הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
תאגיד המים "מי רקת טבריה" מפעיל תכנית חינוכית לשימוש נכון במים, ביוב ואיכות סביבה

כוכב הצפון, גיליון 2396, 26.7.19

תאגיד המים "מי רקת טבריה" מפעיל תכנית חינוכית לשימוש נכון במים, ביוב ואיכות סביבה
תאגיד המים והביוב "מי רקת" טבריה בשיתוף המועצה לארץ ישראל יפה מפעיל תכנית חינוכית בבתי הספר היסודיים בשם "מתחברים למים" בכל יישובי התאגיד. הפרויקט החל השנה כפיילוט ויימשך בשנת הלימודים הבאה בכל בתי הספר.
תאגיד המים "מי רקת טבריה" פועל רבות ומשקיע משאבים רבים להעלאת המודעות של שימוש מושכל במים ושמירה על מערכות הביוב ואיכות הסביבה. פעילות שכזאת נרשמה השנה בשיתוף מינהל החינוך העירוני של טבריה, כפר קמא, יבנאל ומגדל במספר בתי ספר, כאשר תלמידי כיתות ה'-ו' החלו ללמוד במסגרת התכנית החינוכית "מתחברים למים" של המועצה לישראל יפה אודות צריכה נכונה ויעילה של מים. 
מטרת התוכנית שאורכה עשרה מפגשים חווייתיים ומתקיימת בהלימה ללימודי המדעים בבית הספר, להעשיר את החוויה הלימודית, פיתוח חשיבה יצירתית והעברת מסרים להתנהגות נכונה בנושא שימוש נכון וחסכוני במים ועידוד שתיית מי ברז, מניעת פגיעה במערכת הביוב על ידי אי השלכת מגבונים ופסולת אחרת והגברת המודעות לנושאי איכות הסביבה, כל זאת באמצעות לימוד חוויתי הכולל משחקי קופסא, משחקי מחשב ומשחקי חצר. 
מנכ"ל התאגיד, שאול דוד בירך על הפעילות בשנת הלימודים החולפת ואמר: "מדובר בתכנית חינוכית מצוינת להעלאת המודעות בנושא משאב המים כבר מגיל צעיר מתוך תקווה כי המסרים יחלחלו מהילדים לשאר בני הבית, אחים אחיות וכן ההורים. לאור הצלחת התוכנית השנה, היא תורחב ותשולב בשנת הלימודים הבאה בטבריה ובמערכת החינוך של שאר יישובי התאגיד". 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
23.8.19, מאות אלפי נופשים הגיעו בשבוע האחרון לנפוש בחופי איגוד ערים כינרת השקטים.
רשות הכינרת האריכה את שעות הפיקוח וההצלה עד השעה שבע בערב, לאורך חודש אוגוסט. כמו כן, הופעל שאטל היסעים חינם, שיצא מטבריה ועבר בכל חופי הכינרת, על מנת להפחית בעומס התנועה ומספר כלי הרכב בכבישי סובב כינרת.להמשך כתבה.
23.8.19, "קחו צעד קדימה" – מהו טיפול במוזיקה ותנועה?
מאת: יובל גבאי, מטפל מוסמך בתרפיה במוזיקה ותנועה ר' הוא נער מתבגר שקשה לו, הוא ילד מיוחד, כזה שעסוק כל היום עם המחשב, אבל הוא לא ממש מסתדר חברתית, בבית הספר טוענים שאין לו מוטיבציה, הוא שכחן, לא משלים משימות, מפריע לילדים אחרים, זה כמעט הגיע למכות בפעם האחרונה, הוא מרגיש שאף אחד לא מבין אותו ובגדול ההורים שלו יודעים שמשהו מפריע לו, אבל לא יודעים כיצד לעזור. להמשך כתבה.
23.8.19, ד"ר שמעון כהן ונטע אשתו האסיסטנטית חוזרים לנוף ילדותם
ד"ר שמעון כהן, רופא שיניים, המתמחה בשתלים ואשתו האסיסטנטית חזרו לארץ אחרי 30 שנה של ניהול מרפאות שיניים באיטליה ופתחו מרפאה חדשה במרכז "ארבל" בטבריה. הם טבריינים שורשיים, אבל שום דבר לא מנע מהם לחזור לאחר הצלחה גדולה באירופה, לכל מקום שחפצו בו במרכז. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 24 אוגוסט2019
Wאבגדהוש
3128293031010203
3204050607080910
3311121314151617
3418192021222324
3525262728293031
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.