הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: שולח ידיים
כוכב הצפון, גיליון 2392, 28.6.19


אדם בשנות השבעים לחייו, עוכב לחקירה במשטרת לטבריה, בעוון מעשה מגונה בפרהסיה בסניף הדואר בעיר.
לפני מספר ימים, בסניף הדואר המרכזי של טבריה, הסתובב אדם בשנות השבעים לחייו, כשהוא מחפש נשים כדי להתחכך בגופן, במסווה של "מקרה", "לא בכוונה". אחת הקורבנות, שהרגישה שההתחככות הזאת אינה מקרה תמים, אלא מזימה זדונית מתוכננת, מסרה את גרסתה למשטרה: "נכנסתי לבית הדואר, פני היו מועדות לאולם ההמתנה, הרגשתי שאדם מתחכך בי. הפניתי אליו מבט, אך לא יכולתי לומר דבר, משום שיכול היה להכחיש שהמקרה היה בזדון. התיישבתי באולם, שם היו הרבה מאוד מקומות פנויים. אותו אדם בא והתיישב לידי. מיד קמתי ועברתי לספסל אחר.
הבחנתי באותו אחד, כשהוא תר בעיניו, בוחן את הנוכחות באולם. הוא קם ממקומו, והתיישב ליד אישה אחרת. לאחר שניות היא קמה ממקומה ועברה למקום אחר. דיווחתי על כך לשומר, הוא ניגש אליו ושאל על מעשיו. שהותו היתה לכאורה תמימה לגמרי, יש לו מספר, ועליו לשלם איזשהו חשבון. לא הנחתי לו, והייתי ממוקדת בהתנהגותו. כשיצאתי החוצה, גם הוא יצא, אך לא פנה לדרכו. עמדתי במרחק תצפית. לא עברו יותר ממספר דקות, כשאישה נוספת עשתה דרכה לדואר, ואז, הוא התקרב אליה למרחק נגיעה. ניגשתי מיד, שאלתי אותה אם הוא נגע בה. היא אישרה את העניין, אך חשבה שהמגע היה תמים, לא בכוונת זדון.
קראתי לשומר, הסבתי את תשומת ליבו למקרה נוסף של התחככות, וחייגתי למשטרה. למקום הגיעו שני שוטרים, נתתי עדות, והאדם הלא תמים הזה הובהל בניידת לתחנת המשטרה".
האישה ששמה שמור במערכת, מפרסמת את הסיפור, כדי שנשים יהיו ערניות יותר במקומות כאלה, ולא רק נשים, ולא רק בעניין סטיות מיניות כאלה ואחרות. החופש הגדול התחיל, הקניונים מלאים, ואת המקומות האלה מאיישים גם עבריינים מסוגים שונים. יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לגוף של אישה, יש מי שדוחף ידיים במסווה של תקלה לתיקים פתוחים, מנצלים את הצפיפות למגוון רחב של עבירות.
אז תהיו ערניים, תתפסו מרחק מזרים, ואל תתביישו או תפחדו להעיר לאדם שנכנס למרחב האישי, ואל תחששו לפנות לגורמים המוסמכים אם קורה משהו לא כשורה. שמרו על עצמכם ותשמרו על הילדים.
(השם שמור במערכת)

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 23 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.