הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רון קובי: "חתיכת מאניאק אני אראה לך מה זה"

כוכב הצפון, גיליון 2396, 26.7.19

"חתיכת מאניאק אני אראה לך מה זה" -
כך ראש העיריה לנכה צה"ל במחלקת מהנדס העיריה

 

ראש העירייה למהנדס העיר: "לך הביתה!"
מהנדס העיר לראש העירייה: "אין לך סמכות או את היכולת לשלוח אותי לבית, כל החלטה שתתקבל במועצה, אכבד"

חיים חליוה

ראש העירייה ממשיך לטלטל את עיריית טבריה והפעם ביקש ממהנדס הרשות להתפטר מידית והאחרון סירב ללכת בשקט ואמר לו: "יש דרך מקובלת לפיטורי בכירים אני אכבד כל החלטת מועצה שתתקבל". יחסי האנוש של ראש העירייה לא משאירים אף אחד מהבכירים בעירייה לצדו, אין יועץ משפטי לוועדת תכנון ובניה, אין גזבר ועכשיו לשיטתו של ראש העירייה לא יהיה מהנדס. עד היום לא נקלטו יועמ"ש או גזבר, כי גם הועדות לא מתפקדות, בהעדר חברי מועצה. בנוסף, שיח עם קלימי אשר, עובד בכיר במחלקת ההנדסה ונכה צה"ל הסתיים בהתפרצות מילולית של ראש העיר קובי על קלימי: "חתיכת מאניאק, אני אראה לך מה זה". כך מתנהלים דיונים מקצועיים בעיריית טבריה לטובת הציבור, למי שלא הבין. פלא שכל הבכירים ואנשי המקצוע בוחרים ב"שומר נפשו ירחק"? אם נשאר מקום לספק שראש העירייה הביא עירייה שלמה לחורבן בלי אנשי מקצוע בלתי תלויים שיהיו מוכנים לעבוד אתו וגרעון מצטבר, הרי שעתה הוסר הספק האחרון. 
העובדה שישנם עוד אנשים שסבורים, שכל הנזק המצטבר הזה שווה כמה הפקות מושקעות בטיילת, מעידה שאכן קל לקנות את דעת הקהל בקצת תפאורה וצבע או איך שאומרים "לחם ושעשועים להמונים", בלי שישכילו להבין את הנזק העצום שמצטבר מאחורה בניהול כושל במיוחד. חברת היחצ"נות הגדולה ביותר בארץ הייתה עולה פחות והיה ניתן לוותר על "בארקה הפקות" (חברת ההפקות לשעבר בבעלות רון קובי) תמורת כ- 56,000 ש"ח משכורת בחודש ב.מ.וו ונזקים של מיליונים. כל בכיר שהולך, כרוך הדבר בנזק מצטבר, בעלויות מכרז נוספות ובזמן המתנה שנגרמים בו נזקי חוסר התנהלות נוספים.
היחידים שישלמו את מחיר התנהלות ראש העירייה יהיו תושבי טבריה שלא יקבלו שירותים, לא יקבלו מענה לבקשותיהם ולא יוכלו בזמן הקרוב לממש את זכותם לבנות לעצמם עתיד טוב יותר בטבריה.

עד מתי יוותרו עוד חלק מהטבריינים מוכי עיוורון אחרי גורו שמציע מסיבות חוף ללא כיסוי אבל עם כיסוי עיניים עבורם?
לא נתקבלה תגובה מהעירייה, למרות שנתבקשה.

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. למה זה לא נשמע בתקשורת הארצית
למה זה לא נשמע בתקשורת שיראו את התכשיט הזה מדבר לעובדים מקצועיים בעירייה
יצחק לוי   30/07/2019
23.8.19, מאות אלפי נופשים הגיעו בשבוע האחרון לנפוש בחופי איגוד ערים כינרת השקטים.
רשות הכינרת האריכה את שעות הפיקוח וההצלה עד השעה שבע בערב, לאורך חודש אוגוסט. כמו כן, הופעל שאטל היסעים חינם, שיצא מטבריה ועבר בכל חופי הכינרת, על מנת להפחית בעומס התנועה ומספר כלי הרכב בכבישי סובב כינרת.להמשך כתבה.
23.8.19, "קחו צעד קדימה" – מהו טיפול במוזיקה ותנועה?
מאת: יובל גבאי, מטפל מוסמך בתרפיה במוזיקה ותנועה ר' הוא נער מתבגר שקשה לו, הוא ילד מיוחד, כזה שעסוק כל היום עם המחשב, אבל הוא לא ממש מסתדר חברתית, בבית הספר טוענים שאין לו מוטיבציה, הוא שכחן, לא משלים משימות, מפריע לילדים אחרים, זה כמעט הגיע למכות בפעם האחרונה, הוא מרגיש שאף אחד לא מבין אותו ובגדול ההורים שלו יודעים שמשהו מפריע לו, אבל לא יודעים כיצד לעזור. להמשך כתבה.
23.8.19, ד"ר שמעון כהן ונטע אשתו האסיסטנטית חוזרים לנוף ילדותם
ד"ר שמעון כהן, רופא שיניים, המתמחה בשתלים ואשתו האסיסטנטית חזרו לארץ אחרי 30 שנה של ניהול מרפאות שיניים באיטליה ופתחו מרפאה חדשה במרכז "ארבל" בטבריה. הם טבריינים שורשיים, אבל שום דבר לא מנע מהם לחזור לאחר הצלחה גדולה באירופה, לכל מקום שחפצו בו במרכז. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 24 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.