה אויבינו ישלמו מחיר כבד על הטראומה אותה חוותה תהל דהן בת ה-5, על הטראומה אותה חווים ילדי דור הקסאמים כבר כמעט שני עשורים. טרם מצאנו נוסחה להתמודד עם ארגון גרילה פצפון שגורם סבל רב לכולנו, מחזיק בחיילנו ואזרחינו בשבי, ועדיין לא מצאנו נוסחה שתגרום לו לשלם.


סערת הרב פירר


הרב פירר הוא גאון. וצדיק. איש שאין יהודי שלא שמע על יכולותיו הנדירות. גם אני ומשפחתי נזקקנו בשעת צרה לשירותיו, וגם אותנו קיבל בסבר פנים יפות, נתן עצה והפנה לאיש המקצוע הטוב ביותר. מיותר לציין שעצתו סייעה, וברוך השם, הכל מאחורינו. הטרלול הליברלי והצבוע אליו נחשפנו בשבוע האחרון הוא רע. בשם הליברליזם, אנשים רומסים את דרך חייו של האחר.

בשם החופש אנשים כופים את דעתם ואורחות חייהם על האחר. הרי במי פגעתם ליברלים נאורים? ברב פירר? במפעל חייו? טעות. פגעתם במשפחות של חולים אשר מצבן הכלכלי לא טוב, ובשעת צרה הרב מושיט להן יד בעצה רפואית ובסיוע כלכלי גם יחד. אז נכון, הליברליזם ניצח. מי הפסיד? כמו תמיד, החלש. זה שאין לו יכול להילחם. ולא, לא קוראים לצד המפסיד הרב פירר. קוראים לו שכבת המצוקה הישראלית.


מלחמת העולם השלישית


מלחה''ע השלישית מתקיימת בימים אלו בטבריה. ראש העירייה איבד את שפיותו. חדשות לבקרים הוא מטרטר את שוטרי תחנת טבריה בגלל שפריץ של מיונז או חומוס. מביך ומשפיל את עצמו, ובעיקר אותנו. ראש עירייה אמור להיות דמות ייצוגית, מכבדת ומכובדת, מכילה ומחבקת, דמות כלל עירונית ולא אנטי מגזרית, דמות המשדרת הוד והדר ולא אלימות. בקמפיין האגרסיבי והאלים אותו הוא עדיין מנהל גם לאחר שנבחר, ניסה ראש העירייה לשוות לעצמו תדמית של מר נקי משחיתות, איש של יושרה.

רק חבל שהקיף עצמו בסוחר נשק מורשע, עוד איש פושט רגל שעקץ ורימה לא מעט טבריינים, והיד עוד נטויה. ההתנהלות הזו לא עושה טוב לאיש. אני מרחם עליו. את כמויות תשומת הלב להן הוא זקוק טרם המציאו בעולמנו, ואני חושש מהיכן ישיג כמויות תשומת לב כאלה, ופה מגיעה עצה לאחינו החרדים, אם כולנו פשוט נפסיק להתייחס אליו ונתרכז יותר בבניית עתידנו בעירנו האהובה טבריה. לסיום עצה קטנה לתושבי טבריה, אותה שמעתי מפי חברי רפאל טרבלסי :

תנו לפוליטיקאים להילחם את המלחמות הפוליטיות ביניהם, אתם, תושבי טבריה כבדו איש את רעהו ואשה את חברתה, ובין כל הטירוף המתרחש הישארו אחים, חברים ושכנים טובים, ואל תכניסו את השנאה אליכם הביתה, ללב.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 18 נובמבר2019
Wאבגדהוש
4427282930310102
4503040506070809
4610111213141516
4717181920212223
4824252627282930
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.