הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
דואגים למשרתי המילואים בטבריה.

כוכב הצפון, גיליון 2403, 13.9.19

חיים חליוה


חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי, פנה לגורמים בצה"ל, זאת בהמשך להחלטה שהעביר בקדנציה הקודמת במועצת העיר על מתן הנחה 5% בתשלומי הארנונה.
טרבלסי פנה לצה"ל וביקש את רשימת תושבי העיר טבריה אשר משרתים במילואים בפועל, מיד עם קבלת הנתונים העביר חבר המועצה, רפאל טרבלסי, מכתב ובוא פירוט של כל תושבי טבריה אשר משרתים במילואים בפועל בכדי להקל על משרתי המילואים את הטרחה להגיע למחלקת הארנונה עם כל המסמכים והאישורים, ולתת למשרתים את ההטבה לאות תודה והערכה על השירות בצבא ההגנה לישראל.
עשרות משרתי מילואים בירכו את טרבלסי על היוזמה הברוכה אשר מראה כי יש מי שבאמת דואג לתושבי העיר ושם אותם בראש סדרי העדיפויות.


חבר המועצה רפאל טרבלסי אמר לכתבנו כי: "לפני הכל אני רוצה להגיד תודה ענקית לקצין ירין פיניאן על הטיפול המסור בבקשה, את אהבתך לעיר טבריה ותושביה ראיתי בתנועת הנוער הצופים בה גדלת" עוד הוסיף טרבלסי "זה המעט שאני ועיריית טבריה יכולה לתת לכם. כולי תקווה כי נמשיך ליזום הטבות עבור מי שמשרת ונותן את כל הלב והנשמה למדינה. לכם משרתי המילואים ובני משפחותיכם - תודה!"

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
3.7.20, עם ראש מגמת תוכנה במכללה האזורית צפת
ראש מגמת תוכנה בבית הספר להנדסאים של המכללה האזורית צפת, המהנדס אמיר דגן, מספר על היתרונות של מכללת צפת. עולם ההיטק רחב ורב גוני, אולם ניתן לציין שלושה תחומי תוכנה בהם הביקוש גדול וצפוי להתרחב: תכנות EMBEDDED – תוכנה שנמצאת במכשירים אלקטרונים. להמשך קריאה.
3.7.20, ג'קלין חליוה הלכה לעולמה והותירה חלל ענק
מאת: חיים חליוה לא חסרים המקרים, המותירים אותנו תושבי טבריה, המומים וכואבים. ולאחרונה ספגה טבריה מספר מקרים שכאלו. ג'קלין חליוה ז"ל היא אחת הדמויות הטברייניות שגם היא הותירה את המכירים אותה בטבריה ואת בני משפחתה וחבריה המומים וכואבים. להמשך כתבה.
3.7.20, סיור משותף למועצה אזורית הגליל התחתון וארגון מגדלי הפירות בישראל
כחלק מסיורי השטח שעורך ארגון מגדלי הפירות בישראל, במטעי החקלאים ברחבי הארץ, יזמו ירון בלחסן, מנכ"ל הארגון וניצן פלג, ראש מועצה אזורית הגליל התחתון, ביקור אצל חקלאי הגליל התחתון. בין השאר, נערך סיור במשק ברודבקה במושב ארבל המגדל ליצ'י ומנגו, סיור במטעי שקדים בקיבוץ לביא, סיור במטעי אבוקדו ושקדים במשק ריקלין וסיור ביקב בירגר בכפר קיש. להמשך קריאה.
3.7.20, פעם חשבנו שחברים יש רק באגד – לא כך הדבר!
ידוע ששניר אריש הוא חברו הטוב של גלעד ארדן. אז מה עושים לחבר טוב שעוזב אותנו לטובת תפקיד שגריר ישראל בוושינגטון ארה"ב? להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 07 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.