הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

כוכב הצפון גיליון 2398, 9.8.19


רונן פלוט הוא מנהיג. מכירים אותו? ראש העירייה של שכנתנו נצרת עילית, שהפכה לא מכבר ל"נוף הגליל". רונן הוא דמות סמכותית. כזה שכל מי שלידו יודע שהוא יספק לו את מבוקשו ויעזור לו בכל צורכו. הוא מכהן אל נוף הגליל הגיע באמצע הקדנציה הקודמת ונבחר בקדנציה הנוכחית ברוב מוחץ. 
זה לא סוד שפלוט הוא דמות מקושרת, מאוד. בכיר במפלגתו של אביגדור ליברמן, לשעבר מנכ"ל משרד העלייה והקליטה, מנכ"ל משרד התפוצות ובשיא – מנכ"ל כנסת ישראל.
רונן פלוט הוא איש חילוני למהדרין. כפי שכתבתי, הוא מבכירי מפלגתו של אביגדור ליברמן, והוא הדוגמא המופלאה למנהיגות בריאה. העיר שלו, נוף הגליל מתמודדת עם אתגרים מורכבים : אוכלוסייה מעורבת ומגוונת – חילונים, מסורתיים, דתיים לאומים, חרדים וערבים. כל כך הרבה ניגודים, כל כך הרבה שוני בין נציגי האוכלוסייה, אבל אצל רונן פלוט החיסרון הופך יתרון.
הוא מצליח לתמרן בין כלל פלחי האוכלוסייה, ומתוך 15 חברי מועצה, כאשר החל במלאכת הרכבת הקואליציה – הוא לא ויתר על איש. שמעתם נכון. 15 חברי מועצה בקואליציה מתוך 15 אפשריים. חילונים, דתיים לאומים, חרדים וערבים. כולם יחד.
מה שצד את עיני יותר מכל הוא התמונה אליה אתם מביטים מטה : רונן פלוט, החילוני למהדרין, הבכיר במפלגת ליברמן, מעלה תמונה מחשבון הפייסבוק שלו בו הוא מקדם בברכה משפחות חרדיות ממודיעין עילית. הוא מפליג בשבחן ומכנה את הילדים : "תינוקות של בית רבן".
בימים אלו, בהם הטרנד החם בפוליטיקה הארצית ובעיקר המקומית היא שנאת חרדים, בימים בהם ראש עירייה הזוי מאשים חרדים בשריפת מועדון רק כי זה נוח לו לאג'נדה ולקידום פולחנו האישי, בימים בהם הקרע בין פלחי האוכלוסייה הטבריינית מסרב להתאחות ותומכי ראש עירייה הזוי מצהירים ש"פשוט להחזיר באותו המטבע ולשרוף בתי כנסת" ואותו ראש עירייה הזוי אפילו לא מגנה את התומך שלו – טוב שיש מנהיגים כמו רונן. 

השקרן נתפס במערומיו

היה אפרוח, שחשב שהוא אריה. למה חשב שהוא אריה? כי להקת צרצרים שכנעה אותו שהוא אריה.
הלוך הלך האפרוח לגוב האריות אצל המלך רסקין ורצה למשול על העדר. לשם כך קנה לו מגפון ובו הקלטת שאגה, וכל אימת שהגיע לקרבתו מי ממנהיגי העדר הוא שאג לעברם : "לוינסון – אתה שמאלן אינך טוב, אני מנהיג העדר", "בועז ביסמוט – ימני אתה, משרתם של אדונים, אינך טוב, אני מנהיג העדר", "חרדים – אתם שורפים מועדונים, אינכם טובים, אני מנהיג העדר".
יום אחד התעורר האפרוח לאחר הזיות קשות בלילה וגילה כי העדר ברח. לא נשאר איש שרועד ממנו. נגמר הפחד, נגמרו ראשי ערים אחרות לרדוף אחריהם ולהשמיצם, נגמרו מבקרים ואורחי אולפנים להטיח בהם עלבונות – והאפרוח נותר בדד. 
ובמבט על המציאות : אומרים שלשקר אין רגליים, וכשנשאל "האפרוח" אודות רכב היוקרה בו הוא נוהג, שכח את הלשון בבית. הרכב אצלו יום, יומיים, מראשון, מחודש יוני. מבולבלים? גם אנחנו.
וכשהצביעות באה לבקר – היא נשארת אורחת קבע. היה היה אפרוח שהעיר לראש העירייה הקודם זוהר עובד אודות רכב יוקרה בו הוא נוהג ותהה למה הוא לא משתמש בטויוטה מנוע 2000? 
איך אמר לי אחד מתומכיו לשעבר השבוע : "מה זה משנה BMW או מזראטי? יש לנו ראש עיר טרנטה".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 18 נובמבר2019
Wאבגדהוש
4427282930310102
4503040506070809
4610111213141516
4717181920212223
4824252627282930
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.