הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
רון קובי: "חתיכת מאניאק אני אראה לך מה זה"

כוכב הצפון, גיליון 2396, 26.7.19

"חתיכת מאניאק אני אראה לך מה זה" -
כך ראש העיריה לנכה צה"ל במחלקת מהנדס העיריה

 

ראש העירייה למהנדס העיר: "לך הביתה!"
מהנדס העיר לראש העירייה: "אין לך סמכות או את היכולת לשלוח אותי לבית, כל החלטה שתתקבל במועצה, אכבד"

חיים חליוה

ראש העירייה ממשיך לטלטל את עיריית טבריה והפעם ביקש ממהנדס הרשות להתפטר מידית והאחרון סירב ללכת בשקט ואמר לו: "יש דרך מקובלת לפיטורי בכירים אני אכבד כל החלטת מועצה שתתקבל". יחסי האנוש של ראש העירייה לא משאירים אף אחד מהבכירים בעירייה לצדו, אין יועץ משפטי לוועדת תכנון ובניה, אין גזבר ועכשיו לשיטתו של ראש העירייה לא יהיה מהנדס. עד היום לא נקלטו יועמ"ש או גזבר, כי גם הועדות לא מתפקדות, בהעדר חברי מועצה. בנוסף, שיח עם קלימי אשר, עובד בכיר במחלקת ההנדסה ונכה צה"ל הסתיים בהתפרצות מילולית של ראש העיר קובי על קלימי: "חתיכת מאניאק, אני אראה לך מה זה". כך מתנהלים דיונים מקצועיים בעיריית טבריה לטובת הציבור, למי שלא הבין. פלא שכל הבכירים ואנשי המקצוע בוחרים ב"שומר נפשו ירחק"? אם נשאר מקום לספק שראש העירייה הביא עירייה שלמה לחורבן בלי אנשי מקצוע בלתי תלויים שיהיו מוכנים לעבוד אתו וגרעון מצטבר, הרי שעתה הוסר הספק האחרון. 
העובדה שישנם עוד אנשים שסבורים, שכל הנזק המצטבר הזה שווה כמה הפקות מושקעות בטיילת, מעידה שאכן קל לקנות את דעת הקהל בקצת תפאורה וצבע או איך שאומרים "לחם ושעשועים להמונים", בלי שישכילו להבין את הנזק העצום שמצטבר מאחורה בניהול כושל במיוחד. חברת היחצ"נות הגדולה ביותר בארץ הייתה עולה פחות והיה ניתן לוותר על "בארקה הפקות" (חברת ההפקות לשעבר בבעלות רון קובי) תמורת כ- 56,000 ש"ח משכורת בחודש ב.מ.וו ונזקים של מיליונים. כל בכיר שהולך, כרוך הדבר בנזק מצטבר, בעלויות מכרז נוספות ובזמן המתנה שנגרמים בו נזקי חוסר התנהלות נוספים.
היחידים שישלמו את מחיר התנהלות ראש העירייה יהיו תושבי טבריה שלא יקבלו שירותים, לא יקבלו מענה לבקשותיהם ולא יוכלו בזמן הקרוב לממש את זכותם לבנות לעצמם עתיד טוב יותר בטבריה.

עד מתי יוותרו עוד חלק מהטבריינים מוכי עיוורון אחרי גורו שמציע מסיבות חוף ללא כיסוי אבל עם כיסוי עיניים עבורם?
לא נתקבלה תגובה מהעירייה, למרות שנתבקשה.

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. למה זה לא נשמע בתקשורת הארצית
למה זה לא נשמע בתקשורת שיראו את התכשיט הזה מדבר לעובדים מקצועיים בעירייה
יצחק לוי   30/07/2019
8.10.19, חודש האימהות
מועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה וקניון ביג פאשן דנילוף בטבריה אירגנו לאימהות חודש מיוחד של פעילויות. במועדון היולדות בייבי סטארט, של המרכז הרפואי פדה-פוריה ארגנו בשיתוף עם קניון ביג פאשן דנילוף, בטבריה, חודש של פעילויות לאם ולתינוק. כ-30 אימהות מכל האזור הגיעו למפגשי הבוקר, אותם העבירו אנשי הצוות המקצועי של האגף לאם ולילוד מהמרכז הרפואי. להמשך כתבה.
8.10.19, חברי קיבוץ תל קציר מאמצים קטע משביל סובב כנרת
קהילת הקיבוץ לקחה על עצמה את הטיפול ותחזוקת קטע השביל, שתחילתו מול הקיבוץ וסופו בסככת הבננות של קיבוץ מעגן. להמשך כתבה.
8.10.19, בכירי מערכת המשפט באירוע השקת ועדת הקשר טבריה של לשכת עורכי הדין במחוז הצפון
מחוז הצפון של לשכת עורכי הדין נפגשו במלון גלי כנרת רימונים בטבריה וציינו בערב החג את השקת ועדת הקשר טבריה וחגגו את תחילתן של השנה העברית ושנת המשפט. להמשך כתבה.
8.10.19, דולה לכל אישה - ראיון עם אביבית דביר
אביבית דביר, ילידת המושבה מגדל. עובדת כדולה ועכשיו מעבירה את הידע הלאה - ספרי קצת על עצמך - אני אביבית דביר בת שלושים וחמש, ילידת מגדל נשואה ואמא לשלושה בנים. דולה מזה כ-12 שנים. בעבר עזבתי את הצפון ועברתי לכמה שנים לאזור המרכז, לאחר כמה שנים חזרתי למגדל, במטרה לפתח את תחום ההיריון והלידה באזור הצפון.להמשך כתבה.
8.10.19, סוכות על שפת הכנרת בנמל עין גב.
מבצע לסוכות - ארוחה ושייט חופים, נגרייה לילדים, שייט דייג, מסעדה ועוד... החל מ-11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019 בתיירות עין גב מזמינים משפחות וילדים לחגוג את חופשת חג הסוכות לאורך הטיילת בנמל עין-גב עם שלל אטרקציות ופעילויות, בין התאריכים 11 באוקטובר עד ה- 21 באוקטובר 2019. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 21 אוקטובר2019
Wאבגדהוש
4029300102030405
4106070809101112
4213141516171819
4320212223242526
4427282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.