הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
מכנסיים קצרצרים חולצת ריצה צהובה – ראש עירייה בבית ספר ממלכתי דתי "תחכמוני"

כוכב הצפון, גיליון 2402, 6.9.19

חיים חליוה


ממש לא להאמין לסיפור שהגיע לאוזניי. השקיטו ושמעו. באחד מימי השבוע הגיע ראש עיריית טבריה, רון קובי  לביה"ס הממלכתי דתי "תחכמוני" עפ"י הזמנה. האיש הגיע אחרי ריצת הבוקר שלו במכנסיים קצרצרים, חולצת טריקו צהובה שלו, מגיע מזיע לביקור בביה"ס.
בימים כתיקונים היה מקבל את פניו השומר בשער ששומר על בטיחות הילדים מכל רע, אלא שעבודתו של השומר בשער התחתון, שקיים מאז הקמתו של ביה"ס, הופסקה בהעדר תקציב. אין שומר בשער התחתון בימים טרופים אלו של ביטחון רעוע ומסוכן וכאשר הצפון מראה אותות עצבניים של חוסר יציבות בטחונית. ראש העירייה שראה את הקוצים העזובה וההזנחה, דווקא הזניק את עובדי העירייה ואלו טיפלו בלא מעט בעיות קוסמטיקה ועל כך ברכות, אך מה עם השומר שלשמו הוזעק? עולם כמנהגו נוהג. השער ייסגר, לא יהיה בו שומר שישגיח על בטחון הילדים, אין יציאת חרום לבית הספר, אלא רק כביש צר של כניסה לביה"ס ולדיירי השכונה בהעדר שומר בשער התחתון. מנגד, שני מאבטחים לראש העירייה יש!
נכון שאנחנו בטבריה של הברית החדשה?! נכון שהכל נראה כמו סרט מצויר של וולט דיסני? אז זהו, שיחי ההבדל הקטן. וולט דיסני מייצר עלילות יפות טובות ומחנכות ואילו בימים אלו רבים מאתנו צופים בסרטים פרי יצירה של היצ'קוק כנראה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
3.7.20, עם ראש מגמת תוכנה במכללה האזורית צפת
ראש מגמת תוכנה בבית הספר להנדסאים של המכללה האזורית צפת, המהנדס אמיר דגן, מספר על היתרונות של מכללת צפת. עולם ההיטק רחב ורב גוני, אולם ניתן לציין שלושה תחומי תוכנה בהם הביקוש גדול וצפוי להתרחב: תכנות EMBEDDED – תוכנה שנמצאת במכשירים אלקטרונים. להמשך קריאה.
3.7.20, ג'קלין חליוה הלכה לעולמה והותירה חלל ענק
מאת: חיים חליוה לא חסרים המקרים, המותירים אותנו תושבי טבריה, המומים וכואבים. ולאחרונה ספגה טבריה מספר מקרים שכאלו. ג'קלין חליוה ז"ל היא אחת הדמויות הטברייניות שגם היא הותירה את המכירים אותה בטבריה ואת בני משפחתה וחבריה המומים וכואבים. להמשך כתבה.
3.7.20, סיור משותף למועצה אזורית הגליל התחתון וארגון מגדלי הפירות בישראל
כחלק מסיורי השטח שעורך ארגון מגדלי הפירות בישראל, במטעי החקלאים ברחבי הארץ, יזמו ירון בלחסן, מנכ"ל הארגון וניצן פלג, ראש מועצה אזורית הגליל התחתון, ביקור אצל חקלאי הגליל התחתון. בין השאר, נערך סיור במשק ברודבקה במושב ארבל המגדל ליצ'י ומנגו, סיור במטעי שקדים בקיבוץ לביא, סיור במטעי אבוקדו ושקדים במשק ריקלין וסיור ביקב בירגר בכפר קיש. להמשך קריאה.
3.7.20, פעם חשבנו שחברים יש רק באגד – לא כך הדבר!
ידוע ששניר אריש הוא חברו הטוב של גלעד ארדן. אז מה עושים לחבר טוב שעוזב אותנו לטובת תפקיד שגריר ישראל בוושינגטון ארה"ב? להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 03 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.