הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: שולח ידיים
כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19


אדם בשנות השבעים לחייו, עוכב לחקירה במשטרת לטבריה, בעוון מעשה מגונה בפרהסיה בסניף הדואר בעיר.
לפני מספר ימים, בסניף הדואר המרכזי של טבריה, הסתובב אדם בשנות השבעים לחייו, כשהוא מחפש נשים כדי להתחכך בגופן, במסווה של "מקרה", "לא בכוונה". אחת הקורבנות, שהרגישה שההתחככות הזאת אינה מקרה תמים, אלא מזימה זדונית מתוכננת, מסרה את גרסתה למשטרה: "נכנסתי לבית הדואר, פני היו מועדות לאולם ההמתנה, הרגשתי שאדם מתחכך בי. הפניתי אליו מבט, אך לא יכולתי לומר דבר, משום שיכול היה להכחיש שהמקרה היה בזדון. התיישבתי באולם, שם היו הרבה מאוד מקומות פנויים. אותו אדם בא והתיישב לידי. מיד קמתי ועברתי לספסל אחר.
הבחנתי באותו אחד, כשהוא תר בעיניו, בוחן את הנוכחות באולם. הוא קם ממקומו, והתיישב ליד אישה אחרת. לאחר שניות היא קמה ממקומה ועברה למקום אחר. דיווחתי על כך לשומר, הוא ניגש אליו ושאל על מעשיו. שהותו היתה לכאורה תמימה לגמרי, יש לו מספר, ועליו לשלם איזשהו חשבון. לא הנחתי לו, והייתי ממוקדת בהתנהגותו. כשיצאתי החוצה, גם הוא יצא, אך לא פנה לדרכו. עמדתי במרחק תצפית. לא עברו יותר ממספר דקות, כשאישה נוספת עשתה דרכה לדואר, ואז, הוא התקרב אליה למרחק נגיעה. ניגשתי מיד, שאלתי אותה אם הוא נגע בה. היא אישרה את העניין, אך חשבה שהמגע היה תמים, לא בכוונת זדון.
קראתי לשומר, הסבתי את תשומת ליבו למקרה נוסף של התחככות, וחייגתי למשטרה. למקום הגיעו שני שוטרים, נתתי עדות, והאדם הלא תמים הזה הובהל בניידת לתחנת המשטרה".
האישה ששמה שמור במערכת, מפרסמת את הסיפור, כדי שנשים יהיו ערניות יותר במקומות כאלה, ולא רק נשים, ולא רק בעניין סטיות מיניות כאלה ואחרות. החופש הגדול התחיל, הקניונים מלאים, ואת המקומות האלה מאיישים גם עבריינים מסוגים שונים. יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לגוף של אישה, יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לתיקים פתוחים, מנצלים את הצפיפות למגוון רחב של עבירות.
אז תהיו ערניים, תתפסו מרחק מזרים, ואל תתביישו או תפחדו להעיר לאדם שנכנס למרחב האישי, ואל תחששו לפנות לגורמים המוסמכים אם קורה משהו לא כשורה. שמרו על עצמכם ותשמרו על הילדים.
(השם שמור במערכת)

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
3.7.20, עם ראש מגמת תוכנה במכללה האזורית צפת
ראש מגמת תוכנה בבית הספר להנדסאים של המכללה האזורית צפת, המהנדס אמיר דגן, מספר על היתרונות של מכללת צפת. עולם ההיטק רחב ורב גוני, אולם ניתן לציין שלושה תחומי תוכנה בהם הביקוש גדול וצפוי להתרחב: תכנות EMBEDDED – תוכנה שנמצאת במכשירים אלקטרונים. להמשך קריאה.
3.7.20, ג'קלין חליוה הלכה לעולמה והותירה חלל ענק
מאת: חיים חליוה לא חסרים המקרים, המותירים אותנו תושבי טבריה, המומים וכואבים. ולאחרונה ספגה טבריה מספר מקרים שכאלו. ג'קלין חליוה ז"ל היא אחת הדמויות הטברייניות שגם היא הותירה את המכירים אותה בטבריה ואת בני משפחתה וחבריה המומים וכואבים. להמשך כתבה.
3.7.20, סיור משותף למועצה אזורית הגליל התחתון וארגון מגדלי הפירות בישראל
כחלק מסיורי השטח שעורך ארגון מגדלי הפירות בישראל, במטעי החקלאים ברחבי הארץ, יזמו ירון בלחסן, מנכ"ל הארגון וניצן פלג, ראש מועצה אזורית הגליל התחתון, ביקור אצל חקלאי הגליל התחתון. בין השאר, נערך סיור במשק ברודבקה במושב ארבל המגדל ליצ'י ומנגו, סיור במטעי שקדים בקיבוץ לביא, סיור במטעי אבוקדו ושקדים במשק ריקלין וסיור ביקב בירגר בכפר קיש. להמשך קריאה.
3.7.20, פעם חשבנו שחברים יש רק באגד – לא כך הדבר!
ידוע ששניר אריש הוא חברו הטוב של גלעד ארדן. אז מה עושים לחבר טוב שעוזב אותנו לטובת תפקיד שגריר ישראל בוושינגטון ארה"ב? להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 07 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.