הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: שולח ידיים
כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19


אדם בשנות השבעים לחייו, עוכב לחקירה במשטרת לטבריה, בעוון מעשה מגונה בפרהסיה בסניף הדואר בעיר.
לפני מספר ימים, בסניף הדואר המרכזי של טבריה, הסתובב אדם בשנות השבעים לחייו, כשהוא מחפש נשים כדי להתחכך בגופן, במסווה של "מקרה", "לא בכוונה". אחת הקורבנות, שהרגישה שההתחככות הזאת אינה מקרה תמים, אלא מזימה זדונית מתוכננת, מסרה את גרסתה למשטרה: "נכנסתי לבית הדואר, פני היו מועדות לאולם ההמתנה, הרגשתי שאדם מתחכך בי. הפניתי אליו מבט, אך לא יכולתי לומר דבר, משום שיכול היה להכחיש שהמקרה היה בזדון. התיישבתי באולם, שם היו הרבה מאוד מקומות פנויים. אותו אדם בא והתיישב לידי. מיד קמתי ועברתי לספסל אחר.
הבחנתי באותו אחד, כשהוא תר בעיניו, בוחן את הנוכחות באולם. הוא קם ממקומו, והתיישב ליד אישה אחרת. לאחר שניות היא קמה ממקומה ועברה למקום אחר. דיווחתי על כך לשומר, הוא ניגש אליו ושאל על מעשיו. שהותו היתה לכאורה תמימה לגמרי, יש לו מספר, ועליו לשלם איזשהו חשבון. לא הנחתי לו, והייתי ממוקדת בהתנהגותו. כשיצאתי החוצה, גם הוא יצא, אך לא פנה לדרכו. עמדתי במרחק תצפית. לא עברו יותר ממספר דקות, כשאישה נוספת עשתה דרכה לדואר, ואז, הוא התקרב אליה למרחק נגיעה. ניגשתי מיד, שאלתי אותה אם הוא נגע בה. היא אישרה את העניין, אך חשבה שהמגע היה תמים, לא בכוונת זדון.
קראתי לשומר, הסבתי את תשומת ליבו למקרה נוסף של התחככות, וחייגתי למשטרה. למקום הגיעו שני שוטרים, נתתי עדות, והאדם הלא תמים הזה הובהל בניידת לתחנת המשטרה".
האישה ששמה שמור במערכת, מפרסמת את הסיפור, כדי שנשים יהיו ערניות יותר במקומות כאלה, ולא רק נשים, ולא רק בעניין סטיות מיניות כאלה ואחרות. החופש הגדול התחיל, הקניונים מלאים, ואת המקומות האלה מאיישים גם עבריינים מסוגים שונים. יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לגוף של אישה, יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לתיקים פתוחים, מנצלים את הצפיפות למגוון רחב של עבירות.
אז תהיו ערניים, תתפסו מרחק מזרים, ואל תתביישו או תפחדו להעיר לאדם שנכנס למרחב האישי, ואל תחששו לפנות לגורמים המוסמכים אם קורה משהו לא כשורה. שמרו על עצמכם ותשמרו על הילדים.
(השם שמור במערכת)

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
13.9.19, עלייה של כ-50% במספר הנופשים בחופי הכנרת ביחס לשנה שעברה
"שנה ברוכה הייתה לנו בחופי איגוד ערים כינרת בחופשת הקיץ". כך סיכמו באיגוד ערים כינרת את החודשים יולי-אוגוסט 2019. השנה נפשו בחופי איגוד ערים כינרת השקטים 800 אלף נופשים, כ-50% יותר מאשר בשנה שעברה בתקופה זו (540 אלף איש) בהתאמה. גם כמות האשפה שנאספה גדלה בהתאם ועמדה על 429 טון, כאשר בשנה שעברה נאספו 330 טון אשפה. להמשך כתבה.
13.9.19, כפר מצטיין
כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון זכה בפעם השניה בתואר תיכון מצטיין על ידי משרד החינוך כמדי שנה משרד החינוך מפרסם את רשימת התיכונים המצטיינים מבחינה ערכית, חברתית ולימודית. בשנת הלימודים הנוכחית נכללו בסך הכל 721 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 288 חטיבות זכו בתגמול. אחד מבתי הספר שזכו בתואר היוקרתי הוא כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון, שזוכה בתואר זה בפעם השניה. להמשך כתבה.
13.9.19, ביה״ס הרב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בטקס הענקת תעודות הערכה מטעם רשת ״עמל״
בטקס חגיגי שנערך השבוע במטה קבוצת עמל בתל אביב, הוענקו תעודות הערכה לעשרה בתי ספר של עמל, ביניהם רב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בניהולו של דוד סויסה, שדורגו ע"י משרד החינוך בין בתי הספר המצטיינים ביותר בארץ, ומוריהם זוכים לתגמול דיפרנציאלי. להמשך כתבה.
13.9.19, ספסל לזכרה של ליאורה במקום בו אהבה לצפות על הכינרת, הוקם בחוף עין גב
ליאורה בן יוסף, פיזיותרפיסטית מקיבוץ עין גב, אהבה את החיים בכלל ואת הכינרת בפרט. להמשך כתבה.
13.9.19, אגודת המים בעמק הירדן מצדיעה למייסדי העמק
בטקס חגיגי במעמד מייסדי העמק וחברי אגודת המים בעמק הירדן הוענקה קלנועית חדשה לטובת עמותת המייסדים, שתשמש את החברים במועדון לצרכים שונים במקום ולהתניידות חבריה.להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 20 ספטמבר2019
Wאבגדהוש
3601020304050607
3708091011121314
3815161718192021
3922232425262728
4029300102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.