הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
"ימינה" למען הצפון

כוכב הצפון, גיליון 2408, 1.11.19

חברי הכנסת מוטי יוגב ואופיר סופר (הבית היהודי-האיחוד הלאומי) קיימו ביום חמישי שעבר כנס של "השדולה למען הצפון" בשיתוף עמותת ''לב בגליל'' בעיר כרמיאל, יחד עם אישי ציבור ופעילי שטח. את העיר טבריה ייצגו רפאל טרבלסי ויוסף בן חמו, המקורבים לשני הח''כים.


חבר הכנסת יוגב שפעל בשנים האחרונות למען הגליל בכנסת ביחד עם ח''כ סופר, תושב טפחות, הדגישו את כוונתם לפעול למען האזור ולרתום את משרדי הממשלה, בתקווה שזאת תקום במהרה על מנת לסייע לפיתוח כלכלי, תעסוקתי, בנייה, חינוך ובריאות לכל אזור הצפון.


אופיר סופר אמר : "כאחד שגדל בצפון ורואה בצער רב לא מעט מבני האזור שעוזבים למרכז אני רואה חשיבות רבה בסיוע מקיף ותוכנית אסטרטגית לפיתוח אזורי כפי שממשלת ישראל נהגה בנגב שפורח ומשגשג בשנים האחרונות, אני שמח לשתף פעולה עם ח''כ מוטי יוגב שפעל למען הצפון לא מעט בשנים האחרונות. אני שמח על כל שיתוף פעולה כפי שגם הסכמתי על כך עם חברי ניר ברקת, שיתוף פעולה שבעז''ה יתרחב. חיזוק הצפון לא צריכה להיות סיסמת בחירות אלא תוכנית ביצוע לכל ממשלה שתקום, זה אינטרס ציון רם מעלה".


ח"כ יוגב אמר "זו הכנסת הרביעית ברציפות בה אנו מקימים את שדולת חיזוק הצפון, במטרה להציב את הפריפריה במרכז סדר העדיפויות של מדינת ישראל. זו המטרה הראשונה ששמתי לנגד עיניי: בחיזוק ההתיישבות היהודית, קליטת עליה, תעסוקה, בריאות, חינוך, מיגון ועוד".
רפאל טרבלסי השמיע בכנס בפני הנוכחים דברי ביקורת שעוררו את השיח.

בין היתר אמר : "הערב שאורגן נחמד מאוד, יש כיבוד ושתיה, ובעל הבית המארח מקסים, והשיח סביב חיזוק הצפון מעולה, אבל כל זה תפאורה ואין לזה ערך ללא קבלת החלטת ממשלה אמיצה שתשים את כל כובד משקלה לפיתוח הצפון בכלל, והעיר שלי טבריה בפרט, שזועקת ומשוועת לעזרה. אני מבקש מכם, מוטי ואופיר, כשתתחילו מו''מ לישיבה בממשלה, תתנו את הסיוע לצפון כתנאי כניסה לקואליציה". 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 11 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.